6 Çift Doliche Patentli Gümüş İplikli Renkli Erkek Çorap
Renkli Erkek Çorap

6 Çift Doliche Patentli Gümüş İplikli Renkli Erkek Çorap

0,00
İndirim Oranı : %65 İndirim
Fiyat : ₺200,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺69,90(KDV Dahil)

6 Çift Doliche Patentli Gümüş İplikli Renkli Erkek Çorap. Renkli erkek çoraplar için yepyeni bir teknoloji. Ayak kokusunu gideren şık renkli erkek çoraplar artık ayaklarınızda. Renkli erkek çorap modası için gümüş çoraplarla sizlerleyiz. 

:

6 Çift Doliche Patentli Gümüş İplikli Renkli Erkek Çorap

Renkli erkek çorap modası son günlerde oldukça popüler olmaktadır. Gerek dizilerde gerekse sosyal medyada bir çok fenomen ve ünlünün giyinmesiyle erkek modasında ayrı bir yer tutmaktadır. Doliche Tekstil olarak gümüş içeren renkli erkek çoraplarını müşterilerimize sunmaktayız. Renkli erkek çoraplar erkek giyiminde renkli kombinleri beraberinde getirmektedir. Renkli gümüş erkek çoraplar ayak kokusunun giderilmesinde oldukça etkilidir. 

Renkli erkek çorap moda olarak yepyeni bir tarz. Özellikle e ticaretin gelişmesiyle birlikte erkek modasında yeni trendler söz konusu olmuştur. Erkeklerin giyim modasında renkli giyim tarzı kendini göstermektedir. Erkek çorap modasında da bu akım kendini göstermektedir. Renkli erkek çorap giymek artık erkekler için normal bir giyim tarzıdır.