Ayak kokusu,Gümüş Çorap,Ayak mantarı,Doliche,Krem ve İç Giyim
  Aranacak Kelime  
 
  Tüm Reyonlar

  Üye Girişi

  Alışveriş Sepeti
Alışveriş sepetinize henüz ürün eklememişsiniz.

  Fırsat Ürünü
Gümüş Bayan Soket Çorap Zepra Rengi -6 çift-

Fiyatı : 50,00 YTL
İndirimli : 42,50 TL

  Güncel Haberler

  Popüler Ürünler
Natural Herbal Cilt Maskesi -200 g -2 adet-KARGO HEDİYELİ
Fiyatı : 90,00 TL
İndirimli : 76,50 TL
Natural Herbal Cilt Maskesi -200 g -2 adet-KARGO HEDİYELİ
Diyabetik Gümüş Erkek Çorap-6 Çift-
Fiyatı : 129,99 TL
Diyabetik Gümüş Erkek Çorap-6 Çift-
Erkek Gümüş Çorap,Gümüş Krem,Gümüş Sprey
Fiyatı : 69,99 TL
Erkek Gümüş Çorap,Gümüş Krem,Gümüş Sprey
Gümüş Bambu Erkek Çorap-5 ÇİFT-
Fiyatı : 100,00 TL
Gümüş Bambu Erkek Çorap-5 ÇİFT-
Aynısafa Bitkisel Kremi,Gümüş Çorap,Gümüş Sprey-3 Ürün-
Fiyatı : 99,99 TL
İndirimli : 84,99 TL
Aynısafa Bitkisel Kremi,Gümüş Çorap,Gümüş Sprey-3 Ürün-
Doliche Patentli Gümüş Erkek Çorap-6 çift- Kargo Bizden-
Fiyatı : 99,99 TL
Doliche Patentli Gümüş Erkek Çorap-6 çift- Kargo Bizden-
Doliche Patentli Gümüş İplikli Erkek Boxer Beyaz-2 adet
Fiyatı : 89,99 TL
İndirimli : 80,99 TL
Doliche Patentli Gümüş İplikli Erkek Boxer Beyaz-2 adet
Çam Terebentin Esansı -20 ml -
Fiyatı : 30,00 TL
Çam Terebentin Esansı -20 ml -
Ayak Kokusuna Bitkisel Çözüm,Krem,Çorap,Sprey-3 Ürün-
Fiyatı : 79,00 TL
İndirimli : 67,15 TL
Ayak Kokusuna Bitkisel Çözüm,Krem,Çorap,Sprey-3 Ürün-
Doliche Erkek Patentli Gümüş Çorap Siyah-3 çift Bir arada -Kargo Bizden
Fiyatı : 59,99 TL
Doliche Erkek Patentli Gümüş Çorap Siyah-3 çift Bir arada -Kargo Bizden

  Gerekli Bilgiler
Hakkımızda
Tırnak Mantarı
Bayimiz Olurmusunuz
Neden Doliche ?
Bilimsel Makalelerimiz
Basındaki Makalelerimiz
Ayak Sağlığı Ayak Bakımı
Koku Yapmayan Çorap
Gümüş Teknolojisi
Yardım
Basında Doliche
Markamızın Çıkış Kaynağı
Gümüş İplik
İnternetten Ek İş Fırsatı
Girişimcilik
Teslimat İade
Gizlilik Sözleşmesi
Nasıl Alışveriş Yapabilirim ?
Kargo ve Teslimat
Ayakkabı Kokusu
Neden Gümüş Çorap
Bayilik Arayanlar Bayilik Verenler
Ayak Mantarı
Ayak Kokusu nedir ve Ayak Kokusuna Çözüm
Ek İş Ek Gelir
Teknik Tekstil
Ayak Mantarı Tedavisi
Erkek Çorap
Kasık Mantarı
Vajinal Mantar ve Tedavisi
İç Giyim Markaları
Ayak Kokusu Tedavisi
Gümüş Çorap Faydaları
Gümüş İç Giyim
Gümüş Çorap
Ayaklarda Egzama

 
  Bayilik Arayanlar Bayilik Verenler

Bayilik arayanlar Bayilik verenler

Doliche Çorap  Bayimiz Olurmusunuz.

Doliche tekstilin geliştirdiği Bayilik sisteminde bayilik arayanla bayilik vereni bir ortak anlayış çerçevesinde ticari olarak birleştirmektedir.Bayilik arayan girişimci bayi olduğu ürünlerden toptan satışlarda yüzde 40-50 oranında kazanç sağlar.

Bayilik veren firmalar arasında girişimcilere çok kar dağıtmayı hedefleyen Doliche Tekstil , Turkiyede niş ürünler üretmeyi hedeflemektedir. Dünyada seçkin markalı çorap firmaları yepyeni inovatif ürünler üretmektedir. Doliche çorap ve iç giyim olarak bizde ülkemizde böyle bir çalışma yaparak inovatif çorap ve iç giyim firmaları içerisinde olmanın gururunu yaşamaktayız.

Bayilik verenler olarak adlandırılan firmalar arasında bulunan Doliche Tekstil her geçen gün teknik tekstil alanında yeni ürünler üretmektedir.Teknik tekstil ürünlerinin katma değerinin farkında olan Doliche Tekstil bayilik veren firmalar arasından ayrılmaktadır. Tekstil bayilik konusu oldukça geniş ürün yelpazesine sahiptir. Sunduğumuz tekstil bayilik alanı yepyeni inovatif ürünleri kapsamaktadır. Multi fonksiyonel ürün olarak nitelendirdiğimiz gümüş çoraplar teknik tekstil alanında yer almaktadır. Teknik tekstil bayiliği eşsiz ürünlerin pazarlanması sebebiyle yüksek pazar ve kazanca sahiptir. 

Bayilik sistemi yayıldıkça,Bayilik almak da zorlaştı.Bayilik arayanlar da marka ürün bulmak için ciddi arayışlar içerisinde.Artık bayilik arayan ve bayilik veren yüzlerce marka var.

Bayilik bir ürünün pazarlanmasında üretici ile tüketici arasındaki girişimcidir.Bu tanım bayiliğinin belkide en kısa ve sade tanımıdır.Bayilik sistemi bir ürünün tüketiciye ulaştırılmasında en etkili pazarlama yöntemlerinden birisidir.Bayilikle ,üretici bayilik arıyorum diyen girişimci ile aslında bir ortakdır.Böylece üretici ürününü marka yapma noktasından çok ciddi yol alır.Bayiliği alan girişimci ise bir markanın ortağı olduğu için ayrıca kazançlı çıkar.
Bayilik üreticinin yapacağı pazarlama yatırımını azaltırken,bayiliği alan girişimci pazarlama faaliyetini bayilik ünvanı ile aktif olarak sürdürür.
Bayilik üreticinin tüm gücünü üretme amacına adarken.Bayiliği alan girişimci tüm heyecanını ürünün pazarlanmasına harcar.Böylece bayilik hem üretimde kaliteyi artırır hemde kazancı artırır.
Bayilik bayiliği veren üretici ile bayiliği alan girişimciyi bir çatı altına kazanmak felsefesinde birleştirirken iş istihdamını artırır.Bayilik bayiliği veren üreticinin üretim dışında arge ,daha kaliteli üretim, inovasyon, markalaşma  gibi hayati konulara daha fazla eğilmesini düşünmesini sağlar. Bayilik bayiliği alan girişimcinin ufkunu ürünün pazarlanması satılması daha fazla tüketiciye ulaşılması için kafa yorar gücünü harcar.Böylece bayilik sistemi kazanç noktasında iki kere ikinin dört değilde daha çok para daha güçlü marka daha iyi üretilmiş ürün ettiği bir  işbirliğini ortaya çıkartır.

Bayilik daha önce belirtildiği gibi iki yapının bir ortaklık çerçevesinde birleştiği sistemdir.Bayilik verenler ,ürünlerinin marka olmasını isterken daha etkili satış yapmak isterler.Bayilik verenler bu konuda çok seçici olması gerekir.Bayilik veren firma için üzerinde düşünülmesi gereken bir çok konu vardır.Marka ve markanın emaneti,markanın güvenirliliği,markanın devamlılığı en önemli bayilik veren hassasiyeti olmalıdır.Bayilik veren bayilik anlaşmasında üretici riskini alandır.Yani bayilik veren içerisinde işçilik,hammadde maliyeti,enerji,taşıma,kiralamın olduğu komple risk kompleksini üstlenen yapıdır.

Bayilik bir ürünün marka olması için üretenle bayi arasında yapılmış olan  kazanç ortaklığıdır.Bayilik ile üretici pazarlama yükünü bayiye , bayi ise üretim ile uğraşma yükünü ürün sahibine bayilik sistemi sayesinde devreder.Yani bayilik sistemi adeta bir ortaklık anlaşmasıdır.

Bayilik sistemi ile üretici  pazarlama yükünü üzerinden  atarak daha profesyonel üretici olacak,bayi ise üretimin angaryası ile uğraşmayarak daha profesyonel satıcı olacaktır.

Bayilik arıyorum diyen bayi ,bu sistemde bayilik arıyorum diyen tarafdır. Yani pazarlayabileceği bir ürünün olması ve bu üründen para kazanması bayilik arıyorum diyen bayi için üzerinde çok düşünülmesi gereken bir kavramdır.Zamanının boşa gitmemesi ve sahiplendiği markanın emeklerini boşa çıkarmaması için bayi çok uzunca bayilik arıyorum kelimesi üzerinde düşünmesi çok da önemsiz olmayacaktır.

Bayilik şu sonucu ortaya çıkartır; Bir ürünün marka olabilmesi ...

Bu çok iyi bir gelişme,bir şekilde kendi markalarımızı üretmemiz lazım.İtalyanın pizzasına, Fransanın modasına, Almanyanın arabasına , Amerikanın hamburgerine para ödeyerek kalkınamayız.Gaziantep in baklavasını ,Gaziantep in tekstilini ,Adananın kebabını Şanlıurfanın köftesinin ,İstanbul un modasının dünyaya yayılması lazım.

Bayilik alacaksanız işiniz zor,birbirinden çok farklı yüzlerce marka sistem ve iş fikri ile karşılaşıyoruz.Seçme hakkı ve sorumluluğu size kalıyor.İlk defa alacaksanız işiniz zor,kolay gelsin. 

Bayilik verenlerin hangilerinin uzun vadede olduğuna bakıldığında ,dört faktör önemlidir.İşinden para kazanmabilmek önemlidir.Sevilen,tutlan bir ürün veya hizmet geliştirdiyseniz ,yarışa metrelerce önde başlıyorsunuz.İşinize saygı duyuyorsanız ve herkesin de aynı saygıyı göstermesini sağlıyorsunuz.Birçok iş aslında sıradan ,ama rakipsizlikten veya yerinin güzelliğinden ötürü para kazanıyor.Onlar yarışa start çizgisinden başlıyorlar.bu işte para var deyip ,iki usta tutup ,kötünün iyisini çıkaranlar da var.Mimarlarının marifetiyle çarpıcı bir dekor yapıyor.,reklama yükleniyorlar ama ürün açısından yarışa geriden başlıyorlar.Marak yönetebilmek önemli.Tüketici beklentilerini yakından izlemek ,markaya verdiği değeri ve önemi imaja ,ürüne ve fiyata yansıtmak olması gereken yerlere hızla yayılmak gerekir.Kimi reklama para ayıramıyor,ne bütçe önerilse çokdiyor.Kimi tüketicinin nabzını tutamıyor,talebe göre tavır alamıyor,hep aynı ezberini okuyor.Kimi markasının gerisinde kalıyor ,müşterisinin markayı nasıl gördüğünü bilmediğinden altını dolduramıyor.

Sonuç olarak bayilik verenin , sistem,destek,marka dörtlüsündeki başarısı , bayilik alanlar açısından tercih nedenini oluşturuyor.Bayilik sisteminin kötü yapılması bazen para kazandırabiliyor ama çoğunlukla markayı yok ediyor.

Firmalar neden bayilik verir?

Bayilik arayanlar verenler bayilikler

Her firmanın elbette ilk önceliği kârını artırmak ve büyümek. Bu sistemi benimseyen ve bayi olmayı tercih eden firmaları da doğal olarak bu amaca uygun hareket ediyor. Bayilik alan işletmelerin yapacağı giriş ödentisi gibi ödemeler yeni yatırım yapmaksızın bayi’nin kârını arttırır, en az maliyetle büyüme ve gelişme imkanı sağlar. Sistemin bayiye getirdiği diğer avantajlar şöyle sıralanabilir:


Bayilik ,Büyüme ve iş hacminin artması, verimlilik artışını getirir.

Mal ve hizmetlerin daha fazla satılması bayinin(bayilik alan girişimci) finansal kuruluşlardan kredi bulma imkanını kolaylaştırır.

Bayilik ile daha hızlı ve selektif bir dağıtım söz konusu olur. Dağıtım sisteminin denetimi ise daha kolaydır.

Bayilik ,pazar ile ilgili hızlı ve sürekli bilgi akışı sağlanır. 

Doliche Tekstilin bayilik sistemi ,bayilik arayanlar bayi olmak isteyenler kendi işini kurmak isteyen girişimciler  için geliştirilmiştir.

Bu bayilik sisteminde bayiliği alan girişimci bulunduğu şehirde tek yetkili satıcıdır.Yani bayiliği alan girişimci bayilik ürünlerini toptan parekende satabilir.Alt bayilikler oluşturabilir.

Doliche tekstilin geliştirdiği Bayilik sisteminde bayilik arayanla bayilik vereni bir ortak anlayış çerçevesinde ticari olarak birleştirmektedir.Bayilik arayan girişimci bayi olduğu ürünlerden toptan satışlarda yüzde 40-50 oranında kazanç sağlar.

Ayrıca bayiliği alan girişimci doliche tekstilin e-reklam çalışmalarından yararlanır.Bayi olan  kuruluşların iletişim bilgileri sitemizde yayınlanarak çok ciddi oranda reklam desteği sağlanmış olunur.Company : Doliche Tekstil
End Date : 14.11.2020
URL : https://www.dolichetekstil.com/
Address : E-MAİL : info@dolichetekstil.com WHATSAPP : 0541 354 86 58 MERKEZ ADRES : Yazıcık Mah.Büyük Taş Sok.No:58/A
Telephone : 0 342 231 62 97 -0 541 354 86 58
Email Contact : turan27@yahoo.com
 

The following information has been self-reported by the entity to which it relates for the purpose of assignment of a unique identifier (CUI). The information has not been verified nor has the entity been authenticated, credentialed, verified, or investigated in any way.


Sitemizde kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları firmamıza aittir. Bu sitede yer alan içerikler, firmamızın izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
Bu sitede, Kolaymağaza™ Profesyonel E Ticaret Sistemi altyapısı kullanılmaktadır.