Ayak kokusu,Gümüş Çorap,Ayak mantarı,Doliche,Krem ve İç Giyim
  Aranacak Kelime  
 
  Tüm Reyonlar

  Üye Girişi

  Alışveriş Sepeti
Alışveriş sepetinize henüz ürün eklememişsiniz.

  Fırsat Ürünü

  Güncel Haberler

  Popüler Ürünler
Natural Herbal Cilt Maskesi -200 g -2 adet-KARGO HEDİYELİ
Fiyatı : 90,00 TL
İndirimli : 76,50 TL
Natural Herbal Cilt Maskesi -200 g -2 adet-KARGO HEDİYELİ
Diyabetik Gümüş Erkek Çorap-6 Çift-
Fiyatı : 129,99 TL
Diyabetik Gümüş Erkek Çorap-6 Çift-
Erkek Gümüş Çorap,Gümüş Krem,Gümüş Sprey
Fiyatı : 69,99 TL
Erkek Gümüş Çorap,Gümüş Krem,Gümüş Sprey
Gümüş Bambu Erkek Çorap-5 ÇİFT-
Fiyatı : 100,00 TL
Gümüş Bambu Erkek Çorap-5 ÇİFT-
Aynısafa Bitkisel Kremi,Gümüş Çorap,Gümüş Sprey-3 Ürün-
Fiyatı : 99,99 TL
İndirimli : 84,99 TL
Aynısafa Bitkisel Kremi,Gümüş Çorap,Gümüş Sprey-3 Ürün-
Doliche Patentli Gümüş Erkek Çorap-6 çift- Kargo Bizden-
Fiyatı : 99,99 TL
Doliche Patentli Gümüş Erkek Çorap-6 çift- Kargo Bizden-
Doliche Patentli Gümüş İplikli Erkek Boxer Beyaz-2 adet
Fiyatı : 89,99 TL
İndirimli : 80,99 TL
Doliche Patentli Gümüş İplikli Erkek Boxer Beyaz-2 adet
Çam Terebentin Esansı -20 ml -
Fiyatı : 30,00 TL
Çam Terebentin Esansı -20 ml -
Ayak Kokusuna Bitkisel Çözüm,Krem,Çorap,Sprey-3 Ürün-
Fiyatı : 79,00 TL
İndirimli : 67,15 TL
Ayak Kokusuna Bitkisel Çözüm,Krem,Çorap,Sprey-3 Ürün-
Doliche Erkek Patentli Gümüş Çorap Siyah-3 çift Bir arada -Kargo Bizden
Fiyatı : 59,99 TL
Doliche Erkek Patentli Gümüş Çorap Siyah-3 çift Bir arada -Kargo Bizden

  Gerekli Bilgiler
Hakkımızda
Tırnak Mantarı
Bayimiz Olurmusunuz
Neden Doliche ?
Bilimsel Makalelerimiz
Basındaki Makalelerimiz
Ayak Sağlığı Ayak Bakımı
Koku Yapmayan Çorap
Gümüş Teknolojisi
Yardım
Basında Doliche
Markamızın Çıkış Kaynağı
Gümüş İplik
İnternetten Ek İş Fırsatı
Girişimcilik
Teslimat İade
Gizlilik Sözleşmesi
Nasıl Alışveriş Yapabilirim ?
Kargo ve Teslimat
Ayakkabı Kokusu
Neden Gümüş Çorap
Bayilik Arayanlar Bayilik Verenler
Ayak Mantarı
Ayak Kokusu nedir ve Ayak Kokusuna Çözüm
Ek İş Ek Gelir
Teknik Tekstil
Ayak Mantarı Tedavisi
Erkek Çorap
Kasık Mantarı
Vajinal Mantar ve Tedavisi
İç Giyim Markaları
Ayak Kokusu Tedavisi
Gümüş Çorap Faydaları
Gümüş İç Giyim
Gümüş Çorap
Ayaklarda Egzama

 
  Gümüş Çorap

Gümüş Çorap Nedir ?
Gümüş Çorap; gümüşün gösterdiği güzel etkilerin insan hayatına tatbikinin düşünülmesi ile ortaya çıkan eşsiz teknoloji eserlerindendir. Gümüş çorap üretiminde gümüşün bu özellikleri belli metotlarla çoraplara birleştirilir. Gümüş hem metal hali ile hem de bileşikleri insan sağlığına ve göz zevkine bir çok katkıda kullanılmaktadır. 
Gümüş çorap ayak sağlığına oldukça faydalıdır. Ayak kokusunun giderilmesinden ayak cildindeki nem oranının korunmasına kadar bir çok faydası bilinmektedir. Geliştirilen bir çok teknolojiyle günlük hayatımızda sadece bir süs eşyası olarak değil eşsiz etkilere sahip inovatif ürünlerle var olmaktadır gümüş. Tarihin derinliklerinden gelen gümüş kullanımı fayda olarak Mısır ve Roma medeniyetlerinde bilinmektedir.   
Gümüş çorap nasıl üretilir ?
Gümüş çorap ne işe yarar gibi sorular sık sık sorulmaktadır. Kullanılan teknolojiler nelerdir? Başta iyon teknolojisi olmak üzere çeşitli teknolojiler kullanılmaktadır.Gümüş çorap üretiminde kullanılan teknolojiden birisi de gümüşün sentetik bir elyaf üzerine metalik gümüşün kaplanmasıdır. Burada metalik gümüş elyaf üzerinde kalarak dokunduğu elyafın özelliğini gümüşleştirir. Yani kötü koku yapmaz, kaşıntı yapmaz vb.
Gümüş çorap üretiminde Türkiye de geliştirilen yeni bir teknoloji de patentli gümüş teknolojidir. 2003 yılında bir patent teknolojisi olarak geliştirilen bu yöntemde gümüşün oldukça etkili formu çorap ipliğine kalıcı olarak bağlanmaktadır. TR20031384 patent teknolojisi olarak geliştirilen gümüş teknolojisi oldukça az ama oldukça etkili gümüş formu ile ayak kokusunun, mantarının , kaşıntının , pişiğin vb. giderilmesinde etkili olarak yardımcı olur. 
Doliche gümüş çorap olarak adlandırılan bu teknoloji ülkemizde kendi teknolojisi bakımından bir ilktir. Yapılan denemelerde bu patentle üretilen çorapları giyen kişilerdeki ayak kokusu başta olmak üzere ayak kaşıntısı, pişiği, mantar gibi sorunların azaldığı görülmüştür.
Gümüş çorap ayak sağlığına etkisini nasıl gösterir? 
Ayaklar gün boyunca vücudu taşıdığı için oldukça yıpranma payına sahiptir. Sürekli basınca maruz kalır. Ayakkabı içerisinde gün boyunca kapalı halde kalır. Böylece ayaklarda oluşan aşırı ter atılamadan ayak cildinde birikir. İşte bu ayak kokusu olarak bildiğimiz en iğrenç kokunun kaynağını oluşturur. Gümüş çoraplar ayak kokusunu giderir. Burada kokuyu gideren sadece çorap değildir. Çorapların sahip olduğu gümüştür. Gümüş ayak kokusuna neden olan kötü bakterilerin düşmanıdır. Yani gümüş zararlı bakterileri yok eder. Böylece bakteriler kötü koku kaynağı kimyasalları üretemez. Buda kötü koku kaynağının yok edilmesiyle mümkün olur. Ayak yine terlemeye devam eder. Ki ayak terlemesi oldukça sağlıklıdır. Ancak terin neden olduğu bakteriler üremez böylece ayak kokusu önlenmiş olur. 
Doliche gümüş çoraplarını her gün gün boyunca normal çorapmış gibi giyebilirsiniz. Hergün giyilen doliche gümüş çoraplar ayak cildi üzerinde oluşan kötü ayak kokularının zaman içerisinde giderilmesini sağlar. 
Ayrıca ayak mantarlarında da gümüş çorapların oldukça faydalı etkileri görülmüştür. Gümüş çoraplardaki gümüşler ayak mantarını oluşturan mantar türlerine karşı da etkilidir. Bununla ilgili bir çok bilimsel çalışma yapılmıştır. Bizim Argemiz tarafından yapılan çalışmalarda ayak mantarına etkili olan türlere karşı çoraplarımızın etkili olduğu görülmüştür. 
Gümüş çorapların faydaları bu kadar mı ? Elbette değil. Çünkü gümüş oldukça zengin özelliklere sahip olduğu için ondan geliştirilen çoraplar neden zengin özelliklere sahip olmasın. Ayaklarda görülen pişiklerin ve kaşıntıların azaldığı müşterilemizden gelen geri dönüşlerden bilmekteyiz. Ayrıca ayaklarında yüksek oranda çatlak olan müşterilerimizin yüzde sekseninde gümüş çorapla beraber topuk çatlaklarının azaldığı bildirilmiştir. Burada bahsedilen etki gümüşün dolayısıyla gümüş çorapların oligodinamik etkisidir. Onarıcı etkisinin olduğu da bilinen gümüş hakkında binlerce çalışma yapılmıştır. Gümüşün doku ve cilt yaralarındaki harabiyetin giderilmesindeki onarıcı etkisinin sırrı hala bir sır. Ama etkisi üzerinde çalışmalar yapılarak nasıl etki ettiği araştırılmaktadır. 
Ayak sağlığına etkisi gümüşün bu kadar değildir. Ayak cildi üzerindeki mikropların baskı halinde kalması, ayak cildi üzerindeki çatlakların düzelmesi, ayak mantarı türlerini azaltması, tırnak mantarlarına karşı belli oranda iyi gelmesi, ayakta oluşan kaşıntı pişik gibi sorunların giderilmesi gümüş çorapların ayaklara yaptığı katkılardan sadece bir kaçı. Yapılan inovatif çalışmalar sonucunda geliştirilen gümüş çoraplar ayak bakımı için oldukça seçenek sunmaktadır. Ayak sağlığına koruyucu etki sağlaması ayak mantarı, tırnak mantarı gibi olumsuz bir çok hastalıkların daha başlamadan bitmesini örnek gösterebiliriz. Böylece hem bu tip rahatsızlıkların çilesini çekmeyecek hem de ülke ekonomisine ilaç harcaması yapmayarak katkıda bulunacaksınız. Bu kulağa oldukça şirin gözükmekte. Company : Doliche Tekstil
End Date : 14.11.2020
URL : https://www.dolichetekstil.com/
Address : E-MAİL : info@dolichetekstil.com WHATSAPP : 0541 354 86 58 MERKEZ ADRES : Yazıcık Mah.Büyük Taş Sok.No:58/A
Telephone : 0 342 231 62 97 -0 541 354 86 58
Email Contact : turan27@yahoo.com
 

The following information has been self-reported by the entity to which it relates for the purpose of assignment of a unique identifier (CUI). The information has not been verified nor has the entity been authenticated, credentialed, verified, or investigated in any way.


Sitemizde kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları firmamıza aittir. Bu sitede yer alan içerikler, firmamızın izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
Bu sitede, Kolaymağaza™ Profesyonel E Ticaret Sistemi altyapısı kullanılmaktadır.