2'Li Doliche Erkek Fanila-Gümüş Teknolojili-Beyaz-
Erkek Fanila
Erkek Gümüş Fanila

2'Li Doliche Erkek Fanila-Gümüş Teknolojili-Beyaz-

0,00
Fiyat : ₺99,99

Erkek Fanilalar vücudu sarması, teri emmesi bakımından önemlidir. Gümüş içeren fanilalar ter kokusu, kaşıntı gibi olumsuzlukların giderilmesinde yardımcı olmaktadır. Gümüş bakterilerin yok edilmesinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Ter içerisindeki bakteriler kötü kokuların kaynağıdır. Gümüş kötü kokuların giderilmesini sağlıklı bir şekilde sağlayabilmektedir. Pamuklu ipliklerin gümüşle özel bir patent teknolojisi ile birleştirilmesiyle elde edilen gümüş pamuklu fanilalar mantar gibi olumsuzlukların giderilmesinde yardımcıdır.  

:

 Doliche Gümüş İplikli Patentli Erkek Beyaz Fanila -2 adet-Beyaz Fanila-

Erkek Fanilalar vücudu sarması, teri emmesi bakımından önemlidir. Gümüş içeren fanilalar ter kokusu, kaşıntı gibi olumsuzlukların giderilmesinde yardımcı olmaktadır. Gümüş bakterilerin yok edilmesinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Ter içerisindeki bakteriler kötü kokuların kaynağıdır. Gümüş kötü kokuların giderilmesini sağlıklı bir şekilde sağlayabilmektedir. 

Bu pakette;

-2 adet Gümüş Doliche Erkek Beyaz Fanila

-Kargo BEDAVA

-1 adet Bayan gümüş çorap hediyemizdir.

Fanila nedir, fanila İtalyancadan gelmiş bir kelimedir. İnce pamuk ipliğinden dokunmuş iç giyim giysisidir. Erkek fanila ise erkekler tarafından tercih edilen bir iç giyim giysisidir. Erkek iç giyim erkekler için en önemli giysilerdendir. Bazı özel proplemler olduğunda bu önem oldukça artar. Kötü kokuların , kaşıntıların, mantarların (kasık mantarı , genital mantarlar gibi). Genelde bu tür olumsuz etkileri meydana getiren hiç şüphesiz mikroplardır. Kötü kokulara bakteriler neden olurken (Klebsiella Pneumoniae, Staphylococcus aureus ),mantar sorunlarına Trichopyton rubrum, Trichopyton mentagropytes ve Epidermophyton floccosum gibi mantarlar neden olurlar.

Erkek iç giyimlerin pamuk olması ortamda oluşan nemin bertaraf edilmesi açısından önemlidir. Ancak oluşan nemle birlikte bakteri ve mantarların oluşumuna bu yeterli olmayabilir. Doliche gümüş erkek kilotlar bu mikroorganizmaların çoğalmalarını engeller. Doliche erkek kilotların kötü koku ve kasık egzema kaynağı olan bakterilere karşı aktivite testi yapılmıştır. Gümüşün sadece bakterilere değil mantarlara karşıda (kasık ve genital mantarlar gibi) etkili olduğu yapılan bilimsel araştırmalarla kanıtlanmıştır.

Doliche gümüş erkek atletler;

-Vücut bölgesinde oluşan kötü kokulara

-Vucüt bölgesinde oluşan  mantar  türlerine

-Vucüt bölgesınde oluşan  egzamalarına karşı etkilidir.

Erkek iç giyim markaları arasında ayrı bir yere sahip olan doliche erkek iç giyimler. Koku yapmaz, mantarları yok eder, egzama, kaşıntı, pişiklere karşı etkilidir. Erkek iç giyim markaları ürünleri sadece giyinme fonksiyonuna sahipken doliche erkek iç giyim markası giyinmenin yanında yukarıda bahsedilen özelliği ile multi fonksiyonel erkek  iç giyim markalarındandır.