Doliche Parmaklı Gümüş Erkek Soket Çorap- 2 Çift
Doliche Parmaklı Gümüş Erkek Soket Çorap- 2 Çift
Doliche Parmaklı Gümüş Erkek Soket Çorap- 2 Çift
Doliche Parmaklı Gümüş Erkek Soket Çorap- 2 Çift
Doliche Parmaklı Gümüş Erkek Soket Çorap- 2 Çift

Doliche Parmaklı Gümüş Erkek Soket Çorap- 2 Çift

Fiyat : ₺99,99

Doliche Gümüş İplikli Parmaklı Erkek Çorap. Parmaklı erkek çoraplar ayaklardaki parmak aralıklarını ayrırarak ayak parmak aralarının daha az terlemesini önler. Gümüş teknolojisi ile geliştirilen gümüş iplikli erkek parmaklı çoraplar daha iyi etki göstermektedir. Böylece gümüş erkek parmaklı çoraplar ayak kokusunu gidermede daha iyi sonuç alınır. Ayrıca erkek parmaklı çoraplar gümüş teknolojisi ile mantarların giderilmesinde yardımcı olurlar. 

:
Doliche Parmaklı Gümüş Erkek Soket Çorap- 2 Çift-
Gümüş İplikli Parmaklı Erkek Soket Çorap. Parmak çorap, ayak parmaklarını birbirinden ayırmaa prensibine dayanmaktadır. Gümüş teknolojisi ile geliştirdiğimiz parmak çorap ayak terlemesi sonucu oluşan kötü kokuların, mantarların ve kaşıntıların giderilmesinde oldukça etkilidir. 
Parmaklı çoraplar ayak parmaklarını birbirinden ayırarak parmak aralarında oluşabilecek terlemenin azaltılmasını sağlarlar. Parmaklı erkek çoraplar, ayak kokusunun azaltılmasında oldukça etkildir. Parmaklı çoraplar ayak parmaklarını azaltarak o bölgede çoğalabilecek bakterilerin azalmasını sağlar.  Doliche Tekstil Argesi tarafından geliştirilen parmaklı gümüş çoraplar ayak kokusunun oluşma ihtimalini yüzde 99 azaltmaktadır. Ayak parmak aralarının parmaklı çoraplar ile aralnaması ve gümüş iplikli parmak çorapların etkisi ile ayak kokusu oluşmaz. Gümüş oldukça etkili antibakteriyel etkiye sahip bilinen en eski maddedir. Gümüş ipliklerle üretilen parmaklı erkek çoraplar ayaklarda oluşan kötü kokuların, mantar sorunlarının, kaşıntıların oluşmasını önler. 
-Ayak kokusunu giderir
-Ayakların parmak aralarını ayırdığı için kuru ve temiz kalmasını sağlar. 
-Ayaklarda oluşan mantar oluşumu engellemeye yardımcı olur.
-Parmaklı gümüş teknolojili çoraplar, gümüşün parmak aralarına kadar ulaşmasını sağlar. 
-Ayaklarda kaşıntı, pişik, egzema gibi sorunların giderilmesinde yardımcı olur.  
-Gümüş teknolojisi ile geliştirilen parmaklı çorap fiyatları uygundur. 
Parmaklı gümüş çorap, gümüş çorap olarak üretilen bir çorap şeklidir. Parmaklı çorap bazı özellikleri sayesinde ayak kokusunun azaltılmasında belli ölçüde yardımcıdır. Ancak etkisi sınırlıdır. Çünkü parmaklı çoraplar ortamda oluşan kötü oluşturucu bakterilerin çoğalmalarını önleyemezler. Gümüş çorap ile geliştirdiğimiz parmaklı çoraplar bu eksikliği gidermektedir. Gümüş çok etkili bakteri önleyicidir. Böylece kötü kokuların oluşması önlenir. Ayakların parmak aralarına bir eldiven gibi giyilen bir çorap şeklidir. Parmaklı gümüş çorap, ayak parmaklarını ayırarak parmak aralarında oluşacak kötü kokuların giderilmesini daha kolay sağlayabilir. Ayrıca parmak araları ayrıldığı için ter oluşumu , nem oluşumu azalır. Buna bağlı olarak mantar, koku , kaşıntı gibi oluşumların daha iyi bir şekilde azalır. Doliche Parmaklı gümüş çorap, patenli gümüş teknoloji sayesinde gümüşün sağladığı katkı sayesinde daha etkili özellik gösterir.