Gümüş Bayan Soket Çorap Pempe-6 çift-
Gümüş Bayan Soket Çorap Pempe-6 çift-
Gümüş Bayan Soket Çorap Pempe-6 çift-

Gümüş Bayan Soket Çorap Pempe-6 çift-

0,00
Fiyat : ₺69,99
:

Gümüş Bayan Soket Çorap Pempe-6 adet-

Doliche pamuk bayan çoraplar, hiç bir yerde bulamayacağınız. Gökkuşağı renk serisi Beyaz çoraplar sizi çok farklı kılacaktır. Doliche patent teknolojisi ile geliştirilen Beyaz gümüş soket çoraplar ayağınıza sağlık getirir. Gümüş teknolojisi sayesinde;

-Ayak kokuları yok olur.

-Ayak mantarı rahatsızlığını gidermede etkilidir.

-Ayağınız gün boyunca rahat eder.

Pamuk bayan çoraplar içerisinde gümüş bulunmaktadır. Gümüş parçacıkları ayaklardaki kokuya ve mantara neden olan mikropları yok eder. Doliche pamuk bayan çoraplar, Ayaklardaki bakterilerden kaynaklanan egzama sorunlarını giderir. Doliche bayan çoraplar Kaşıntılara, pişiklere karşı oldukça etkilidir. Bayan çorap markaları içerisinde seçkin bir yere sahip olan doliche gümüş bayan çorap çeşitleri birçok özelliğe sahiptir. Bayan çorap markaları içerisinde gümüş olması, ülkemizin ilk ve tek  tekstil patentine sahip olması ( TR 20031384) ucuz olması, kolay ulaşılabilir olması gibi önemli avantaja sahiptir. Bayan çorap çeşitleri içerisinde ayak kokusunu gideren bir çorap olması bayanların bu tür sorunlarına cevap vermesi büyük bir avantajdır. Doliche gümüş bayan soket çoraplarının, diğer bayan çorap çeşitlerinde olmayan bir ayrıcalığı ise ayakkabı içerinde ayakların koku yapmamasını, egzama ise kaşıntı olmamasına karşı etkili olmasıdır.

Bayan çorap markaları ve çeşitleri, tür ve üretim çeşidi çok olmasına karşın sadece giyinme amaçlıdır. Doliche Bayan çorapları hem giyinme hemde ayak sağlığını koruyan fonksiyonel teknik çorap marka ve çeşididir. Doliche çoraplarının  kansojen madde ihtiva etmediği ile ilgili test yapılmış ve konsorojen madde ihtiva etmediği kanıtlanmıştır. Ayrıca koku  yapmadığına dair aktivite testi (ATTCC) yapılmış ve kanıtlanmıştır.

Bu  paketin içerisinde:

-6 adet  Doliche gümüş bayan soket çorap bulunmaktadır.