Pamuk erkek çorap
Pamuk erkek çorap
4 Çift Patentli Gümüş Teknolojili Pamuk Erkek Çorap
Pamuklu Erkek Çorap
Pamuklu Çorap
Erkek Pamuklu Çorap
Pamuklu Gümüş Çorap

4 Çift Patentli Gümüş Teknolojili Pamuk Erkek Çorap

0,00
İndirim Oranı : %32 İndirim
Fiyat : ₺250,00
İndirimli : ₺169,99

Pamuk erkek çorap gümüşle patent teknolojimizle birleştirildi. Patentli Gümüş Pamuk Erkek Çorap, pamuk ipliğinin eşsiz özelliği ile gümüşün güçlü etkisinin patent teknolojisiyle birleşmesi sonucu geliştirilmiş çoraplardır. Ayak kokusu başta olmak üzere, ayak mantarı, ayak kaşıntısı gibi ayak sorunlarının giderilmesinde etkilidir. Pamuk gümüş çorap ile her gün ayaklarınız tertemiz kalsın.  

:

Pamuk erkek çorap, Pamuklu Gümüş Erkek Çorap, gümüşün pamukla birleşmiş hali.

Erkek pamuk çorap, ayak sağlığı için oldukça tavsiye edilmektedir. Erkek pamuk çorap içerisinde bulunan doğal pamuk lifleri ayakta oluşan terin emilmesinde aktif rol oynamaktadır. Böylece erkek pamuk çorap giyen bir kişi ne kadar sportif faaliyet gösterse bile ayakları kuru kalır. 

Pamuklu Erkek Çorap; Ayak kokusunu gidermek amacıyla gümüş patentli geliştirilmiş pamuk erkek çorap.

Pamuk erkek çorap gümüş teknolojisi ile birleştiğinde ayak için bir çok faydalı özelliklere sahip olmuştur. Pamuk erkek çorap ayakt oluşan teri emerek ayak rahatı için oldukça faydalıdır. Gümüş teknoloji ile birleştiirlen pamuklu erkek çorap ayakta oluşan aşırı sıcaklığı ayak tabanına dağıtarak ayakların başta kötü kokmasını önler, ayak mantarlarını azaltır, ayaklardaki kaşıntıları giderir. Pamuk çorap, pamuk ipliklerinden elde edilen çoraplardır. Pamuk ipliği oldukça fazla nem çekme özelliğine sahiptir. Pamuk çorapları nem çekme kabiliyetini pamukların yapısını oluşturan selülözlere borçludur. Selülözlerin yapısındaki hidroksil yapıları aşırı nem çekme kapasitesine sahiptirler. Böylece ayaklarda oluşan teri emme kabiliyeti yüksek olan pamuk çoraplar ayak sağlığını kourmaktadır.  

Doliche Gümüş Çorapları ;Ayak sağlığını korumak amacıyla teri emen özel pamuk ipliklerinden üretilmiştir.

Doliche Çorap ; yıkamalar sonucu özelliğini kaybetmez.

Doliche Çorap ;Kullanılan  malzemeler insan sağlığına hiçbir şekilde zararlı değildir.

Doliche Çorap ;Çorapların kullanım ömrünü uzatmak için topuk burun takviyeli olarak üretilmiştir.

Doliche Çorap ;Doliche Çorap ilaç etkisi göstermez.

Doliche  çorap ATTCC aktivite testi yapılmıştır.

Gümüş ile pamuk çorap TR20031384 patent teknolojisi ile birleştirilmiştir. Pamuklu çorap, bünyesindeki fonksiyonlu yapısından dolayı nemi bünyesine hapseder. Böylece ayak terlemesi sonucu oluşan ayak nemini bünyesine hapsetmiş olur. Ayaklarda oluşan terin emilmesi ayakların rahat hissetmesini sağlar. Pamuklu çorapların en büyük artısı ayak tabanında oluşan sıcaklığı azalta bilmesidir. Bu özelliğinin en büyük sebebi ise terli nemi bünyesinde hapsetmesidir. Hapsedilen nem aynı zamanda ısı demektir. 

Gümüş pamuklu çoraplara bir çok özellik katmaktadır. Gümüş yapısı itibarıyla koku gidericidir. Kaşıntı, pişik gibi bir çok olumsuz etkilerin giderilmesinde yardımcıdır. Gümüşün oluşturduğu manyetik alan bir çok özellik kazandırmıştır. Isıyı iletme, ısıyı yansıtma bu özellik sayesinde çoraplarda ayakları serinleten bir etki kazandırmaktadır. Gümüş pamuk çoraplar ayaklardaki pişiklerin azalmasında yardımcı olurlar. Pişik ayaktaki neme bağlı olarak gelişebilen ayaklara sızı verebilen bir rahatsızlıktır.  

Gümüşün sahip olduğu bir çok özelliği bünyesinde bulunduran pamuklu çorap daha doğrusu gümüş pamuklu çorap;

-Kötü koku oluşumu, 

-Mantar oluşumu,

-kaşıntı oluşumu gibi bir çok ayak problemlerinin giderilmesinde yardımcı olmaktadır. 

Ayak kokusunu yok eden ürün

Pamuklu çoraplar nem çekme kapasitesine sahiptirler. Böylece ayak dokusunda oluşan teri emerler. Böylece ayakta oluşan tüm kötü kokuları ortadan kaldırır.
Nem bakterilerin çoğalmasını sağlar. Ortamdaki teri emen pamuklu çoraplar sayesinde cilde zarar veren, kokuya ve kaşıntıya neden olan mikroorganizmaların çoğalmalarını engeller.
Ayak sağlığını korumak amacıyla oluşan teri ve emen doğal ipliklerden oluşmuştur.
Uzun yıkamalar sonucu  özelliğini yitirmez.
Kullanılan malzemeler insan sağlığına hiç bir şekilde zararlı değildir
Dayanıklılığı artırmak için burun topuk takviyeli olarak üretilmiştir.
İlaç etkisi göstermez.

BİLEŞEN: %85 Patentli gümüş pamuk ipliği, %12 Poliamid %3 Elastan

 

BEDEN:

40-44