7 Çift Erkek Gümüş Çorap Bej-Yaza Merhaba Kampanyası
7 Çift Erkek Gümüş Çorap Bej-Yaza Merhaba Kampanyası

7 Çift Erkek Gümüş Çorap Bej-Yaza Merhaba Kampanyası

0,00
Fiyat : ₺158,00
:

Erkek Gümüş Çorap Bej -7 Çift Çorap Birden

Ayaklarınıza gelen farkı hissedin...

Türkiyenin  İlk Patentli Gümüş Çorabı(TR 20031384) ...

Bu  paketin içerisinde:

-7 Çift  Doliche Gümüş Bej Erkek Çorabı

Ayak kokusuna ve mantarına çözüm hiç bu kadar kolay olmamıştı.Doliche çorabı giyiyorsunuz ve kötü ayak kokularından  kurtuluyorsunuz.

Doliche Çorap ;Cilde zarar veren ,kokuya ,mantara,tırnak mantarına,pişiğe,egzemaya ve  kaşıntıya neden olan mikroorganizmaların (bakteri ve mantar,fungi)çoğalmalarını engeller.

Doliche Gümüş çorapları TR 20031384 nolu patent teknolojisi ile geliştirilmiştir.Bu patent teknolojisine göre nano boyutlu gümüş iyonları çorap fiberlerinin içerisine yerleştirilmiştir.Doliche  Gümüş çorap ,kullanımı boyunca özelliğini  kaybetmez. Ayaklarınızda oluşabilecek kötü etkiler böylece engellenmiş olur. 

Doliche Çorap ;Cilde zarar veren ,kokuya ,mantara,tırnak mantarına ve  kaşıntıya neden olan mikroorganizmaların (bakteri ve mantar,fungi)çoğalmalarını engeller.

Gümüş çorap teknolojileri geliştirilmeden önce bir çok alanda yepyeni gümüş teknolojileri kullanılmıştır. Bu gümüş teknolojilerden biriside Parikh vd.(2005) tarafından yapılan çalışmada  Ag/Na karboksimetil pamuk yanık sargı bezleri 85/15 (etanol/su) ortamında gümüş tuzları ile muamele edilen sodyum karboksimetil pamuk gaz/nonwovenlardan gümüşle sodyum kısmi katyon değiş tokuşuyla geliştirilmiştir. Etanol/su ortamı karboksimetil gaz /nonwovensun 0,3 substitusyon derecesiyle 0,4 fiberli formunu korumak amacıyla gereklidir. Serbest kalan miktarda olumlu davranışından ve bakteri mantar üremenin bastırılması.ile gümüş genel koruma sağlayacaktır.

Doliche Çorap ;Ayak sağlığını korumak amacıyla teri çabucak emen doğal ipliklerden üretilmiştir. Kullanılan pamuk iplikleri pamuktan elde edilen yüzde  yüz saf pamuktur. 

Doliche Çorap ;Uzun yıkamalar sonucu özelliğini kaybetmez. Yıkamaların, ılık suda sabunla elle yapılması önerilir. 

Doliche Çorap; Kullanılan  malzemeler insan sağlığına hiçbir şekilde zararlı değildir. Doğal malzemelerden üretilmiştir.

Doliche Çorap ;Dayanıklılığı artırmak için topuk burun takviyeli olarak üretilmiştir. Çorapların en çok yıprandığı parmak uçları ve topuk kısımları iki kat örgü ile güçlendirilmiştir. 

Doliche Çorap ;Doliche çorap ilaç etkisi göstermez.

Doliche  çorap ATTCC aktivite testi yapılmıştır. Uluslar arası bilimsel temayüllere göre geliştirilmiş  test metodu olan ATTCC ye göre doliche gümüş coraplar bir çok  etki testi yapılmıştır.