%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
1

Mantar Çorabı

Mantar Çorabı Nedir?

Mantar çorabı, patentli gümüş teknolojisi sayesinde mantarı önleyen çorap özelliği göstermektedir. Mantar önleyici çorap nedir? Mantar önleyici çorap, sahip olduğu bileşenlerle (gümüş, bakır gibi) ayak yüzeyindeki mantar türlerinin yaşamasını azaltan veya öneleyen çoraplardır. Ayakta oluşan mantarların giderilmesinde yardımcı bayan ve erkek patentli gümüş içeren çoraplar.

Mantar önleyen çoraplar ayakta oluşan kötü kokuların, ayak mantarlarının ve ayakta oluşan kaşıntıların giderilmesinde yardımcıdır. Ayakta oluşan egzema türlerine iyi geldiği görülmüştür. Ayak mantarı çorabı, gümüş teknolojisi ile geliştirilmiş mantar önleyici patentli çorap çeşitleri. Uygun fiyatlara bulabileceğiniz gümüş medikal mantar çoraplar.

Mantar çorabı, ayaklarda genellikle bulaşarak çoğalan mantar mikroplarının azaltılması için kullanılan oldukça etkili bir çoraptır. Hayatınızda bir düşünün kaç kere havuza, hamama, saunaya gittiniz. Toplu kullanıma ait havlu, terlik gibi ürünleri kaç defa kullandınız. Bu ürünler üzerinde yaşayabilen mantar türlerini hiç düşündünüz mü ? Bu ürünleri kullanarak evinize kendi ayaklarınızla bir çok zararlı "misafir" getirmiş oldunuz. Peki şimdi ne olacak? Türkiyenin ilk gümüş tekstil patentini geliştirerek 2004 yılından beri 10,000 lerce kişiye ulaştırdığımız gümüş mantar çorapları sizin en etkili yardımcınız. 

Mantar Çorabı Nasıl Etki Gösterir?

Mantar çorabı, ayak cildinde çeşitli nedenlerle oluşan ayak mantarları için geliştirilmiştir. Ayakta oluşan mantarların çoğunluğu bir yerlerden bulaşma yoluyla geçer. Ayrıca ayakların terlemesi, kötü çorap kullanımı, ayakkabıların ayaklar üzerindeki baskıları sonucu oluşan ayak tahribatı sonucu da ayak mantarı oluşumu görülebilir. Geliştirmiş olduğumuz mantar çorabı içerisindeki gümüş sayesinde ayak cildindeki mantarlar üzerine baskı uygular. Böylece mantarların çoğalması azalır zamanla ayak üzerindeki olumsuz etki kaybolur. 

Mantar Çorabı Nasıl Kullanılmalı ?

Patentli gümüş teknolojisi ile geliştirdiğimiz gümüş mantar çorabını sadece ayağınıza giymeniz yeterli olacaktır. Sürekli çoraplarımızı giymeniz önemlidir. Akşamları ya da yatarken çıkartabilirsiniz.

Gümüş teknolojisi ile geliştirdiğimiz mantar önleyici çorapları her gün ayaklarınızda giyerek mantarlardan kolayca kurtulabilirsiniz. Çoraplardaki gümüş teknolojili mantar koruma sayesinde sık sık yıkamaya gerek yoktur. 

Mantar Çorabı Fiyatı

Yerli gümüş teknolojili mantar çoraplarımızı uygun fiyata sitemizden satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR