Koku Yapmayan Çorap Nedir?

Koku yapmayan çorap, Patentli gümüş teknolojisi ile geliştirilen doliche gümüş çoraplar, ayak kokusunu gidermektedir. Gümüş çoraplar ihtiva ettikleri gümüş sayesinde kötü kokuların kaynağı olan bakterilerin azalmasını sağlamaktadır. Patentli gümüş teknolojisi ile geliştirilen doliche gümüş çoraplar ayakta oluşan bakterilerin azalmasında yardımcı olmaktadırlar. Böylece patentli gümüş çoraplar koku yapmayan çorap özelliği göstermektedir. Koku yapmayan çorap özelliği gösteren çoraplar, gümüş çorap teknolojisi ile ayak cildinde ve parmak aralarında oluşabilecek bakteri oluşumunu azaltarak kötü koku oluşumunu engeller.

Terlemeyi Önleyen Çorap

Terlemeyi önleyen çorap özelliği gümüş çorapların ayaklardaki ısıyı düzgün olarak dağıtması kuralına dayanmaktadır. Gümüş çoraplar ayak terletmeyen çorap etkisi göstermektedir. Terlemeyi önleyen çorap, doğal iplik yapısı sayesinde ayakta oluşan terleri emerek kokuların oluşmasını önler. Ayrıca gümüş iletkendir, ayak tabanındaki sıcaklığı diğer bölgelere ileterek terlemeyi en aza indirir. Ayak terletmeyen çorap arıyorsanız patentli gümüş çoraplar tam size göre. Ayağınızda oluşan terlemenin ne kadar rahatsız edici olduğunu bir düşünün. Terletmeyen çorap olarak geliştirdiğimiz patentli çoraplarımız ayak yüzeyindeki ısınmayı diğer bölgelere yayarak ısınmayı dolayısıyla terlemeyi önler. Ayağınızda bir klima çalıştığını hissedebilirsiniz. Gümüşün eşsiz özelliğinin sadece bir tanesini çoraplara giydirerek konforlu ayaklar sağlama amacındayız.

Kaliteli Çorap Markaları

Kaliteli çorap markaları seçiminde doğal ipliklerden üretilen çoraplar oldukça önemlidir. Biz geliştirdiğimiz tüm çoraplarda bambu, modal, pamuk ve yün gibi doğal iplikleri kullanmaktayız. Kaliteli çorap markaları içerisinde kendi teknolojisini geliştirerek ayrı bir yeri olan Doliche Gümüş Çoraplar müşterilerimizin ayak sağlığını hep öne planda tutmaktadır. Dünyaca ünlü çorap markalarının sahip olmadığı gümüş teknolojisi ayak bakımı ve konforu bakımından oldukça faydalıdır. En iyi çorap markasını üretmeyi hedef edinmiş firmamız kendi patentli teknolojisini geliştirerek ülkemize inovatif ürünleri kazandırmıştır. 

Bayan çorap markaları içerisinde gümüş teknolojisi ile %100 yerli ürünler geliştirmenin gururunu yaşamaktayız. 

En iyi erkek çorap markası olmak yolunda ArGe çalışmalarımızla sürekli yeni erkek çorap modelleri geliştirmekteyiz. 

₺189,99
₺300,00
%37 İndirim
%37İndirim
Ücretsiz Kargo
₺129,99
₺200,00
%35 İndirim
%35İndirim
Ücretsiz Kargo
1