Bayimiz Olurmusunuz

Kendi işini kurmak isteyenlere, Ek iş yapmak isteyenlere çok kazançlı  Bayilik Fırsatı

Kendi işini kurarak özgür bir hayatın kapısını aralamak için bayimiz olurmusunuz.

-Ayak kokusu, insanların en önemli problemlerinden birisidir.

-Ayak kokusu ve ayak mantarı insanların yüzde 60 ında bulunan bir problemdir. Giyilen ayakkabı türüne göre bu oran yüzde 80 lere çıkabilmektedir. Bu durum, sadece bir kişiyi değil tüm çevreyi rahatsız eden bir problemdir. 

-Türk Tekstil sektöründe bir ilke imza atan Doliche Tekstil,Türkiyenin tekstil patentini geliştirmiştir.( TR200301384 Antimikrobiyal tekstil mamulünün elde edilmesi için bir proses) 
-Gümüş  teknoloji ile üretilen DOLICHE  çoraplarıyla, özellikle bahar ve yaz döneminde etkili olan koku ve mantar problemleri artık sorun değil.

-Gümüş teknolojisi ile üretilen DOLICHE içgiyim ile kasık mantarı, koku ve egzama gibi sorunlar artık sorun değil.

-Gümüş ve Juğlon ekstraktının birleşmesiyle üretilen DOLICHE ayak bakım kremi ile ayaklar hem kokmayacak hemde bakımsız kalmayacak.

-Ayak kokularına ve ayakkabı kokularına çözüm sunan DOLICHE ayak bakım spreyi ayak kokusuna indirililen en son darbe.

-Doliche, geliştirdiği teknolojisiyle bu değerlerini, bayilik sistemi ile Türk toplumunun faydasına sunmaktadır. Bu sistem sayesinde girişimciler ile koku-mantar problemleri olan tüketiciler ortak bir faydada buluşacaklardır. 

-Doliche şemsiyesi altında oluşan bayi sistemi sayesinde girişimci,Türkiyenin bu sektörde üretim ile tüketim arasındaki köprüyü oluşturmuş olacaktır. 

-Tüketicinin, ihtiyaç duyduğu ürün ve hizmeti bütçesine uygun fiyatlarla sahip olma avantajı sağlanması hedeflenmektedir. 

Bu yeni sektörün üç önemli pazar potansiyeli bulunmaktadır.
1- Medikal sağlık alanı (medikaller,eczaneler vb.)
2- Alış-veriş alanları(mağazalar,tuhafiyeler vb.)
3- Aktif pazarlama(evler,iş yeri vb.)

-Gerek sektörde yer alan bağımsız orta ve küçük işletmeciler, gerekse sektöre girmek isteyen yeni girişimciler, bu bayilik sistemi sayesinde kendi teknolojisini üreten bir firmanın temsilcisi olmanın faydalarını yaşayacaklardır.

-Yüzde 40 lara varan satın alma avantajı ve ürünlerde uygun fiyat politikası sayesinde ulaşılan yüksek satış hacmi, rekabet ortamı avantajı sağlayacaktır. Bunun haricinde başarısı ispat edilmiş ürün grubuna dahil olacak olan girişimciler, operasyonel verimliliği garantilemiş olacaklardır. 

-Girişimciye yol göstermek amacıyla ,bir yol haritası çizilmesinde yardımcı olunarak ürünlerin daha hızlı ve geniş alana yayılması amaçlanmaktadır.

-Sizler de bu zincirin bir halkasi olmak istiyorsaniz bizlere asagidaki  iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.. Başvurunuz en kısa zamanda degerlendirilip sizinle baglanti kurulacaktir. 

Bayilik başvurusu için Buraya Tıklayınız.

TEL   : 0 342 231 62 97

GSM  : 0 541 354 86 58

E-Mail:  [email protected]  

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR