₺249,99
₺300,00
₺499,99
₺1.000,00
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
1

Ayak Bakım Ürünleri

Ayak Bakım Ürünleri Nedir ?

Ayak Bakım Ürünleri, ayak sağlığında ve ayak bakımında kullanılan krem,sprey, çorap, sabun gibi ürünlerdir. Ayak bakımı ürünleri olarak teknolojisini geliştirdiğimiz ürünleri size sunmanın gururunu yaşamaktayız. 2004 yılından beri ayak sağlığı ve bakımı konusunda bir çok ARGE çalışması gerçekleştirdik. Ayak bakım ürünleri, bu inovatif çalışmalar sonucu ortaya çıkan ürünlerdir. 

Ayak bakımı ürünleri, gün boyu ağırlık altında ezilen ayakların ihtiyacı olan bakımı sağlamaktadır. Ayakların ihtiyacı olan pürüzsüz cilt yapısını sağlamada yardımcı olmaktadır. 

Ayak Bakım Ürünleri Seçenekleri ?

Ayak sağlığı ürünleri olarak ayak kremi, ayak spreyi ve ayakkabı spreyi ürünlerini sitemizde bulabilirsiniz. Ayak spreyleri ayak kokuslarını gidermek için gümüş teknoloji ile geliştirdik. Ayak kokusu spreyi ürünümüz ayak cildi üzerindeki kötü kokuları, kaşıntıları ve mantarları önlemede yardımcı olur. Ayakkabı spreyi olarak kullanıldığında ayakkabı kötü kokuları gidermektedir.

Ayak mantarı spreyi ürünümüz ayaklarda oluşan mantarların önlenmesinde ve giderilmesinde yardımcı olur. 

Ayak Bakım Ürünleri Fiyatları ?

Ayak bakım ürünü farklı çeşitlerde ve fonksiyonlarda geliştirilip üretilmektedir. Yerli ve milli teknolojilerle geliştirilen ayak bakım kremleri, ayak kokusu spreyleri ayakta oluşan bir çok sorunun giderilmesinde yardımcı olmaktadır. Yerli teknolojilerle geliştirilen ayak bakım ürünleri oldukça ekonomik fiyatlara sizlere ulaştırmaktayız. 

Ayak Bakım Kremleri 

Ayak bakım yağı ve ayak kremlerinin Ayak sağlığı, ayak bakımında rolü büyüktür. Ayaklar günün ağırlığında en çok ezilen organlarımızdır. Bu yüzden bir çok sorunla karşı karşıya kalabilirler. Ayaklarda nasırlaşma, kötü koku oluşumu, mantar oluşumu, pişikler, kaşıntılar, deri ve topuklarda çatlaklar ve daha bir çok ayak sorunları.

ARGE birimimiz tarafından geliştirilen ayak bakım kremleri gümüş teknolojisini kullanmıştır. Patentli olarak geliştirdiğimiz ayak bakım kremleri ayak kokusu, ayak mantarı, ayaklarda oluşan nasır proplemleri ve topuk çatlaklarında kullanılması için tasarlanmıştır. Binlerce müşterilerimizden aldığımız geri dönüşlerde topuklarda oluşan topuk dikenlerinde de faydalı olduğunu belirtmek isteriz. 

Ayak bakım kremlerimizi gümüş teknolojisinin yanında Türkiyede ilk ve tek olan ceviz kabuğu ekstreksi ile zenginleştirdik. Ceviz kabuğu ekstaktı içerisinde bulunan bitkisel etken maddeler deri onarıcı özelliği bulunmaktadır. Yıpranmış ayak ciltlerinin günün sonunda bitkisel ayak bakım kremimiz yumuşacık hale getirecektir. Ayaklarınız daha pürüzsüz daha zinde daha bakımlı olacağına şahit olacaksınız.

Ayak Bakım Çorabı 

Ayak bakım çorabı olarak geliştirdiğimiz gümüş çoraplar ayaklarınızın hizmetinde. Ayak bakım çorabı patentli gümüş teknolojisi ile geliştirilmiştir. Gümüş içeren ayak bakım çoraplarımız ayaklardaki kötü kokuları, mantarları gidermede yardımcıdır. Gümüşün onarıcı etkisi sayesinde ayak bakım çorapları ayak cildini düzgünleştirici etkisi görülmektedir. 

Ayak Bakım Ürünleri ile Neler Yapılır?

Ayak bakımı için bilimsel araştırmalar sonucu patentli olarak geliştirdiğimiz krem, sprey ve çoraplar ayaklarınızın bakımı ve sağlığı içindir. Daha konforlu ayaklar için güvenle kullanabilirsiniz.

Bitkisel Ayak Bakımı

Bitkisel kremler doğal olarak elde edilen bitkisel ürünler ile zenginleştirilmiştir. Ayak bakımında bitkisel ürünlerin kullanımı hem daha sağlıklı hem de daha etkili sonuçların alınması bakımından önemlidir. Ayak sağlığında kullanılan ürünlerimiz bitkisel ayak bakımı sağlamaktadır. 

Ayak sağlığınız için sizlere özel hazırladığımız kampanyaları kaçırmayın.!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR