dolichetekstil.coma hoşgeldiniz.

Öncelikle alışveriş yapmanız için sisteme üye olmanız zorunlu değildir. Üye olmadan da alışveriş yapabilir, siparişinizi kolaylıkla  verebilirsiniz.
Almak istediğiniz ürünü sepete ekliyor sonra sepeti incele kısmından devam ediyorsunuz...
İstediğiniz her hangi bir ürünü sitemizde bulamadığınız durumda bizimle irtibata geçebilirsiniz..  
dolichetekstil.com,Doliche tekstilin online satış sitesidir. Doliche tekstil , Ayak kokusuna kesin çözüm sloganıyla  gümüş çorap üretimini ve ayak bakım spreyi üretimini gerçekleştirmektedir. Doliche  çoraplar,ayak kokularını yok etmekte ayrıca ayakta oluşan mantar rahatsızlıklarını ortadan kaldırmaktadır.  Diğer bir ifadeyle,ayak sağlığını yakından ilgilendiren Doliche çoraplarının online satış sitedir. Evinizden, ofisinizden ve seyahatte iken internet üzerinden en güvenli, rahat ve keyifli bir şekilde alışveriş kolaylığı sunan bir mağazadır. Ayrıca online gümüş iç giyim ürünlerini bu sitede bulabilirsiniz.

Bu sayfada www.dolichetekstil.com da alışveriş, güvenlik, gizlilik ve diğer konularla ilgili aklınıza gelebilecek soruların cevaplarını bulabilirsiniz. Burada cevabını bulamadığınız veya hakkında daha detaylı bilgi istediğiniz her türlü sorunuz için  [email protected] adresine mail atabilir, 

 +90 (342)231 62 97

+90 (541) 354 86 58 numaralı telefondan haftanın 6 iş günü saat 09:00-18:00 saatleri arasında müşteri temsilcilerini arayabilirsiniz.

dolichetekstil.com, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamayı en öncelikli iş prensipleri arasında tutmaktadır. Bu bağlamda, alışverişleriniz esnasında veya daha sonra yaşadığınız ürün ve servis kaynaklı her türlü sorun detaycı ve çözüm odaklı bir yaklaşımla değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme ulaştırılmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR