bayan slip külot
bayan slip külot
kadın slip külot
gümüş slip külot

3' lü Doliche Bayan Patentli Gümüş İplikli Slip Külot Beyaz | Kargo Bedava

0,00
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %38 İndirim
Fiyat : ₺800,00
İndirimli : ₺499,99
Stok Miktarı : 120

Patentli Gümüş İplikli Kadın Slip Külot İç Giyim 

2 adet Koku ve Mantarı Gideren Gümüş İplikli Kadın Beyaz Boxer Slip Külot

Kasık Mantarını Önlemede Yardımcı olur.

Kasık bölgesindeki istenmeyen kokuları giderir.

Kaşıntıları önler.

Pişik oluşumunu önler.

Doktor Kimyager Uzmanımız Tarafından Geliştirilmiştir.

BİLEŞİM :  %100 Patentli Gümüş Pamuk İplik

TR20031384 Patent Teknolojisi ile üretilmiştir.

 

:

Kadın Slip Külot 

Gümüş Bayan Slip Külot Beyaz-3 adet 

Patentli İplikli Gümüş Slip Külot kadın iç giyim ürünleri içerisinde oldukça önemlidir. Patentli gümüş teknolojisi ile geliştirdiğimiz slip külot kadın iç giyim ürünleri; Kötü kokuları giderebilen slip külotlardır. Gümüş oldukça faydalı bir metaldir. Gümüş ile birliştirilen ipliklerden elde edilen bayan slip külotlarda gümüşün bu faydalarını taşır. 

Turkiyenin Gümüş Tekstil Patentli ilk ve tek Bayan Külotu

Patentli Gümüş Bayan Kilot  3 adet

Ayağınıza Gelen Farkı Hissedin...

Bayan iç giyim markaları içerisinde ayrı bir yere sahip olan Doliche gümüş iç giyimleri doğal yapısı, içerdiği patentli gümüş teknolojisi ile ayrı bir öneme sahiptir. Gümüşün sahip olduğu özellikleri taşıyan doliche bayan iç giyim markaları sağlığı, konforu bünyenize taşır. Doliche gümüş bayan iç giyim ürünleri Kötü koku, kaşıntı, pişik gibi kötü etkilerin giderilmesinde yardımcı olur.

Turkiyenin Patentli Bayan İç Giyim.

Gümüşle pamuk birleştirilerek Türkiyenin ilk ve tek  patentli gümüş iç giyimi üretilmiştir.

Bu paket içerisinde ;

3 adet Bayan Kilot Slip . Vucudunuza rahatlık sağlar. Terlemeyi azaltır. Kötü koku, kaşıntı vb. olumsuz etkilerin giderilmesinde yardımcı olur.

Bazı proplemler Bayan İç giyim  lerin ihtiva ettiği elyaf çeşidine göre değişiklik göstermektedir.Doğal elyaflardan elde edilen iç giyimler oluşan nemi emdiği için ortamın kuru olmasını sağlar. 

Bayan Külot

Bayan külot, sözlük anlamıyla bayanların giydiği kısa belli çoğunlukla lastikli iç çamaşırıdır. Bayan külot (bayan kilot) bayan iç giyiminde çoğunlukla alt giyim yâda günümüzdeki ismiyle slip olarak nitelendirilmektedir. Genellikle pamuklu materyallerden imal edilen bayan külotlar (bayan kilotlar) örgü sektöründe düz süprem örgü makinelerinde üretilen kumaşlardan imal edilir. Bayan külotların pamuklu olarak üretilmesinin yegâne nedeni pamuğun yumuşak yapısı ve ter emici özelliğidir.

Bayan Kilot , bayan iç çamaşırı üretiminin yarısından fazlasını teşkil eder. Bunun en büyük nedeni kullanım rahatlığı ve sık tüketimidir. Özellikle yaz aylarında sık terleme günlük iç çamaşırı değişimini de beraberinde getirir. Her ne kadar bayan külotların örgü yapısı ve pamuklu olması nedeniyle kullanım ömrü uzun olsa da bilinçsizce yüksek ısılarda yıkanması yoğunlaştırılmış deterjan kullanımı gibi sebepler bayan külotlarının ömrünü kısaltmakta ve yenisini temin etme ihtiyacı doğurmaktadır.

Bayan külotları (bayan kilotlar), bir bayan için olmazsa olmazdır. Bunu en büyük nedeni günlük akıntı sorunu yaşabilmeleri ve her ay tekrar eden adet dönemleridir. Bu dönemde bir bayan külotundan en büyük beklenti rahatlık ve azda olsa emiciliktir. Günümüzde en geliştirilmiş petler dahi tam koruma sağlamayabilir. Ayrıca petin vücudu sarması işlemi vücudu saran bayan külotlarına düşmektedir.

Doliche Bayan Külot; Kasık Bölgesinde oluşan kokulara ve mantarlara çözüm hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bayan slip külot seçimi sağlık ve konfor açısından oldukça önemlidir. Doliche Bayan Külot kasık bölgesinde oluşan bir çok sorunun giderilmesinde yardımcıdır. 

Doliche bayan slip külot ; Cilde zarar veren, kokuya, mantara, pişiğe ve  kaşıntıya neden olan etmenlerin(bakteri ve mantar,fungi) çoğalmalarını engellemeye yardımcı olur. Bayanlar için oldukça önemli olan bu sorunlar ciddi psikolojik sorunla da yol açabilmektedir.  

Doliche Gümüş bayan slip külotları TR 20031384 nolu patent teknolojisi ile geliştirilmiştir.Bu patent teknolojisine göre nano boyutlu gümüş iyonları bayan slip külot  fiberlerinin içerisine yerleştirilmiştir.

Gümüş bayan slip külot, kullanımı boyunca  özelliğini  kaybetmez.

İçeriği :80 pamuk 15 Lycra 5 Elastan

Koku ve Mantar İçin Bayan Slip Külot

Bu  paketin içerisinde:

-3 adet  Beyaz renkli Gümüş Bayan Slip Külot 

Gümüş Bayan Slip ,Bayanlarda genital bölgede oluşabilecek mantardan kaynaklanan; vajinal mantar enfeksiyonu , vajinal kaşıntı , vajinal koku , vajinal akıntı ve pişik gibi rahatsızlıklarda kullanılabilir. Sürekli kullanılması durumunda, genital bölgeyi, mantar hastalıkları ve mantardan kaynaklanabilecek enfeksiyonlara karşı korumada  yardımcı olur. 

Türk Tekstil sektöründe bir ilke imza atan Doliche Tekstil,Türkiyenin ilk ve tek tekstil patentini geliştirmiştir.

Doliche tekstilin geliştirdiği Doliche  Bayan İç Giyim  Külotlar ; yukarıda ifade edilen  vajinitler ve/veya diğer etkenler(terleme,kasık mantarları vb.)sonucu oluşan mantar ve bakterilerin kasık bölgesinde çoğalmalarını engeller. Böylece bu bölgede oluşacak istenmeyen koku,kaşıntı ve mantar rahatsızlıklarının ilerlemesi  önlenir.

Doliche içgiyim üretilmesinde kullanılan nano-iyon gümüş teknolojisi ile gümüşün eşsiz özelliği iç giyimle birleştirilmiştir.Gümüşün çok geniş sprekturumda (mantar ve bakteri enfeksiyonlarına karşı)etkisi uzun zamandır bilinmektedir.

Doliche  Gümüş teknolojisi ile üretilen Doliche iç giyim ürünlerinin sürekli kullanımında bilhassa istenmeyen kokuların ,mantarların ve kaşıntıların giderilmesi sağlanır.

Doliche Gümüş İç giyim ,Genital bölgede oluşan vajinal mantar türleri,koku,pişik gibi istenmeyen şikayetlerin giderilmesinde yardımcı ürün olarak kullanılabilir.

Doliche bayan iç giyim ; ilaç etkisi göstermez.

Doliche  bayan ıc gıyım ;Uzun yıkamalar sonucu özelliğini kaybetmez.

Doliche bayan ıc gıyım ;Kullanılan malzemeler insan sağlığına hiçbir şekilde zararlı değildir.

Doliche iç giyim  ürünlerinde AATCC 147-2004 Antibacterial aktivite testi yapılmıştır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR