Gümüş Erkek Çorap Bej-3 Çift
Gümüş Erkek Çorap Bej-3 Çift
Gümüş Erkek Çorap Bej-3 Çift

Gümüş Erkek Çorap Bej-3 Çift

0,00
İndirim Oranı : %48 İndirim
Fiyat : ₺250,00
İndirimli : ₺129,99
:

Erkek Gümüş Çorap Bej 

Ayak kokusunu gideren erkek çorap modelleri

Türkiyenin ilk ve tek Tekstil Patentli Gümüş Çorabı(TR 20031384) ...

Erkek çorap modelleri tarz, konsept, moda kavramlarının günümüz insanlarına sunduğu sonuçtur. Erkek çoraplardaki model çeşitliliği erkeklerin zevk anlayışını geliştirmiş ve yepyeni giyim modelleri sunmuştur. 

Erkek çorap modellerimizi geliştirilirken bizde ayak sağlığı konsunda bir ürün geliştirdik. Ayak kokusu yapmayan erkek çorap modelleri. Patentli gümüş çorap modelleri olarak adlandırdığımız bu erkek çorapları ayak sağlığını en büyük yardımcısı. 

Doliche Erkek Çorap modelleri giyimde tamamlayıcıdır. Renk uyumu, biçimi oldukça zengindir. Ayak sağlığına getirdiği yenilik açısından eşsizdir. Ayak kokusunu giderir. Ayak mantarının giderilmesinde ve önlenmesinde yardımcıdır. Ayakta oluşabilecek pişik, kaşıntı gibi sorunlar artık sorun olmayacak.

Doliche Gümüş çorap modelleri TR 20031384 numaralı patent teknolojisi ile geliştirilmiş ve üretilmiştir. Böylece ayaklardaki şıklık ayak sağlığı ile birleştirilmiştir. Bu patente göre gümüş uygun boyutlarda çorap ipliklerinin içerisine kalıcı olarak yerleştirilmiştir. 

Doliche Çorap ;Cilde zarar veren ,kokuya ,mantara,tırnak mantarına ve  kaşıntıya neden olan mikroorganizmaların (bakteri ve mantar,fungi)çoğalmalarını engeller.

Doliche Çorap ;Ayak sağlığını korumak amacıyla teri emen doğal ipliklerden üretilmiştir.

Doliche Çorap ;Uzun yıkamalar sonucu özelliğini kaybetmez.

Doliche Çorap ;Kullanılan malzemeler insan sağlığına hiçbir şekilde zararlı değildir.

Doliche Çorap ;Dayanıklılığı artırmak için topuk burun takviyeli olarak üretilmiştir.

Doliche Çorap ;Doliche Çorap ilaç etkisi göstermez.

Doliche  çorap ATTCC aktivite testi yapılmıştır.