Gümüş Erkek Çorap Siyah-3 Çift
Gümüş Erkek Çorap Siyah-3 Çift

Gümüş Erkek Çorap Siyah-3 Çift

0,00
Fiyat : ₺59,99
:

Gümüş Erkek Çorap Siyah-3 Çift

Ayak kokusu ve  ayak mantarı artık sorun değil...

Türkiyenin Tekstil Patentli Gümüş Çorabı(TR 20031384) ...

Ayak kokusuna ve mantarına çözüm hiç bu kadar kolay olmamıştı. Doliche Çorabı giyiyorsunuz ve kötü ayak kokularından  kurtuluyorsunuz. Gümüş erkek çorapları, ayak kokusunu içerdiği gümüş sayesinde gidermektedir. Gümüş kötü kokulara neden olan kaynakları gidermektedir. Gümüş metalinin 650 çeşit zararlı hastalık yapabilen canlıları yok ettiği bilimsel çalışmalar sonucu keşfedilmiştir. Ayak kokusuna neden olan canlılarda bu 650 çeşitin içerisindedir. Erkek çoraplardaki gümüş ayak kokusunu kolayca giderebilmektedir. Gümüş erkek çoraplara bir çok özellik kazandırmıştır. Bu özellik sayesinde gümüş erkek çoraplar ayak mantarı sorunlarının giderilmesinde yardımcı olmaktadır. 

Erkek çoraplarda gümüşün bilinen daha bir çok pozitif etkisi bulunmaktadır. Ayakları soğuk kış günlerinde sıcak tutması. Gümüşün termal özelliği olarak adlandırılan bir özelliği bulunmakta. Bu özellik sayesinde dış ortamdaki soğuk hava içerideki ayaklara ulaşmıyor. 

Doliche Çorap ;Cilde zarar veren ,kokuya ,mantara,tırnak mantarına,pişiğe,egzemaya ve  kaşıntıya neden olan mikroorganizmaların (bakteri ve mantar,fungi)çoğalmalarını engeller.

Doliche Gümüş çorapları TR 20031384 nolu patent teknolojisi ile geliştirilmiştir.Bu patent teknolojisine göre nano boyutlu gümüş iyonları çorap fiberlerinin içerisine yerleştirilmiştir.Doliche Gümüş çorap ,kullanımı boyunca özelliğini  kaybetmez.

 

Doliche Çorap ;Cilde zarar veren ,kokuya ,mantara,tırnak mantarına ve  kaşıntıya neden olan mikroorganizmaların (bakteri ve mantar,fungi)çoğalmalarını engeller.

Doliche Çorap ;Ayak sağlığını korumak amacıyla teri emen doğal ipliklerden üretilmiştir. Burada kullanılan doğal iplikler gümüşle güçlendirilerek ayak sağlığına daha iyi hizmet etmektedir. 

Doliche Çorap ;Uzun yıkamalar sonucu  özelliğini kaybetmez.

Doliche Çorap ;Kullanılan malzemeler insan sağlığına hiçbir şekilde zararlı değildir.

Doliche Çorap ;Dayanıklılığı artırmak için topuk burun takviyeli olarak üretilmiştir.

Doliche Çorap ;Doliche Çorap ilaç etkisi göstermez.

Doliche çorap ATTCC aktivite testi yapılmıştır.