Patentli Gümüş Modal Bayan Spor Çorap-3 Çift
Patentli Gümüş Modal Bayan Spor Çorap-3 Çift

Patentli Gümüş Modal Bayan Spor Çorap-3 Çift

0,00
Fiyat : ₺59,99
:

Spor Bayan Patik Çorap-3 çift-

Bu paket içerisinde 

-3 çift bayan gümüş spor patik çorap bulunmaktadır.

Doliche Patik Spor Çorap ;Ayakta oluşan tüm kötü kokuları ortadan kaldırır. Ayak sağlığı temizlikle yakından ilişkilidir. Ayak kokusunu meydana getiren en önemli unsur mikroptur yani temiz olamamak. İnsan cildinde bir çok mikroorganizma kendiliğinden bulunmaktadır. Bunların herhangi bir nedenle değişmesi ayak mantarı gibi bir çok probleme neden olabilir. Spor yapanlarda hareketliliğin oldukça fazla olmasından ötürü ter oluşumu fazladır. Ter kötü kokuların kaynağı olan kimyevi malzemeleri barındırır. Aslında ter nemsiz yani susuz olsaydı bu kimyevi kötü kokulara dönüşmeyecekti yani bakteri oluşumu olmayacaktı. 

Doliche tekstil inovatif çalışmaları sonucu geliştirilen gümüş spor çoraplar terleme sonucu oluşan kötü kokuların başlamadan bitmesini sağlar. Yani bir nevi önleyici vazifesi görür. Peki bunu nasıl yapar. Spor çoraplarda bulunan gümüş, terleme ile birlikte oluşacak bakterilerin oluşmasını ve çoğalmasını engellemeye yardımcı olur. Böylece bu bakteriler kötü kaynağı olan maddelerin dönüşümünü yapamazlar. 

Doliche patik spor Çorap ;Cilde zarar veren ,kokuya ve kaşıntıya neden olan mikroorganizmaların çoğalmalarını engeller.

Doliche patik spor Çorap ;Ayak sağlığını korumak amacıyla teri emen doğal ipliklerden üretilmiştir. Pamuk gibi doğal liflerden elde edilen ürünler insan sağlığı açısından oldukça önemlidir. Birincisi iç giyim bölgelerinin aşırı ısınmasını engelleyerek kısırlığa kadar neden olan problemlere yol açmaz. İkincisi oluşan ter nemini emerek cildi rahatlatır ve koku oluşumunu engeller. Gümüşle birleştirilmiş pamuk spor çoraplarda ayak kokusu oluşumu bahsedilen iki katlı kalkan tarafından bertaraf edilir. Gümüş ayrıca ısıyı iletebildiğinden ayak bölgesinde aşırı ısınma olmaz. 

Doliche patik spor Çorap ;Uzun yıkamalar sonucu özelliğini kaybetmez.

Doliche Çorap ;Kullanılan malzemeler insan sağlığına hiçbir şekilde zararlı değildir.

Doliche Çorap ilaç etkisi göstermez.