Şeker Erkek Gümüş Çorap-3 Çift-Siyah Renk-
Şeker Erkek Gümüş Çorap-3 Çift-Siyah Renk-
Şeker Erkek Gümüş Çorap-3 Çift-Siyah Renk-

3'Lü Şeker Erkek Gümüş Çorap-Siyah Renk-

0,00
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %43 İndirim
Fiyat : ₺300,00
İndirimli : ₺169,99
Stok Miktarı : 75
:

Şeker Çorap-3 Çift-Siyah Renk-

Şeker Çorapları diyabet ayak yaraları için geliştirilen bu paketde 3 çorap bulunmaktadır. Ayaklarda oluşan yaraların artmasında en önemli nedenlerdendir diyabet. Diyabet bir çok fonksiyonun gerilemesine yol açmaktadır. 

Diyabet hastalarında, ayak sorunları oldukça sık görülmektedir. 

Diyabet rahatsızlığı, beslenmeden yaşam şartlarına kadar bir çok konuyla alakalı olan bu çağın en belalı hastalıklarından birisidir. Diyabet hastalığının en çok etkilediği organ hiç şüphesiz ayaklardır. 

3 ÇİFT Diyabet ayak sağlığı için vazgeçilmez olan diyabetik gümüş çorap.Diyabetik gümüş çoraplar lastiksiz özel olarak tasarlanmıştır. 

Diyabet ayak sağlığı için hazırlanmış bu paketde hem diyabet ayak yaralarının bakımını yapabilir hemde ayaklarınızı sürekli doliche gümüş çorapla mantar ve kötü kokulara karşı koruyabilirsiniz. Diyabet ayaksağlığı için çok uygun fiyata bu ürünü alabilirsiniz.

Diyabet diğer ismi Diabetes mellitus yani idrara karışan şeker anlamında. Yaygın ismi diyabet. Çağımızın en çok korkutan ikinci hastalığı denilebilir. Kilo, genetik, düzensiz beslenme, çağın getirdiği endüstriyel gıdalar vb. bir çok neden sayılabilir. Ama bu rahatsızlık bu nedenlerin bir koalisyonu olarak karşımıza çıkabilir. Tabii bazı nedenlerin ağırlığı fazla olmak kaydıyla. 

Diyabet bir yaşam formudur. Tedavi ve beslenme ve hijyenik kurallara dikkat edildiğinde sorunsuz bir yaşam formudur. Ayakların sağlığı da diyabet hastalarında dikkat edilmesi gerekir. Diyabetlerdeki bağışık zayıflığı ayaklarda olası yaralanmaların daha da büyümesine ve geç kapanmasına neden olabilir. Doliche patentli gümüş çoraplar bu sorunların giderilmesinde yardımcıdır. 

Şeker Hastaları İçin Çorap

Ayak kokusuna kesin çözüm ...

Doliche şeker hastaları için çorap özellikleri;

Lastik Kısmı özel olarak imal edilmiştir.

Ayağınıza baskı yapmaz.

Gümüş teknolojisi ile üretilmiştir.

Lastik kısmında özel olarak geliştirilen örgü sistemi sayesinde bacaklarınızda iz yapmaz. 

 Doliche Gümüş Teknolojisi ile üretilen Doliche çorapları egzamaya neden olan bakteri enfeksiyonlarını yok ederek ayaklarında egzama sorunu olan kişilerde egzama sorununun olumsuz etkilerini gidermeye yardımcı olur.

Bayanlardaki diyabet sorunlarında ayak bakımı için gümüş çoraplar kullanılmaktadır.

Doliche çorapları ayaklardaki koku , mantar,kaşıntı ,egzama sorunlarına gümüş bileşeninden dolayı çözüm sunar. 

Benzer Ürünler
Krem
3 Çift Açık Kahve Ceviz Kabuğu Rengi
Kahverengi