Ayak Kokusu Kremi
Ayak Kokusu Kremi
Ayak Kokusu giderici krem
Ayak Kokusu çorabı
Ayak Kokusuna Bitkisel Çözüm,Krem,Çorap,Sprey-3 Ürün-

Ayak Kokusu Kremi | Gümüş Bitkisel Krem

0,00
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %50 İndirim
Fiyat : ₺1.000,00
İndirimli : ₺499,99
Stok Miktarı : 80

Gümüş İçeren Bitkisel Ayak Kokusu Kremi

3 Ürün Bir Arada Gümüş Krem,

Ayakkabı Kokusu Spreyi,

Gümüş Erkek Çorap  

 

 

:

Ayak Kokusu Kremi

Ayak kokusu kremi, ayak kokusunu gidermek amacıyla gümüş teknolojisi ile geliştirilmiş kremdir. Ayak Kokusu Kremi ayak kokularının giderilmesinde kullanılan bir krem çeşididir. Ayak kokusu ayak terlemesi sonucu oluşan bakteriyel kökenli bir durumdur. Ayak kokusunu gidermek için geliştirilen kremlerin bir çok özelliğe sahip olması gerekir. Ayrıca ayak kokusunu gidermek için geliştirilen kremlerin ayak sağlığına da bir çok katkısı bulunmalıdır.  Gümüş ayak kokusuna neden olan etmenleri ortamdan kaldırarak ayakların kötü kokmasını önler. Geliştirmiş olduğumuz ayak kokusu kremleri bitkisel ekstraktalr ihtiva etmektedir. Böylece ayak cildinin daha canlı, pürüzsüz olmasında yardımcı olur. 

Ayak kokusuna krem, ayak kokusunu gidermek amacıyla gümüş ve bitkisel ürünlerle geliştirdiğimiz bir kremdir. Ayak kokusuna iyi gelen krem, ayakta oluşan kötü kokuları içerdiği gümüş ve bitkisel ürünlerle giderir. Ayak cildini nemli tutarak çatlamaları önlemede yardımcı olur. Ayak kokusu kremi, Ayak bakımı sağlar, ayak cildinde oluşan keratinlerin (Ayakta Nasır) giderilmesine yardımcı olur. Pişik, kaşıntı, kokuya karşı faydalı olduğu görülmüştür. Ayak cildi ayakkabı içerisinde kapalı kaldığı için sürekli bakım istemektedir. Kremler bu bakımı verebilecektir. 

Ayak Kokusuna Karşı Gümüş Krem, Gümüş Çorap, Sprey-3 Ürün Birlikte-

Bu bakım seti ayak kokusuna doğal çözüm sunacak ürünlerden oluşmuştur. 

-1 adet Doliche Ayak Bakım Kremi, Gümüş içeren Ayak Kokusu İçin Krem -35 g-

-1 adet Doliche Ayakkabı koku giderici sprey -45 ml-

-1 adet Doliche Gümüş Klasik Erkek çorap bulunmaktadır.(%85 Patentli Gümüş pamuk iplikli çorap %12 Naylon %3 Elastan TR20031384 gümüş patent teknolojisi ile geliştirilen pamuk ipliğinden üretilmiştir)

Ayak kokusu için krem, Topuk çatlaklarına karşı etkilidir. Ayak topuklarında oluşan çatlakların kapanmasında yardımcı olur. Bir hafta içerisinde topuklarınızda ki çatlakların yok olduğunu ve topuklarınızın  bebeksi yumuşaklığa sahip olduğunu hissedeceksiniz.

 Ayak Kokusu Giderici Krem

Ayak kokusu giderici krem, ayak cildinde oluşacak zararlı etmenlere iyi gelecek şekilde formüle edilmiştir. Ayak cildinde bir çok bakteri gelişmektedir. Ayak oldukça karmaşık bir alanda bulunmaktadır. Ayaklar genellikle kapalı ortamda bulunmaktadır. Ayakkabı içerisinde bulunan ayaklar sürekli terlerler. Çünkü ayaklarda bulunan ter bezleri diğer vücutta bulunan ter bezlerinden daha fazladır. 250.000 ter bezi bulunmaktadır. Evet yanlış duymadınız ayaklarda 250 bin ter bezi bulunmaktadır. Günde bir çift ayak bir su bardağı ter oluşturur. 236 ml ter. Ayaklar çorap ve ayakkabı katmanı içerisinde kaldığı için oluşan bu teri atamazlar. Dolayısıyla ter başta ayak kokusu olmak üzere bir çok olumsuz sorunlar üretebilmektedir. Ayakta oluşan ter başta kokusuzdur. Ter içerisindeki maddeleri bakteriler yemeye başlayınca bakterilerim atıkları kötü ayak kokusunu oluşturur. 

Ayak kokusu kremleri için geliştirilmiş bir çok krem çalışması bulunmaktadır. Amerika’da geliştirilen bir patente göre (Patent Numarası US5972321) derideki asit oranının düşürülmesi sağlanmaktadır. Bunu kalsiyumgliserofosfat ile gerçekleştirmektedir. Sadece ayak kokusu için değil koltuk altı, genital bölgedeki kokularda da kullanılabilecek. Kullanılan kozmetik veya ilaçlarla asidik vucüt sıvısının birleşmesiyel oluşan dermatolojik rahatsızlıklar kalsiyum gliserofosfat kullanılarak giderilebilir. Bu ürünü ya pudra gibi tozlara, losyonlara ya da kremlere katılarak kullanılabilir.

Ayak bakım kremi uygulanması; günde iki defa uygulanması tavsiye edilir. Sabahları ve akşam yatmadan önce, ayaklar ilk önce yıkanır kurulandıktan sonra krem iyice sürülür temiz bir çorap giyilir. Sabah uyanıldığında ayaklar yıkanır. 

Ayak Kokusu Kremi Fiyat

Kendi gümüş teknolojimizi geliştirdiğimiz için uygun fiyatlardan ürünlerimizi sitemizden satın alabilirsiniz.

Ayak kokusuna çözüm sunmak amacıyla 2004 yılında gümüş teknolojisi ile gümüş çorapları geliştirdik. Böylece Türkiyenin ilk gümüş çorap patentini geliştirmiş olduk.

Gümüş Ayak Kokusu Önleyici Krem Nedir?

Ayak kokusu önleyici krem ve  ürünlerin arandığını ve bu konuda ciddi şikayetler olduğunu biliyorduk. Ayak kokusunu ve ayak mantarını gidermek amacıyla çalışmalarımızı bir ArGe disiplini ile sürdürdük. Bitkisel ürünleri araştırarak ayak kokusuna kesin çözüm verebilecek ürünlerin geliştirmesi üzerine bir sürü çalışma gerçekleştirdik. Nihayetinde ülkemizde oldukça fazla yetiştirilen ve faydası oldukça fazla olan cevizin kabuğunda bulunan juglon etken maddesini keşfettik. Hakim olduğumuz gümüş teknolojisi ile bu etken maddeyi birleştirerek bitkisel ayak kokusu kremini geliştirdik. Ayak kokusu için ilaç araması yapılmaktadır. 

Ayak Kokusu Kremi ayaklarda oluşan kötü kokuları gidermek için geliştirilmiş bir kremdir. Ayak kokusu bir çok insanı rahatsız eden istenilmeyen bir durum olduğu aşikar. Ayak kokusu için bir çok krem, losyon vb. ürünler geliştirilmiştir. Bu problem büyük küçük her bireyde görülebilir. Genel olarak bebeklerdeki kötü kokular bebek bezlerindeki idrar artıkların da  ya da ter artıkların da ki ürenin bakteriler tarafından amonyak formuna dönüştürerek oluşmaktadır. Yetişkinlerdeki kötü kokular (ayak ve vücuttaki ) ayak ve koltuk altı bölgesindeki aşırı terleme sonucu oluşan ürenin yine bakteriler tarafından amonyak formuna dönüştürmesiyle oluşmaktadır. Bu bölgelerdeki ter bezlerinden salgılanan organik maddeler, amonyak formu içeren kötü kokuların kaynağı olan  organik yapılara mikrobiyal saldırılar sonucu dönüştürürler. Ayak kokusuna iyi gelebilecek bir çok ürün geliştirilmiş ve geliştirilmekte. Ayak kokusu kremi de bu ürünlerden birisidir. 

Ayak kokusu kremi ile ilgili yapılan bir çok çalışma yapılmıştır. Ayak kokusuna krem için yapılan bu çalışmalarda dikkat çeken bir nokta da koku oluşumu fonksiyonları. Çeşitli koku dereceleriyle normal ayaktaki flora arasında bir karşılaştırma yapılmıştır. İnsan derisinde yağ bezleri, ekrin ter bezleri(otomatik sinir sistemi ne bağlı korku veya heyecan hainde faaliyet gösterir) ve apokrin bezleri cilt yüzeyine çeşitli kimyasal salgılarlar. Bu kimyasallar başlıca sodyum klorür, potasyum bikarbonat, laktik asit, üre, skualen (renksiz yağlı hidrokarbon, proteinler, karbondidratlar, tri giliseritler ve diğer lipitlerdir. Stafilokoklar ve aerobik corneform bakterilerin yüksek nüfus yoğunlukları ayak kokusuna zemin hazırlar. Brevi bakterilerde dahil olmak üzere ayak üzerindeki (ayak florasındaki) herhangi özel mikroorganizmaların kötü kokularla ilişkileri bulunmamaktadır.

Ayak Kokusuna Çözüm

Ayak kokusuna çözüm hiç bu kadar kolay olmamıştır. Gümüş Krem; Erkek ayak kokusu giderici krem, gümüşün sahip olduğu en önemli özelliği kötü kokuları gidermesidir. Gümüş krem, ayak kokusuna bitkisel çözüm sunan ayak kokusu önleyici krem olarak kullanılır. Gümüş sprey, ayakkabılarda ve ayaklarda oluşan kötü kokuların giderilmesinde yardımcı olur. Gümüş erkek çorap, patentli teknolojisi ile ayak kokusuna karşı oldukça faydalıdır. Gümüş çoraplar, Ayak mantarlarının giderilmesinde tercih edilmektedir. 

Ayak kokusuna bitkisel doğal çözüm nasıl olur. Bitkilerden bir çok problemlerin çözümünde yüzyıllardır faydalanılmaktadır. Ayak kokusu sorununda da ayak kokusuna son vermek amacıyla ceviz bitkisinden faydalanılmaktadır. Ayak kokusu giderici doğal çözüm, ayak kokusuna iyi gelen bitkisel çözüm konusunda cevizin bir çok ürünü kullanılmaktadır. Bunlardan biriside cevizin dış kabuğu. Ayak kokusu ayak terlemesi ile oluşan herkesi etkileyen bir proplemdir. Ayak kokusunu çözmek için bir çok yöntem kullanılabilir.

Ayak kokusu bu terden oluşmamaktadır. Ayak teri aslında ilk çıktığında kokusuzdur. Ancak içerisinde bir çok vücüt atığı madde ihtiva eder. Bu maddeler ayakta bulunan mikroorganizmalar (özellikle bakteriler) tarafından kötü koku kaynağı olan aldehit, keton organik asit gibi maddelere dönüştürülürler. İşte bu bakteriler ortamdan uzaklaştırılırsa ayak kokusu önlenir. Bazı bitkilerde bulunan etken maddeler bakterileri ortamdan uzaklaştıracak türdendir. Ayak kokusuna bitkisel çözüm böylece sağlanır. Ceviz kabuğunda bulunan Juğlon etken maddeside bu türden bir maddedir.

Bir düşünün ayak kokusu için en etkili ilaç nedir ya da Ayak kokusu önleyici ürünler nedir? Bu konuda sürekli araştırdığınızı ayak kokusu için en etkili ilaç kullanmak için hazır olduğunuzu biliyoruz. Geliştirmiş olduğumuzu bu üç ürün sizin araştırmalarınızın bir sonucu olacağına inanmaktayız. 

Erkeklerin ayakları neden kokar sorusu kadın erkek herkesin merak ettiği bir sorudur. Ya da çorap neden kokar sorusunu kendinize sormuşsunuzdur. Ter bezlerinin erkeklerde daha fazla olduğu bilinmektedir. Bedensel faaliyetlerle birlikte ayaklarda görülen terleme kat be kat artar. Böylece ayak kokusu fazlaca oluşur. Erkeklerde görülen ayak kokusu çok fazla görülen bir porplemdir. Erkek Ayak Kokusuna Bitkisel Çözüm Seti içerisindeki ürünler ayak kokusunun giderilmesinde oldukça faydalıdır. 

Yapılan bilimsel araştırmalarda ayak kokusuna, bakterilerin neden olduğu bulunmuştur. Ayak kokusunu yok etmek için bu bakterileri yok etmek gerekir. Gümüş dünyada bilinen en eski ve en güçlü antibakteriyel ajanlardan birisidir.Doliche ayak kokusuna çözüm seti 3 üründen oluşmaktadır. Gümüş çorap;gün boyu ayağınızda bulunurken ayakta terleme ile oluşan bakterilerin çoğalmasını engeller.

Doliche Bitkisel Gümüş Krem,ihtiva ettiği gümüş sayesinde ayağınızdaki yorgunluğu gidermede etkilidir.Ayaktaki yıpranmayı,çatlamayı giderir.Ayak cildini juglon ekstraktı (ceviz kabuğu özü) sayesinde düzgünleştirir.Ayakta oluşacak bakteri ve mantarın azalmasını sağlayarak koku,kaşıntı ve mantar gibi rahatsızlıkların oluşumunu engeller. Doliche ayak bakım spreyi ayak cildindeki kokuları giderir, ayakkabılarda kullanıldığında tüm kötü kokular giderilir. Ayrıca ayakkabıya bulaşmış olan mantar ve bakterilerin yok olmasını sağlar. Böylece Doliche ayak bakım seti ayak kokusuna karşı 3’lü koruma sağlar. Böylece ayaklarınız artık kokmaz. Hem siz hemde çevreniz rahat eder. Unutmayın kokmayan ayaklar özgüveni artırır.

-1 adet Doliche Ayak Bakım Kremi 35 g ; Ayak kokusu kremi Ayak kokusuna bitkisel çözüm sunan juglon eksteli ve gümüş iyonlu  kremdir. Ceviz kabuğundan özel yöntemlerle elde edilen juglon ekstresi cildi temizleyici (ayak cildi ), siğil giderici, hipoglisemik, antifungal, antiviral,el ve ayak donuklarında, deri çatlaklarında faydalıdır. Gümüşün cilt üzerinde onarıcı etkisi bilinmektedir. Bu iki eşsiz gücü birleştiren ayak kokusuna iyi gelen krem düzenli kullanımda oldukça etkilidir.

-1 adet Doliche Ayakkabı koku giderici sprey 45 ml; Ayakkabılardaki kötü kokuları yok eder. Ayak kokusu giderici sprey, ihtiva ettiği gümüş sayesinde hem ayaklardaki hem de ayakkabılardaki kötü kokuların giderilmesinde etkilidir. 

-1 adet Doliche Gümüş Klasik Erkek çorap; Ayak kokusunu ve mantar türlerini gidermede etkilidir.40/44 boyutlarında pamuk ipliklerinden üretilmiştir.TR 20031384 patent teknolojisi ile gümüş kaplama yapılmıştır. Bileşimi : %85 Patentli gümüş pamuk ipliği %12 Lycra %3 Elastan

Ayak kokusuna bitkisel çözüm sunan bir çok krem bulunmaktadır. Doliche Ayak kokusu giderici kremi 3 önemli bileşenden  oluşmaktadır.

1-Gümüş kremdir. Gümüşün cilt üzerinde antik çağlardan onarıcı etkisi olduğu bilinmektedir. Ayrıca gümüş dünyadaki en güçlü  ajanlardandır.

2-Juğlan ekstresi ; Juğlon ceviz kabuğundan özel yöntemlerle elde edilen çok yönlü faydası olan bitkisel bir üründür.

3-Gliserin Gliserin cildi besleyen  doğal bir üründür. Gün boyu yıpranmış ayak cildini besleyerek çatlamış cildi düzgünleştirir.ayak cildini taptaze yapar.

Not: Sitemizdeki ürünler ilaç etkisi göstermez. Sadece yardımcı ürün olarak tavsiye edilmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR