Ayak Mantarı Kremi
Ayak Mantarı Kremi
aynısefa kremi
Ayak Mantarı Çorabı
ayak mantarı spreyi

Ayak Mantarı Kremi, Gümüş Çorap, Gümüş Sprey-3 Ürün-

0,00
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %50 İndirim
Fiyat : ₺400,00
İndirimli : ₺199,99
Stok Miktarı : 69

Bitkisel Ayak Mantarı Kremi 
 

:

Ayak Mantarı Kremi Nedir?

Ayak mantarı kremi, içerisinde ayakta oluşan mantarlara karşı iyi gelen doğla bitkisel bileşenlere sahip olan kremlere denir. Ayak mantar çorabı, ayak mantar spreyi olarak kullanılabilecek ayak mantarına karşı bitkisel ayak bakım seti. Ayak mantarı oldukça etkili bir ayak proplemidir. Bitkisel ayak mantar kremi olarak sunduğumuz krem sahip olduğu etken maddelerle ayak sağlığı için ideal. Ayak mantarına üçlü set olarak sunduğumuz bu sette ayak mantarı için gümüş çorap bulunmaktadır. Ayak ve ayakkabılarda rahatlıkla kullanacağınız gümüş ayak mantarı spreyi hem ayaklarda hem de  ayakkabılarda kalmış mantarların giderilmesinde kullanılması tavsiye edilmektedir.

Ayak Mantarı Bitkisel Tedavi

Ayak mantarı kremi, Bitkisel ayak  kremi, Gümüş Çorap, Gümüş Sprey.

Ayak mantarı için bitkisel tedavi yöntemleri yüzyıllardır kullanılmaktadır. 

Aynısefa bitkisel kremi 

Aynısefa kremi ayak mantarlarının giderilmesi ile ilgili etkili sonuçlar verdiği bilimsel olarak kanıtlanmıştır. (Amerikan Patenti US2007184128) 

Ayak Mantarı Merhemi

Ayak mantarı merhemi olarakta aranan aynı sefa kremi tırnak mantarına karşı uzmanlar tarafından tavsiye edilmektedir. Ayak mantarı bitkisel tedavi konusunda tavsiye edilen en önemli bitki özü aynısefa bitkisidir. Ayak mantar merhemi olarak bir çok ülkede üretilmektedir. 

Aynısefa kremi kasık mantarlarına karşı kullanılmasını yerli ve yabancı bilim adamları tavsiye etmektedir. Tırnak mantarı bitkisel tedavi konusunda yapılan bilimsel çalışmalarda adı sıkça geçmektedir. En etkili Tırnak mantarı ilacı olarak bir çok ürün bulunmaktadır. Farmakoloji alanında yapılan çalışmalarda bitkisel kökenli ilaçlar keşfedilmiş ve hastalıklarda kullanılmıştır. Bununla ilgili olarak mantar spreyi, mantar kremi, antifungal haplar geliştirilmiştir. Mantar spreyi, ayak ya da vücudun diğer bölgelerinde gelişen mantar türlerine karşı etili etken maddeleri uygun çözeltilerde çözülerek hazırlanır. 

Bu sette 3 ürün bulunmaktadır.

-1 adet Bitkisel Aynısefa bitkisel krem. Ayak mantarı kremi olarak uzmanlar tarafından tavsiye edilmektedir. 

-1 adet Gümüş Erkek Çorap ; Ayak kokularına etkili çözüm. 

-1 adet Gümüş Ayak Mantarı Spreyi; Ayak kokusu ve ayakkabı kokularına etkili çözüm. 

Ayak Mantarı Spreyi 

Ayak mantarı spreyi olarakta tavsiye edilmektedir. Ayak mantarı ayakkabılara yerleşir, burada uzun süre kalabilir. Ayak mantarı spreyi olarak tavsiye edilen gümüş içerikli sprey ayakkabılarda yerleşen mantar türlerinin çoğalmasını önlemede yardımcı olur. Mantarlar oldukça inatçı mikroorganizmalardır. Bulaştıkları zaman bir yerden uzaklaşmaları oldukça zor olabilir. Gümüş içerikli ayak mantarı için geliştirilen spreyi ayaklarınızda ve ayakkabılarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

Tırnak Mantarı Spreyi

Tırnak mantarı spreyi oldukça inatçı olan tırnak mantarları için gümüş spreyini kullanabilirsiniz. Gümüş ile zenginleştirilen ayak bakım spreyimiz tırnakların altında oluşan tırnak mantarları için yardımcı ürün olarak tavsiye edilmektedir. Yaptığımız test sonuçlarında tırnak mantarına neden olan mantar türlerine karşı gümüş oldukça etkilidir. Gümüş ihtiva eden ayak sprey ürünümüz tırnak mantarı spreyi olarak tavsiye edilmektedir. 

Mecitefendi Aynısafa Kremi -30 g-MECİTEFENDİ BİTKİSEL AYNISEFA KREMİ. Aynısefa ayak mantarı kremi olarakta tavsiye edilir. Tırnak mantarlarına karşı tavsiye edilmektedir. 

Tırnak Mantarı Kremi

Tırnak mantarı kremi, tırnakların altında yerleşerek oluşan tırnak mantarlarına karşı geliştirilen bir kremdir. Aynısefa bitki ekstraktından elde edilen aynısefa kremi tırnak mantarı kremi olarak tavsiye edilmektedir. Araştırma geliştirme çalışmaları sonucu onkomikoz olarak adlandırılan tırnak mantarlarına aynısefa bitkisel özütü tırnak mantarı kremi olarak kullanılmaktadır. Tırnak mantarı ilaç araştırmalarında bitkisel kökenli ürünler oldukça dikkat çekici olmuşlardır. Kadim medeniyetlerin tıp geçmişinde özellikle mantar sorunlarında bitkiler ilaç olarak hep yer almıştır. Bir çok cilt soruna karşı faydalarının olduğu tespit edilmiştir. Ayrıca bu ürün paketindeki ayak bakım spreyi gümüş içermektedir. Gümüş oldukça geniş spektrumda mantarlara karşı etkilidir. Latince Calendula Offinalis olarak bilinen bu marifetli bitki üzerinde yüzyıllardır çalışmalar yapılmaktadır. Gerek ortadoğu tıbbı gerekse Çin tıbbı bu Calendula Offinalisı yaygın bir şekilde kullanmışlardır. 

Tamamen doğal etken özütlerden elde edilerek üretilen bu krem, içerisinde esans dışında hiç bir kimyasal ürün bulunmaz. Özellikle, iritasyona yatkın cilt tiplerine uygundur. Ayak mantar kremi ayak cildinde oluşan mantarların giderilmesinde kullanılmaktadır. Ayak mantarı kremi bazı özelliklere sahip olması gerekir. Bir çok uzman aynı sefa kremi ayak mantar kremi olarak kullanabileceğini tavsiye etmektedir. 
Egzama, mayasıl, mantar gibi cilt rahatsızlıklarında tercih edilir. Kaşıntıya iyi gelir.

İçindekiler : Apricot kernel oil (kayısı çekirdeği yağı), Tereyağı, beewax(doğal balmumu), Parfume, Calendula officinalis (Aynısefa çiçeği özütü). 

İltihap oluşumunu gidermede, yaraları iyileştirmede, mantar hastalığını iyileştirmede, kaşıntı gidermede, kaşıntılı ayak mantarı ve bir çok cilt sorunlarını gidermede yardımcı unsur olarak kullanılmaktadır.

Aynısefa bitki ekstaktı antibakteriyeldir. 

Aynısefa bitkisi (Calendula Officinalis) bazı patentlerde ilaç olarak kullanıldığı görülmüştür.Bir amerikan patentinde (US2007184128) aynısefa bitkisi diğer bazı bitkilerle birlikte analgesic ve anti-inflammatory olarak kullanılan bir ilaç yapımında kullanılmıştır.

Aynısefa bitkisi, lokal deri sorunlarında yüzeysel tedavilerde kullanılan en önemli bitkilerdendir. Aynısefa mantar kremi olarakta kullanılmaktadır.

Mantar hastalıklarında özellikle kaşıntılı ayak mantarına karşı kullanıldığında 2 hafta gibi kısa bir sürede hastalığın giderilmesinde yardımcı olur. Alerjik ve bakteriyel cilt kaşıntılarında vücudun her bölgesinde güvenle kullanılır ve kaşıntıları yok etmede yardımcı olur. 

NOT: Buradaki yazılar ve ürünler tedavi amaçlı değildir. Herhangi bir rahatsızlıklarda doktora başvurunuz.  

Benzer Ürünler
Doliche
₺300,00
₺199,99
153
Doliche
₺400,00
₺199,99
154
Doliche
₺300,00
₺169,00
1104