Ayakkabı Kokusuna Son-1 Adet
Ayakkabı Kokusuna Son-1 Adet

3 'lü Ayakkabı Kokusuna Son-Ayakkabı Gümüş Spreyi

0,00
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %38 İndirim
Fiyat : ₺400,00
İndirimli : ₺249,99
Stok Miktarı : 972

Gümüş Ayakkabı Sprey. Ayakkabı Kokusuna Çözüm 

:

 

Ayakkabı Kokusuna Son

Ayakkabı kokusuna son vermek için bir çok araştırma yapılmaktadır. Doliche  spreyi ;ayaklarda oluşmuş bakteri ve mantarların çoğalmalarını engellemede yardımcı olur. Bu bakteri ve mantarlar ayakkabılara ayaklardan yerleşirler.ayaklar tedavi olsa bile belli bir zaman sonra ayakları tekrar enfekte edebilirler. Bu spreyler hem ayakta oluşan hemde ayakkabılara bulaşmış bakteri ve mantarları yok eder. Böylece ayakkabı kokusuna çözüm sağlanır.Ayakkabı kokusuna son vermek amacıyla gümüş teknolojisi ile geliştirdiğimiz spreylerdir. Kötü ayakkabı kokularından kurtulmak için yapmanız gereken ayakkabılarınızın içerisine bir kaç kez uygulamaktır. 

Ayakkabı Kokusuna Kesin Çözüm  

Güzel kokan ayakkabılar için.

Ayakkabılarda oluşan tüm kötü kokulara kesin çözüm.

Ayakkabı kokusuna kesin çözüm sağlamak oldukça zordur. 2004 yılından beri yaptığımız çalışmalarda ayak kokusunun dolayısıyla ayakkabı kokusunun nedenlerini araştırdık. Sonunda bir sonuca vardık. Bu sonuç ayakkabı kokusuna çözüm sunmaktı. Geliştirdiğimiz TR20031384 nolu patent ile gümüşün çok özel bir formülünü geliştirdik. Bu formülü bir şişeye koyarak ayakkabı kokusuna son veren ayakkabı spreyini geliştirdik. 

Ayakkabı Sprey

Ayakkabı Spreyi içerisinde bulunan gümüş sayesinde ayakkabı içerisinde oluşan kötü kokuların çoğalmasını önleyerek güzel kokmasını sağlar. Ayakkabı koku giderici sprey hem ayakkabılarınızın kötü kokularını yok edin. Hem de çevrenizin bu sorununu yok ederek ek kazanç sağlayın. Bu ürünümüzde bayi olmak istiyorsanız. Bizimle irtibat kurun. Ayakkabı sprey ihtiva ettiği gümüş sayesinde kötü kokuların giderilmesinde oldukça etkilidir. Kötü ayakkabı kokuları oldukça inatçıdır. İnatçı olan bu kötü kokular için ayakkabı spreyini kullanmanız yeterli olacaktır. 

Ayakkabı koku giderici sprey kullanımı oldukça pratiktir. Siz sadece kötü koku ulaşan ayakkabınıza bir kaç defa uygulayın yeter. Sonra mis gibi kokan ayakkabınızı rahatlıkla giyebilirsiniz. 

Ayakkabı koku spreyi, Ayakkabı içerisinde yaşayan mantarları ve bakterileri yok eder. İç giyimlerde (adet kokularını gidermek için,oluşan kötü ter kokularını engellemek için vb.)terleme ile oluşan kötü kokuları yok eder.

Tüm ayakkabı çeşitlerinde kullanılabilinir.

Ayakkabıların içerisine günde 2-3 defa sıktıktan sonra kurumaya bırakınız.

Ayakkabılarınızı kullanmaya başladıktan sonra kötü kokulardan eser kalmadığını göreceksiniz.

 Ayakkabılarınız güzel koksun ...

Ayakkabı Kokusuna Çözüm

Ayakkabılar çoraplar ve ayaklar.Kötü kokuların kaynağı üçlü grup.Ayakkabılar sıklıkla hatta hiç yıkanmadıklarından sürekli mikrop oluşumuna zemin hazırlarlar.Çoraplı veya çorapsız giyilen ayaklar ayakkabılara mikrop bulaştırılar. Ayakkabının yapıldığı malzemenin türüne göre,ayakkabının sürekli giyilmesi ve çoraplı ya da çorapsız giyilmesine göre bu kokular artabilir. Ayakkabı kokuları kalıcı olabilir. Çünkü ayakkabıların yıkanması oldukça zordur. Bu olumsuz etkileri ortadan kaldırmak için Doliche Ayakkabı spreyini kullanmak faydalı olabilir. Çünkü  doliche  ayakkabı spreyi içerisindeki Bioaktif Q10 bileşiği sayesinde ayakkabı içerisindeki tüm mikroorganizmaların bertaraf edilmesi sağlanır. Böylece bulaşmış mantar ve bakterilerin çoğalmaları engellenir.

Ayrıca ayakkabılar ayakta oluşmuş mikroorganizmaları taşır.Eğer kişi mantar rahatsızlığı geçirmişse muhtemelen bu rahatsızlığa neden olan mantarlar ayakkabıyada yerleşir.Kişi tedavi olsa bile ayakkabı içerisine yerleşmiş mantarlar tedavi sonrası tekrar ayakları enfekte edebilirler.Bu sorunu oratadan kaldırmak için ayakkabılar için Doliche  Ayak/Ayakkabı spreyini kullanabilirsiniz.Doliche  spreyi Bioaktif Q 10 içermektedir.Bioaktif Q 10 ,çok geniş spekturumda  ajan olan gümüşten elde edilmiştir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR