Doliche Patentl Gümüş Erkek Kilot-3 adet-Beyaz-
Doliche Patentl Gümüş Erkek Kilot-3 adet-Beyaz-
Doliche Patentl Gümüş Erkek Kilot-3 adet-Beyaz-

3'Lü Doliche Patentli Gümüş Erkek Slip Kilot Beyaz Renk

0,00
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %50 İndirim
Fiyat : ₺800,00
İndirimli : ₺399,99
Stok Miktarı : 25
Barkod : 8697462800037

Patentli Gümüş Beyaz Erkek Külot

:

Gümüş Erkek Slip Külot Nedir?

Doliche Erkek kilot gümüş iplikli özel bir patent teknolojisi ile geliştirilmiştir. Türkiyenin ilk antimikrobiyal tekstil patenti olan TR20031384 gümüş patent teknolojisi ile geliştirilmiş erkek kilotları. Doliche Gümüş iplikli erkek çoraplar giyildiği bölgedeki kötü kokuların giderilmesinde etkilidir. Gümüş Erkek külot giyildiği bölgede oluşan mantarların önlenmesinde yardımcıdır. Gümüş iplikli erkek külotlar patentli teknolojisi sayesinde kaşıntıların, pişiklerin oluşmasını önlemede yardımcı olmaktadır. 

Patentli Erkek Kilot (Slip)-3 adet-Beyaz Renk

Türkiyenin gümüş patentli (TR 20031384) ilk ve tek iç giyimi markası.

Erkek külot çeşitleri içerisinde kendine has özelliği diğer markalardan ayrılan Doliche Erkek Külotları farklılığı ayagunıza getirmekte. İçerdiği patentli gümüş teknolojisi ile gümüşün bir çok önemli özelliğini taşımaktadır. Gümüşün mantarlara ve bakterilere karşı etkisini gösterebilmektedir. Gümüş iplikli erkek kilotları özel bir patent teknolojisi ile geliştirilmiştir.

Gümüş Erkek Slip Kilot

Bu pakette;

-3 adet Erkek Gümüş Slip Külot -Beyaz Renk

Erkek iç giyim erkekler için en önemli giysilerdendir. Bazı özel proplemler olduğunda bu önem oldukça artar. Kötü kokuların , kaşıntıların, mantarların. Genelde bu tür olumsuz etkileri meydana getiren hiç şüphesiz mikroplardır. Kötü kokulara bakteriler neden olurken (Klebsiella Pneumoniae, Staphylococcus aureus ),mantar sorunlarına Trichophyton rubrum, Trichophyton mentagrophytes ve Epidermophyton floccosum  gibi mantarlar neden olurlar.

Erkek kilotların pamuk olması ortamda oluşan nemin bertaraf edilmesi açısından önemlidir. Ancak oluşan nemle birlikte bakteri ve mantarların oluşumuna bu yeterli olmayabilir.  Doliche erkek kilotların kötü koku ve kasık egzema kaynağı olan bakterilere karşı aktivite testi yapılmıştır. Gümüşün sadece bakterilere değil mantarlara karşıda (kasık ve genital mantarlar gibi) etkili olduğu yapılan bilimsel araştırmalarla kanıtlanmıştır. Kilot seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli nokta doğal olmalarıdır. Doğal liflerin nem çekme kapasitesi daha yüksektir. Gümüş teknolojisi ile geliştirdiğimiz erkek külotlar, pamuk olduğu için oluşan teri emerler, Ter sonucu oluşacak kokular sahip olduğu gümüş sayesinde ortamdan uzaklaştırılır. 

Erkeklerin en korkulu rüyası hiç şüphesiz mantar sorunudur. Mantar kasık bölgesinde oluştuğunda bir çok olumsuz etkiye neden olur. Kötü koku, kaşıntı, göze hoş gözükmeyen renk değişimi. Gümüş teknolojisi ile geliştirdirdiğimiz erkek külotlar kasık bölgesinde oluşan mantarların ortamdan uzaklaşmasında yardımcı olurlar. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR