Doliche Erkek Atlet-Gümüş Teknolojili-2 adet-
Doliche Erkek Atlet-Gümüş Teknolojili-2 adet-
Doliche Erkek Atlet-Gümüş Teknolojili-2 adet-

2'Li Doliche Erkek Atlet-Gümüş Teknolojili Koku ve Mantara Son

0,00
İndirim Oranı : %50 İndirim
Fiyat : ₺300,00
İndirimli : ₺149,99

Doliche Patentli Gümüş İplikli Erkek Atlet, gümüş teknolojisi ile geliştirilmiş bir inovatif erkek gümüş atlettir. Patentli Gümüş iplikli Erkek atletler, vucütta oluşan ter kokusunu giderirler. Erkek gümüş iplikli atletler özel bir teknoloji ile geliştirilmişlerdir. Gümüş erkek atletler sahip oldukları gümüş sayesinde mantarların oluşumunu azaltmada yardımcı olurlar. Gümüş erkek atletler, oluşabilecek kaşıntıların olumsuz etkilerini gidermede yardımcıdırlar. Gümüş atlet, içerisindeki gümüş sayesinde vücudun daha rahat etmesini sağlar.

:

Doliche Gümüş Patentli Erkek Atlet -2 adet-Beyaz Renk

Bu pakette;

-2 adet Gümüş Doliche Erkek Askılı Atlet

Erkek iç giyim erkekler için en önemli giysilerdendir. Bazı özel proplemler olduğunda bu önem oldukça artar. Kötü kokuların , kaşıntıların, mantarların . Genelde bu tür olumsuz etkileri meydana getiren hiç şüphesiz mikroplardır. Kötü kokulara bakteriler neden olurken (Klebsiella Pneumoniae, Staphylococcus aureus ),mantar sorunlarına Trichophyton rubrum, Trichophyton mentagrophytes ve Epidermophyton floccosum gibi mantarlar neden olurlar.

Erkek iç giyimlerin pamuk olması ortamda oluşan nemin bertaraf edilmesi açısından önemlidir. Ancak oluşan nemle birlikte bakteri ve mantarların oluşumunda bu yeterli olmayabilir. Doliche  gümüş erkek atletler bu mikroorganizmaların çoğalmalarını engellemede yardımcı olur. Gümüş atletlerdeki gümüş, atletin tüm yüzeyine homojen olarak dağılmıştır. Gümüş atlet böylece vucüttaki mantarların giderilmesinde yardımcı olmaktadır. Ayrıca Doliche gümüş atlet oluşan ter kokularının giderilmesini sağlamaktadır. 

Doliche erkek atletlerin kötü koku ve kasık egzema kaynağı olan bakterilere karşı aktivite testi yapılmıştır. Patentli Gümüş erkek atlet fiyatları bakımından oldukça ideal fiyatlar. 

Gümüşün sadece bakterilere değil mantarlara karşıda (kasık ve genital mantarlar gibi) etkili olduğu yapılan bilimsel araştırmalarla kanıtlanmıştır

Gümüş erkek atletler;

-Vücut bölgesinde oluşan kötü kokuların

-Vucüt bölgesinde oluşan  mantar  türlerin

-Vucüt bölgesınde oluşan  egzamaların giderilmesinde yardımcı olur. 

Erkek iç giyim markaları arasında ayrı bir yere sahip olan doliche erkek iç giyimler. Koku , mantar, egzama, kaşıntı, pişiklerin giderilmesinde yardımcı olduğu görülmüştür. 

Erkek iç giyim markaları ürünleri sadece giyinme fonksiyonuna sahipken doliche erkek iç giyim markası giyinmenin yanında yukarıda bahsedilen özelliği ile multi fonksiyonel erkek  iç giyim markalarındandır.