Gümüş Erkek Atlet
Gümüş Erkek Atlet
Gümüş Atlet

2'Li Doliche Erkek Atlet Gümüş Teknolojili Koku ve Mantara Son

0,00
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : ₺800,00
İndirimli : ₺479,99
Stok Miktarı : 1000

Doliche Patentli Gümüş İplikli Erkek Atlet

:

Gümüş Erkek Atlet

Doliche Gümüş Patentli Gümüş Erkek Atlet -2 adet-Beyaz Renk

Bu pakette;

-2 adet Gümüş Doliche Erkek Askılı Atlet

Gümüş Erkek Atlet, gümüş teknolojisi ile geliştirilmiş bir inovatif erkek gümüş atlettir. Patentli gümüş iplikli erkek atletler, vucütta oluşan ter kokusunu giderirler. Gümüş Erkek Atlet gümüş iplikli atletler özel bir teknoloji ile geliştirilmişlerdir. Gümüş erkek atletler sahip oldukları gümüş sayesinde mantarların oluşumunu azaltmada yardımcı olurlar. Gümüş erkek atletler, oluşabilecek kaşıntıların olumsuz etkilerini gidermede yardımcıdırlar. Gümüş atlet, içerisindeki gümüş sayesinde vücudun daha rahat etmesini sağlar.

Erkek  gümüş atletin özel olan pamuk ipliklerinden elde edilmiştir. Bu özel pamuklar terleme sonucu oluşan nemin ortamdan uzaklaşmasını sağlarlar. Ancak oluşan nemle birlikte bakteri ve mantarların oluşumunda bu yeterli olmayabilir. Doliche gümüş erkek atletler bu mikroorganizmaların çoğalmalarını engellemede yardımcı olur. Gümüş atletlerdeki gümüş, atletin tüm yüzeyine homojen olarak dağılmıştır. Gümüş atlet böylece vucüttaki mantarların giderilmesinde yardımcı olmaktadır. Ayrıca Doliche gümüş atlet oluşan ter kokularının giderilmesini sağlamaktadır. 

Doliche erkek gümüş atletlerin kötü koku ve kasık egzema kaynağı olan bakterilere karşı aktivite testi yapılmıştır. Patentli Gümüş erkek atlet fiyatları bakımından oldukça ideal fiyatlar. 

Gümüşün sadece bakterilere değil mantarlara karşıda (kasık ve genital mantarlar gibi) etkili olduğu yapılan bilimsel araştırmalarla kanıtlanmıştır.

Gümüş Erkek Atlet Fiyatları

Geliştirdiğimiz teknolojilerle ürettiğimiz gümüş erkek atletleri uygun fiyatlardan sitemizden satın alabilirsiniz. 

Gümüş erkek atletler;

-Vücut bölgesinde oluşan kötü kokuların

-Vucüt bölgesinde oluşan  mantar  türlerin

-Vucüt bölgesınde oluşan  egzamaların giderilmesinde yardımcı olur.

Erkek Atlet Markaları 

Erkek gümüş atlet markaları arasında ayrı bir yere sahip olan doliche erkek iç giyimler. Koku , mantar, egzama, kaşıntı, pişiklerin giderilmesinde yardımcı olduğu görülmüştür. 

Erkek gümüş atlet markaları ürünleri sadece giyinme fonksiyonuna sahipken doliche erkek iç giyim markası giyinmenin yanında yukarıda bahsedilen özelliği ile multi fonksiyonel erkek  iç giyim markalarındandır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR