Doliche Patentl Gümüş Erkek Kilot-3 adet-Beyaz-
Doliche Patentl Gümüş Erkek Kilot-3 adet-Beyaz-
Doliche Patentl Gümüş Erkek Kilot-3 adet-Beyaz-

Doliche Patentli Gümüş Erkek Slip Kilot-3 adet-Beyaz-

İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺109,99
İndirimli : ₺99,00

Doliche Erkek kilot gümüş iplikli özel bir patent teknolojisi ile geliştirilmiştir. Türkiyenin ilk antimikrobiyal tekstil patenti olan TR20031384 gümüş patent teknolojisi ile geliştirilmiş erkek kilotları. Doliche Gümüş iplikli erkek çoraplar giyildiği bölgedeki kötü kokuların giderilmesinde etkilidir. Gümüş Erkek külot giyildiği bölgede oluşan mantarların önlenmesinde yardımcıdır. Gümüş iplikli erkek külotlar patentli teknolojisi sayesinde kaşıntıların, pişiklerin oluşmasını önlemede yardımcı olmaktadır. 

:

Patentli Erkek Kilot (Slip)-3 adet-Beyaz Renk

Türkiyenin gümüş patentli (TR 20031384) ilk ve tek iç giyimi markası.

Erkek külot çeşitleri içerisinde kendine has özelliği diğer markalardan ayrılan Doliche Erkek Külotları farklılığı ayagunıza getirmekte. İçerdiği patentli gümüş teknolojisi ile gümüşün bir çok önemli özelliğini taşımaktadır. Gümüşün mantarlara ve bakterilere karşı etkisini gösterebilmektedir. Gümüş iplikli erkek kilotları özel bir patent teknolojisi ile geliştirilmiştir.

Gümüş Erkek Slip Kilot

Bu pakette;

-3 adet Erkek Gümüş Slip -Beyaz Renk

-1 adet Bayan Patentli Soket Gümüş Çorap.ayak Kokusuna Son

-Kargo BEDAVA

Erkek iç giyim erkekler için en önemli giysilerdendir. Bazı özel proplemler olduğunda bu önem oldukça artar. Kötü kokuların , kaşıntıların, mantarların. Genelde bu tür olumsuz etkileri meydana getiren hiç şüphesiz mikroplardır. Kötü kokulara bakteriler neden olurken (Klebsiella Pneumoniae, Staphylococcus aureus ),mantar sorunlarına Trichophyton rubrum, Trichophyton mentagrophytes ve Epidermophyton floccosum  gibi mantarlar neden olurlar.

Erkek iç giyimlerin pamuk olması ortamda oluşan nemin bertaraf edilmesi açısından önemlidir. Ancak oluşan nemle birlikte bakteri ve mantarların oluşumuna bu yeterli olmayabilir.  Doliche erkek kilotların kötü koku ve kasık egzema kaynağı olan bakterilere karşı aktivite testi yapılmıştır. Gümüşün sadece bakterilere değil mantarlara karşıda (kasık ve genital mantarlar gibi) etkili olduğu yapılan bilimsel araştırmalarla kanıtlanmıştır.