Erkek Ayak Kokusuna Bitkisel Çözüm,Krem,Çorap,Sprey-3 Ürün-
Erkek Ayak Kokusuna Bitkisel Çözüm,Krem,Çorap,Sprey-3 Ürün-
Ayak Kokusuna Bitkisel Çözüm,Krem,Çorap,Sprey-3 Ürün-
Ayak Kokusuna Bitkisel Çözüm,Krem,Çorap,Sprey-3 Ürün-
Ayak Kokusuna Bitkisel Çözüm,Krem,Çorap,Sprey-3 Ürün-

Erkek Ayak Kokusuna Bitkisel Çözüm,Krem,Çorap,Sprey-3 Ürün-

0,00
İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺99,00
İndirimli : ₺69,30

Ayak Kokusuna Bitkisel Çözüm-Gümüş Krem,Gümüş Çorap,Sprey-3 Ürün-

Ayak kokusuna çözüm hiç bu kadar kolay olmamıştır. Gümüş Krem; Erkek ayak kokusu giderici krem, gümüşün sahip olduğu en önemli özelliği kötü kokuları gidermesidir. Gümüş krem, ayak kokusuna bitkisel çözüm sunan ayak kokusu önleyici krem olarak kullanılır. Gümüş sprey, ayakkabılarda ve ayaklarda oluşan kötü kokuların giderilmesinde yardımcı olur. Gümüş erkek çorap, patentli teknolojisi ile ayak kokusuna karşı oldukça faydalıdır. Gümüş çoraplar, Ayak mantarlarının giderilmesinde tercih edilmektedir. 

 

.

:

Ayak Kokusuna Bitkisel Çözüm-Gümüş Krem,Gümüş Çorap,Sprey-3 Ürün-

Ayak kokusuna bitkisel çözüm nasıl olur. Bitkilerden bir çok problemlerin çözümünde yüzyıllardır faydalanılmaktadır. Ayak kokusu sorununda da ayak kokusuna son vermek amacıyla ceviz bitkisinden faydalanılmaktadır. Ayak kokusuna bitkisel çözüm konusunda cevizin bir çok ürünü kullanılmaktadır. Bunlardan biriside cevizin dış kabuğu. Ayak kokusu ayak terlemesi ile oluşan herkesi etkileyen bir proplemdir. Ayak kokusunu çözmek için bir çok yöntem kullanılabilir. Ayak kokusu bu terden oluşmamaktadır. Ayak teri aslında ilk çıktığında kokusuzdur. Ancak içerisinde bir çok vücüt atığı madde ihtiva eder. Bu maddeler ayakta bulunan mikroorganizmalar (özellikle bakteriler) tarafından kötü koku kaynağı olan aldehit, keton organik asit gibi maddelere dönüştürülürler. İşte bu bakteriler ortamdan uzaklaştırılırsa ayak kokusu önlenir. Bazı bitkilerde bulunan etken maddeler bakterileri ortamdan uzaklaştıracak türdendir. Ayak kokusuna bitkisel çözüm böylece sağlanır. Ceviz kabuğunda bulunan Juğlon etken maddeside bu türden bir maddedir.

Ayak kokusuna çözüm sunmak amacıyla 2004 yılında gümüş teknolojisi ile gümüş çorapları geliştirdik. Böylece Türkiyenin ilk gümüş çorap patentini geliştirmiş olduk. Ayak kokusunu ve ayak mantarını gidermek amacıyla çalışmalarımızı bir ArGe disiplini ile sürdürdük. Bitkisel ürünleri araştırarak ayak kokusuna kesin çözüm verebilecek ürünlerin geliştirmesi üzerine bir sürü çalışma gerçekleştirdik. Nihayetinde ülkemizde oldukça fazla yetiştirilen ve faydası oldukça fazla olan cevizin kabuğunda bulunan juglon etken maddesini keşfettik. Hakim olduğumuz gümüş teknolojisi ile bu ekten maddeyi birleştirerek bitkisel ayak kokusu kremini geliştirdik. 

Erkeklerde görülen ayak kokusu çok fazla görülen bir porplemdir. Erkek Ayak Kokusuna Bitkisel Çözüm Seti içerisindeki ürünler ayak kokusunun giderilmesinde oldukça faydalıdır.

Bu bakım setinde ;

-1 adet Doliche Ayak Bakım Kremi -35 g-

-1 adet Doliche Ayakkabı koku giderici sprey -45 ml-

-1 adet Doliche Gümüş Klasik Erkek çorap bulunmaktadır.(%85 Patentli Gümüş pamuk iplikli çorap %12 Naylon %3 Elastan TR20031384 gümüş patent teknolojisi ile geliştirilen pamuk ipliğinden üretilmiştir)

Yapılan bilimsel araştırmalarda ayak kokusuna, bakterilerin neden olduğu bulunmuştur. Ayak kokusunu yok etmek için bu bakterileri yok etmek gerekir.Gümüş dünyada bilinen en eski ve en güçlü antibakteriyel ajanlardan birisidir.Doliche ayak kokusuna çözüm seti 3 üründen oluşmaktadır.Gümüş çorap;gün boyu ayağınızda bulunurken ayakta terleme ile oluşan bakterilerin çoğalmasını engeller.Doliche Bitkisel Gümüş Krem,ihtiva ettiği gümüş sayesinde ayağınızdaki yorgunluğu gidermede etkilidir.Ayaktaki yıpranmayı,çatlamayı giderir.Ayak cildini juglon ekstraktı (ceviz kabuğu özü) sayesinde düzgünleştirir.Ayakta oluşacak bakteri ve mantarın azalmasını sağlayarak koku,kaşıntı ve mantar gibi rahatsızlıkların oluşumunu engeller.Doliche ayak bakım spreyi ayak cildindeki kokuları giderir, ayakkabılarda kullanıldığında tüm kötü kokular giderilir.Ayrıca ayakkabıya bulaşmış olan mantar ve bakterilerin yok olmasını sağlar.Böylece Doliche ayak bakım seti ayak kokusuna 3lü koruma sağlar.Böylece ayaklarınız artık kokmaz.Hem siz hemde çevreniz rahat eder.Unutmayın kokmayan ayaklar özgüveni artırır.

-1 adet Doliche Ayak Bakım Kremi 35 g ;Ayak kokusuna bitkisel çözüm sunan juglon eksteli ve gümüş iyonlu  kremdir.Ceviz kabuğundan özel yöntemlerle elde edilen juglon ekstresi cildi temizleyici (ayak cildi ), siğil giderici, hipoglisemik, antifungal, antiviral,el ve ayak donuklarında, deri çatlaklarında faydalıdır.Gümüşün cilt üzerinde onarıcı etkisi bilinmektedir.Bu iki eşsiz gücü birleştiren doliche gümüş kremi düzenli kullanımda ayak kokusuna karşı oldukça etkilidir.

-1 adet Doliche Ayakkabı koku giderici sprey 45 ml; Ayakkabılardaki kötü kokuları yok eder. Ayak kokusu giderici sprey, ihtiva ettiği gümüş sayesinde hem ayaklardaki hem de ayakkabılardaki kötü kokuların giderilmesinde etkilidir. 

-1 adet Doliche Gümüş Klasik Erkek çorap; Ayak kokusunu ve mantar türlerini gidermede etkilidir.40/44 boyutlarında pamuk ipliklerinden üretilmiştir.TR 20031384 patent teknolojisi ile gümüş kaplama yapılmıştır. Bileşimi : %85 Patentli gümüş pamuk ipliği %12 Lycra %3 Elastan

Ayak kokusuna bitkisel çözüm sunan bir çok krem bulunmaktadır. Doliche Ayak Bakım Kremi 3 önemli bileşenden  oluşmaktadır.

1-Gümüş kremdir.Gümüşün cilt üzerinde antik çağlardan onarıcı etkisi olduğu bilinmektedir. Ayrıca gümüş dünyadaki en güçlü  ajanlardandır.

2-Juğlan ekstresi ; Juğlon ceviz kabuğundan özel yöntemlerle elde edilen çok yönlü faydası olan bitkisel bir üründür.

3-Gliserin Gliserin cildi besleyen  doğal bir üründür. Gün boyu yıpranmış ayak cildini besleyerek çatlamış cildi düzgünleştirir.ayak cildini taptaze yapar.

Not: Sitemizdeki ürünler ilaç etkisi göstermez.Sadece yardımcı ürün olarak tavisye edilmektedir.