Erkek Gümüş Fanila
Erkek Gümüş Fanila
Erkek Fanila
2'Li Doliche Erkek Fanila-Gümüş Teknolojili-Beyaz-
2'Li Doliche Erkek Fanila-Gümüş Teknolojili-Beyaz-
2'Li Doliche Erkek Fanila-Gümüş Teknolojili-Beyaz-
2'Li Doliche Erkek Fanila-Gümüş Teknolojili-Beyaz-

2'Li Beyaz Erkek Fanila | Gümüş İplikli | Kargo Bedava

0,00
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %28 İndirim
Fiyat : ₺800,00
İndirimli : ₺579,99
Stok Miktarı : 2

Gümüş İplikli Erkek Fanilalar ile kokusuz ve mantarsız bir hayat. 

:

Erkek Fanila Nedir?

Erkek fanila vücudu sarması, teri emmesi bakımından önemlidir. Gümüş içeren erkek fanilalar ter kokusu, kaşıntı gibi olumsuzlukların giderilmesinde yardımcı olmaktadır. Gümüş bakterilerin yok edilmesinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Ter içerisindeki bakteriler kötü kokuların kaynağıdır. Gümüş kötü kokuların giderilmesini sağlıklı bir şekilde sağlayabilmektedir.

Erkek fanila giymenin bir çok avantajı bulunmaktadır. Bu avantajlardan biriside cilt üzerindeki terin emilmesi. Böylece erkeklerin tenleri daha kuru ve rahat olacaktır. Bir çok erkek bu özelliğinden dolayı pamuk gibi doğla ipliklerden üretilmiş erkek fanila tercih ederler. Geliştirmiş olduğumuz patentli gümüş içeren erkek fanila pamuk ile gümüşün çok özel bir teknoloji ile birleşitirilmesiyle elde edilmiştir. 

Gümüş İplikli Erkek Fanilalar ile kokusuz ve mantarsız bir hayat. 

Erkek Beyaz Fanila

Doliche Gümüş İplikli Patentli Erkek Beyaz Fanila -2 adet-Beyaz Fanila-

Gümüş Erkek Fanila

Erkek Fanilalar vücudu sarması, teri emmesi bakımından önemlidir. Gümüş içeren fanilalar ter kokusu, kaşıntı gibi olumsuzlukların giderilmesinde yardımcı olmaktadır. Gümüş bakterilerin yok edilmesinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Ter içerisindeki bakteriler kötü kokuların kaynağıdır. Gümüş kötü kokuların giderilmesini sağlıklı bir şekilde sağlayabilmektedir. Pamuklu ipliklerin gümüşle özel bir patent teknolojisi ile birleştirilmesiyle elde edilen gümüş pamuklu fanilalar mantar gibi olumsuzlukların giderilmesinde yardımcıdır. 

Bu pakette;

-2 adet Gümüş Doliche Erkek Beyaz Fanila

Fanila nedir?

Fanila nedir, fanila İtalyancadan gelmiş bir kelimedir. İnce pamuk ipliğinden dokunmuş iç giyim giysisidir. Erkek fanila ise erkekler tarafından tercih edilen bir iç giyim giysisidir. Fanila, doğal ipliklerden elde edildiği zaman koltuk altlarındaki, gögüs altında kalan bölgelerdeki oluşan teri emerek vücuda rahatlık sağlar. Gümüş fanila denildiğinde akla gelen tek şey patent teknolojisi ile üretilmiş kötü ter kokularını önleyen erkek fanilalar olmaktadır.

Erkek fanila markaları içerisinde kendi patentini geliştirerek ülkemizdeki inovatif ürünlerin artmasına az da olsa katkıda bulunmayı amaçladık. Erkek fanila vücudun üst bölgesini kaplamaktadır. Bazı mantar türleri bu bölgelerde çoğalarak bir çok soruna neden olabilirler. Gümüş iplikleri ile üretilen erkek fanilalarımız vücudu iyice sararak gümüşün etkisinin her yerde göstermesini sağlar. Böylece başta kaşıntı, pişik, mantar, kötü koku gibi sorunların azalmasında yardımcı olmaktadır. 

Erkek fanilaların pamuk olması ortamda oluşan nemin giderilmesinde oldukça önemlidir. Ancak oluşan nemle birlikte bakteri ve mantarların oluşumuna bu yeterli olmayabilir. Doliche gümüş erkek fanilalar bu mikroorganizmaların çoğalmalarını engellemeye yardımcı olur. Doliche erkek fanilaların kötü koku ve  egzema kaynağı olan bakterilere karşı aktivite testi yapılmıştır. Gümüşün sadece bakterilere değil mantarlara karşıda (vücut, kasık ve genital mantarlar gibi) etkili olduğu yapılan bilimsel araştırmalarla kanıtlanmıştır.

Doliche gümüş erkek fanilalar;

-Vücut bölgesinde oluşan kötü kokulara

-Vucüt bölgesinde oluşan  mantar  türlerine

-Vucüt bölgesınde oluşan  egzamalarına karşı etkilidir.

Erkek fanila markaları arasında ayrı bir yere sahip olan doliche erkek iç giyimler. Koku yapmaz, mantarların giderilmesinde yardımcı olur, egzama, kaşıntı, pişiklere karşı etkilidir. Erkek fanila markaları ürünleri sadece giyinme fonksiyonuna sahipken doliche erkek fanila markası giyinmenin yanında yukarıda bahsedilen özelliği ile multi fonksiyonel erkek iç giyim markalarındandır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR