Kışlık Erkek Çorap
Kışlık Erkek Çorap

Erkek Kışlık Çorap-3 çift-Gümüş Patentli

0,00
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : ₺500,00
İndirimli : ₺299,99
Stok Miktarı : 812

Patentli Gümüş Erkek Kışlık Çorap.

:

Erkek Kışlık Çorap

Kışlık Erkek Çorap-3 Çifti bir arada.

Erkek kışlık çorap kış aylarında erkeklerin ayaklarını sıcak tutmak amacıyla geliştirilmiş patentli gümüş iplikli çoraplardır. Gümüş termal özelliğe sahip bir elementtir. Patentli Gümüş kışlık erkek çoraplar özellikle kış aylarında termal özelliğinden dolayı ayakların sıcacık kalmasını sağlar. Gümüş kışlık erkek çoraplar ayak kokusu, ayak mantarı gibi proplemlerin giderilmesinde yardımcı olurlar. Gümüş patent teknolojisi ile üretilmiştir. Doliche kışlık erkek çoraplar ayak cildi etrafında gümüş iyonlarının etkisiyle termal bir alan oluştururlar. Bu termal alan gümüşün yansıtırlık özelliğiyle oluşmaktadır. Bu gümüş termal alan sayesinde kışlık erkek çoraplar ayakların soğuktan etkilenmesini engeller. Böylece kışlık çorap olarak kullanılması tavsiye edilmektedir. Gümüş termal kışlık çoraplar ayaklarınızı sıcacık tutar. 

Kışlık erkek çorapların iç kısmı özel havlu ipliklerle kaplanmıştır. Böylece soğuk havanın ayakları etkilemesi engellenmiş olunur.Patentli Havlu çorabı, kış aylarında ayakları sıcak tutar. Kapalı ayakkabı içerisinde oluşabilecek kötü ayak kokularını giderir. Ayak mantarlarına, kaşıntılara, pişiklere iyi gelir. Ayaklarda oluşan mantar türleri genellikle nemli ve havasız ortamlarda çoğalır. Ayakkabılar özellikle kış ortamında böyle ortama davetiye çıkarmaktadırlar. Gümüş yansıtırlık özelliğinden dolayı ayak tabanındaki ısıyı tekrar içeriye gönderir. Gümüş ipliklerinden üretilen çoraplar bu özellik sayesinde termos özelliği göstermektedir. Bu ayakların kat be kat sıcak kalmasını sağlamaktadır. 

Erkek kışlık çorapların iç tarafında bulunan pamuklu hav iplikleri nem çekme kapasitesine sahiptir. Ayrıca oluşan hava ortamı yalıtkan bir tabaka oluşturur. Bu yalıtkan ortam tıpkı kuşların tüyleri gibi üşümemeyi engeller.  Erkek kışlık çoraplar için geliştirdiğimiz gümüş teknolojisi ile bu havların üstüne bir gümüş kaplama sağlanmıştır. Gümüşün kendine has termal özelliği ayakların daha da sıcak kalmasını sağlar. 

Doliche Patentli Gümüş havlu çoraplar, bir çok spor faaliyetlerde kullanılabilir. Spor ayakkabılar oldukça kötü kokulara neden olurken içerisinde gümüş bulunduran Gümüş kışlık erkek çorabı oluşan kötü ayak kokularını ortadan kaldırır. Doliche Kışlık Çorapları diğer çorap markaları ve modellerinden ayıran en önemli özelliği patentli gümüş teknolojisi ile üretilmiş olmalarıdır. 

Kışlık erkek çorapların nem çekme kapasitesi oldukça yüksektir. Bu özelliğini içerisindeki çift katlı örgü sistemi sayesinde göstermektedir. Yani çorapların iç kısmı havlu örgü ile güçlendirilmiştir. Ayağın doğal hareketi için anotomik tabanlığa sahiptir. Tabanındaki özel ipliklerden elde edilmiş havlu tüyleri ayakta oluşan nemi emerek ayağı rahat tutar.

Gümüş havlu coraplardaki gümüş iyonları ayaklardaki bakterileri yok eder. Böylece kötü ayak kokusu engellenir. Yüksek performans sonucu oluşan ter, koku ve mantar sorunları gümüş etkisiyle yok edilir.

Gümüş çoraplar, son zamanlarda geliştirilmiş gümüş kaplama teknolojileri acticoat olarak adlandırılan yanık yaralar için sarı bezlerinin üretilmesine neden olmaktadır. Bu sargıların amacı enfeksiyonlara karşı bir bariyer oluşturmayı sağlarken yapışmayı engellemek içindir. Bazı klinik denemeleri silver bileşikleri ile muamele edilmiş geleneksel sargı bezlerinin aksine yaraları daha kolayca tedavi ettiği gösterilmiştir. Acticoat hem gümüş bileşikleri hem de gümüş sülfadiazinle olumlu fonksiyonunda artış görülnüştür.(Youngs vd.2005)

 40/44 numaralı yaklar için uygundur.

Bileşen :

%85 Patentli gümüş pamuk ipliği %12 Lycra %3 Elastan 

Bu paketde 3 adet Gümüş Patentli Erkek Kışlık Çorap bulunur.                  

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR