Doliche Şeker Gümüş Erkek Çorap-3 Çift-Kahve Rengi-
Doliche Şeker Gümüş Erkek Çorap-3 Çift-Kahve Rengi-
Doliche Şeker Gümüş Erkek Çorap-3 Çift-Kahve Rengi-

3'lü Erkek Şeker Çorabı | Gümüş İplikli | Kahverengi| Kargo Bedava

0,00
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : ₺500,00
İndirimli : ₺299,99
Stok Miktarı : 98

Diyabet ayak yaraları için geliştirilen bu paketde 3 ürün bulunmaktadır. Diyabet hastalığı yaraların oluşmasına yol açabilen ve ayaklara da bulaşabilen bir sorundur. 3 ÇİFT Diyabet ayak sağlığı için vazgeçilmez olan diyabetik gümüş çorap. Diyabetik gümüş çoraplar lastiksiz özel olarak tasarlanmıştır. Dikişsizdir.

:

Doliche Diyabetik Gümüş Erkek Çorap-3 Çift-Kahverengi Renk-

Diyabet ayak yaraları için geliştirilen bu paketde 3 ürün bulunmaktadır. Diyabet hastalığı yaraların oluşmasına yol açabilen ve ayaklara da bulaşabilen bir sorundur. 

3 ÇİFT Diyabet ayak sağlığı için vazgeçilmez olan diyabetik gümüş çorap. Diyabetik gümüş çoraplar lastiksiz özel olarak tasarlanmıştır. Dikişsizdir.

Diyabetik çorap, diyabetik ayak ve bacakları sıkmayacak şekilde lastik kısımları ve ayak uçları özel olarak tasarlanmış ürünlerdir.  Genellikle diyabetik hastaları olanlar bu tip çorapları kullanırlar. Diyabetlerde kan şekeri seviyesi yükselir, böylece ayaklarda ülser riski artar. Diyabetik çoraplar kan dolaşımını engellemeyecek şekilde üretilmelidir. 

Diyabetik ayaklar için üretilen çorapların nem dengesini sağlaması önemlidir. Çünkü nem enfeksiyon riskini oluşturan etmenlerdendir (terleme). Oluşan ter içerisinde bir çok bakteri gelişir. Başta kötü koku olmak üzere bir çok problemin kaynağını oluştururlar. 

Diyabetik ayaklarda bulunan diğer bir sorun ise ayakların su toplaması  sonucu oluşan şişliklerdir. Diyabet ayaklar için geliştirilen çoraplarda kullanılan malzemelerden dolayı ayaklarda basınç oluşturmaz. Böylece diyabetik ayakyaraları gibi sorunlara karşı sorun teşkil etmez.

Diyabet ayaklar için geliştirilen çorapların daha geniş olması tercih edilmelidir. Diyabet çorapların uçlarının ayağı rahatsız etmeyecek şekilde olması gerekmektedir. Yani çoraplar dikişsiz olarak tabir edilen teksıra olarak tabir edilen bir sistem ile dikilmektedir. 

Patentli gümüş çoraplardan geliştirilen diabetik çorapların en önemli özelliği gümüş ihtiva etmesidir. Gümüşün tüm olumlu etkileri patentli çoraplarda bulunmaktadır. Ayrıca patentli gümüş çoraplar nem çekme özelliği oldukça fazla olan pamuk ipliğinden üretilmiştir. Böylece diyabetik ayakların daha rahat etmesini sağlar.  

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR