Yün erkek çorap
Yün erkek çorap
Yün Çorap

3 Çift Doliche Patentli Gümüş Erkek Yün Çorap

0,00
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %9 İndirim
Fiyat : ₺660,00
İndirimli : ₺599,00
Stok Miktarı : 74
Barkod : 8697462800044

Koku ve Mantar yapmayan Gümüş Erkek Yün Çorap

:

Yün Çorap

Yün çorap çoğu insan tarafından oldukça sıcak ve kaşıntılı olabileceğini düşünmektedir. Ancak bu düşünce artık doğru olmaktan çıktı. Yün yüksek nem çekme kapasitesine sahip olan doğal bir elyaftır. Böylece yun corap içerisinde ayaklar kuru ve rahat ederler. Yün elyafı oldukça fazla fonksiyonal yapıya sahiptir. Bu fonksiyonel gruplar sayesinde yün gümüşle  oldukça güçlü bir bağ oluşturur. Böylece elde edilen gümüş teknolojiye sahip yün çorap hem ayağı rahat tutar hem de koku ve mantar oluşumunu engeller.

Erkek Yün Çorap

Koku ve Mantar yapmayan Gümüş Erkek Yün Çorap -3 Çift 

Yün erkek çorap, özellikle soğuk havalarda tercih edilen bir çorap türüdür. Arge çalışmalarımız sonucu gümüş ile yün erkek çorap ile birleştirerek ayakları soğuk havalardan koruyan çorapları geliştirdik. 

Gümüş yün ipliklerle üretilen yün erkek çorap ayakları sıcak tutarken ayakta oluşan koku, mantar ve kaşıntı gibi olumsuz etkileri gidermede yardımcıdır.

Patentli Gümüş yün erkek çoraplar sahip olduğu özellikten dolayı termal özellik gösterir. Doliche patentli sistemi ile geliştirilen gümüş yünlü erkek çoraplar iki kat etkili termal özellik göstermektedir. Çünkü gümüşünde kendine has termal özellik gösterme kabiliyeti bulunmaktadır. Ayak çevresinde oluşturulan gümüş halkası ile ayakları sıcacık tutacak termal alan oluşturulmuş olunur. Yündeki termal özellikle birleştirildiğinde ayaklar daha da sıcak kalacaktır. Yapılan çalışmalarda yünün yaşayan bir yapı olduğu ortaya çıkmıştır. Yani yün bir canlı gibi nefes alır. Nem miktarını düzenleyebilir. Ayaklardaki terleme ne kadar şiddetli olursa olsun ayak kuru kalır. Ayrıca ayaklardaki ağır nemli hissiyatı oluşmaz. İnsan daha rahat hisseder. Yün çorap erkek ayakları için oldukça rahattır. 

Patentli Yün Çorap

Yün çoraplar sahip olduğu özellikten dolayı termal özellik gösterir. Doliche patentli sistemi ile geliştirilen gümüş saf yünlü erkek çoraplar iki kat etkili termal özellik göstermektedir. Çünkü gümüşünde kendine has termal özellik gösterme kabiliyeti bulunmaktadır. Ayak çevresinde oluşturulan gümüş halkası ile ayakları sıcacık tutacak termal alan oluşturulmuş olunur.

Yündeki termal özellikle birleştirildiğinde ayaklar daha da sıcak kalacaktır. Yapılan çalışmalarda yünün yaşayan bir yapı olduğu ortaya çıkmıştır. Yani yün bir canlı gibi nefes alır. Nem miktarını düzenleyebilir. Ayaklardaki terleme ne kadar şiddetli olursa olsun ayak kuru kalır. Ayrıca ayaklardaki ağır nemli hissiyatı oluşmaz. İnsan daha rahat hisseder. Saf yün çorap erkek ayakları için oldukça rahattır. 

Gümüş Yün Çorap

Hakiki saf yün çorap sağlıklıdır. Çünkü hiç bir doğal elyafta olmayan yün mümtaz özelliklere sahiptir. 100 Yünlü çorapların diğer doğal elyaflara göre farkı nem çekme kabiliyetidir. Nem çekebilme kapasitesi o kadar fazla ki kendi ağırlığından daha fazla nemi dolayısıyla teri kendine çekebilirler. Böylece oluşan ter ortamda olmayacağı için ayak rahat eder. Koku oluşumu azalır. Koku yapmayan çorap. Gümüş erkek yun corap, koku yapmayan çorap olarak nitelendirebiliriz. Nemin getireceği soğukluk giderilmiş olur.

Saf yün çorap termal özellik göstermektedir. Termal yün çoraplar, yüzde yüz saf yün ile gümüşün birleşmesi ile geliştirilmiştir. Termal yün erkek çoraplar kış aylarında ayakları sıcak tutar. 

Bu paket içerisinde

-3 adet Patentli Gümüş Erkek Yün Çorap bulunur. Renk : Karışık renklerde gönderilmektedir. Çorap Bileşimi : %18 Gümüş işlemli Angora Yünü, % 40 Gümüş işlemli Yün, %26 Akrilik, %15 Polyamid, %1 Elastan  

Yün ve gümüş doğal termal özellik göstermektedir. Doliche gümüş yün çoraplar oldukça güçlü termal özellik gösterirler. Bu ne demek. Kışın ayaklarınız üşümeyecek.  

Türkiyede ilk defa yün çorap ile gümüş birleştirilerek ayak kokusu ve mantar yapmayan çorap geliştirilmiştir. Koku yapmayan çorap olarak nitelendirilecek bu çorapların daha bir çok marifeti bulunmaktadır. Geliştirdiğimiz ayakları sıcacık tutan çoraplarımız fiyatları bakımından da oldukça uygun. Yün yapısı gereği ayak sağlığı için vazgeçilmezdir. Yün çorap, gerek nem çekme kapasitesi gerekse ısı tutma kapasitesi ile ayak konforu için aranılan en önemli çorap çeşididir.Gümüşün bir çok faydalı özelliği bilinmektedir. Ayak cildinde oluşan bakteri (kötü kokuların kaynağı) ve mantar (ayak mantarına neden olanlar) türlerine karşı en etkili ajanlardandır. Doliche Tekstil Argesi tarafından geliştirilen gümüş yün çoraplar;

-Ayak kokusunu giderir

-Ayak mantarını, kaşıntıyı, pişikleri giderir.

-Ayağı iki defa sıcak tutar. Ayrıca gümüşün yansıtırlık özelliğinden dolayı yün çorabın ısı kapsitesini artırır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR