Gümüş Bayan Spor Çorap-3 çift-Beyaz Renk
Gümüş Bayan Spor Çorap-3 çift-Beyaz Renk
Patentli Gümüş Pamuk Bayan Spor Çorap-3 çift
Patentli Gümüş Pamuk Bayan Spor Çorap-3 çift
Patentli Gümüş Pamuk Bayan Spor Çorap-3 çift

Patentli Gümüş Pamuk Bayan Spor Çorap-3 çift

0,00
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %60 İndirim
Fiyat : ₺500,00
İndirimli : ₺199,99
Stok Miktarı : 94

Kadın spor çoraplar kadınların spor yaparken en çok kullanıdığı çorap türürdür. Spor yaparken aşırı terleme sonucu kötü kokuların oluşması kaçınılmazdır. Gümüş teknolojisi ile geliştirdiğimiz Bayan Spor Çoraplar başta kötü kokular olmak üzere ayak mantarı, ayak pişiği ve kaşıntı gibi olumsuz etkilerin giderilmesinde yardımcı olur. 

:

Patentli Gümüş Pamuk Bayan Spor Çorap-3 çift Birden

Bayan Spor Çorap, gümüş patent teknolojili spor çorapları.

Bayan spor çoraplar bayanların spor yaparken en çok kullanıdığı spor türürdür. Spor yaparken aşırı terleme sonucu kötü kokuların oluşması kaçınılmazdır. Gümüş teknolojisi ile geliştirdiğimiz. Bayan Spor Çoraplar başta kötü kokular olmak üzere ayak mantarı, ayak pişiği ve kaşıntı gibi olumsuz etkilerin giderilmesinde yardımcı olur. 

Bu paket içerisinde 

-3 çift bayan spor patik çorap bulunmaktadır.

-KARGO hediyemizdir.

Bayan Spor çoraplar rahatlık bakımından istenilen ürünlerdendir. Gerek amatör sporcular gerekse profesyonel kadın sporcuların en çok kullandığı gereçler dendir. Spor çorapları futbol, dövüş sporları, halı saha maçları, jimnastik salonları dahil olmak üzere bir çok alanda kullanılmaktadır. Dolayısıyla ayaklarda ter oluşumu oldukça fazla olduğu için ayak kokusu, mantarı pişiği ve kaşıntı gibi birçok problemler baş gösterebilir. Bu tür olumsuzlukları gidermek için gümüş spor çorapları geliştirilmiştir. Gümüşün bir çok faydalı özellikleri bulunmaktadır. Patentli gümüş bayan spor çorapları da gümüşün bu özelliklerini taşımaktadır. doliche Kadın spor çorapların sahip olduğu gümüş teknolojisi ile ayaklar rahat edecektir. 

Doliche Patik spor çorap ;Ayakta oluşan tüm kötü kokuları ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Gümüş teknolojisi stres giderici, yansıtırlık, termal gibi etkiler gösteren gümüşün özelliğini uyguladığı alana taşımaktadır. TR2003 1384 patent teknolojisi Türkiyenin kendi dalındaki ilk ve tek patent teknolojisidir.

Doliche patik spor Çorap ;Cilde zarar veren ,kokuya ve kaşıntıya neden olan mikroorganizmaların çoğalmalarını engeller. Spor çoraplarında kötü kaynağı terlemenin oldukça fazla olmasıdır. Doliche spor corapları bu terle oluşan kötü kokuların oluşumunu engeller.

Doliche patik spor Çorap ;Ayak sağlığını korumak amacıyla teri emen doğal ipliklerden üretilmiştir. Pamuk ipliğinin nem çekme kapasitesi oldukça fazladır. Çoraplarımız yüzde 100 pamuk ipliği kullanılarak üretilmektedir. 

Doliche patik spor Çorap ;Uzun yıkamalar sonucu özelliğini kaybetmez. Yıkamaların elle olması tavsiye edilir.

Doliche Çorap ;Kullanılan malzemeler insan sağlığına hiçbir şekilde zararlı değildir. Ürünlerimiz ile ilgili olarak kanserojen testleri yapılmıştır.

Doliche Çorap ilaç etkisi göstermez.Burun kısmı dikişsizdir. Özel lastikler kullanıldığı için iz yapmaz. 

BİLEŞENLER :

%85 Patentli pamuk gümüş iplik. TR20031384 patent teknolojisine göre pamuk iplikleri gümüşle birleştirilmiştir. Böylece çorabın tüm yüzeyinde gümüş etkisini gösterebilmektedir.

%12 Polyamid

%3 Elastan 

Antibakteriyel Aktivasyon Testleri ve Patentimiz

 

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR