Gümüş Erkek Spor Çorap-6 çift-
Gümüş Erkek Spor Çorap-6 çift-
6'lı Gümüş Erkek Spor Çorap | Gümüş İplikli | Kargo Bedava

6'lı Gümüş Erkek Spor Çorap | Gümüş İplikli | Kargo Bedava

5,00
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %35 İndirim
Fiyat : ₺920,00
İndirimli : ₺599,99
Stok Miktarı : 10

6 Çift Gümüş İplikli Erkek Spor Çorap 

Spor Yaparken Ayak Kokusuna Son.

Ayak Mantarı Soruna Son. 

Kaşıntı, Pişik, Egzamaya İyi Gelir.

Ayak Ölçüsü: 40-44

Bileşim: % 85 Patentli Gümüş Teknolojili Pamuk İplik % 15 Lycra %5 Elastan

:

Erkek Spor Çorap Gümüş patent teknolojisi ile geliştirilmiştir. Gümüş teknolojisi, erkek spor çoraplardaki kötü kokuların oluşmasını engeller. Spor ayakkabılar içerisinde ayakların kötü koku oluşumuna karşı etkilidir. Erkek spor çoraplar yapılarındaki gümüş sayesinde ayaklardaki mantar, kaşıntı ve pişik gibi oluşumların giderilmesinde yardımcı olur.

Spor çorap erkek hayatında oldukça geniş yer tutar. Spor yaparken istenilmeyen en kötü olaylardan birisi de ayak kokusudur. Ayak kokusu erkek için adeta bir kabustur. Erkek spor çoraplar, aşırı performanstan dolayı ayak kokusunun en çok meydana geldiği giyimlerdendir. Artık bu kabus bitti. Doliche gümüş erkek spor çorapları bu kötü kokulara son vermekte. Erkek spor çorap markaları arasında farklı bir yeri olan Doliche gümüş spor erkek corapları ayak üzerindeki bakterileri ve mantarları gidermede etkilidir. kötü kokuların oluşumunu engeller. Erkek çorap markaları arasındaki farkı pamuk lifleri içerisindeki gümüşün ayak sağlığına dokunuşudur. Ayak cildinde kötü koku, mantar, pişik, egzama gibi problemlerin giderilmesinde yardımcı ürün olarak kullanılabilir.

Doliche gümüs spor erkek çoraplar farklıdır. Bu farklılık kalitesi, fiyat uygunluğu ve inovatif (TR20031384 nolu patent ile üretilmektedir) olmasıdır. Doliche erkek spor corapları ile hem çorap giymenin hem de ayaklarınızın dostu gümüş ile terapi yapmanın keyfini bir arada yaşıyorsunuz.

Bir çok erkek spor çorap modelleri bulunmaktadır. Erkek çorap modelleri seçim yapılırken doğru modeli seçmek önemlidir. Erkek çorap modelleri içerisinde çok fonksiyonlu spor çorapları seçmek daha akıllıca olsa gerek. Ayak sağlığı açısından uygun olan spor çorap seçimi bir kaç yönlü olması gerekir. Doğal olması yani pamuk gibi doğal malzemeden seçilmesi. Ayaklara katkı katabilecek bir özelliğinin olması. Kokuyu gidermesi, ayak mantarlarına karşı etkili olması. Gümüş patent teknolojisi ile geliştirdiğimiz gümüş spor çoraplar bu özellikleri bünyesinde taşımaktadır. 

Doliche Erkek Spor Çorap ; Ayakta oluşan tüm kötü kokuları ortadan kaldırır.

Spor denilince aşırı aktivite meydana gelmektedir. Spor ayakkabı kullanılarak yapılan sporlarda ayaklarda koku oluşumu neredeyse kaçınılmaz. Ayrıca toplu yerlerde ayak mantarı bulaşma ihtimali oldukça fazladır. Erkek spor çorapları ,oluşan ayak kokusu,ayak mantarı gibi olumsuz etmenleri ortadan kaldırmaktadır.

Cilde zarar veren, koku ve kaşıntı gibi sorunlara neden olan mikroorganizmaların çoğalmalarını engeller.

Ayak yüzeyinde oluşan teri emerek ayakların rahat kalmasını sağlar. 

Yıkama sonucu özelliğini kaybetmez.  

Çorapların üretiminde kullanılan malzemelersağlığa zararlı değildir.

Gümüş spor çorap ilaç etkisi göstermez.

Bu  paketin içerisinde:

-6 çift (adet)  Doliche Gümüş Erkek Spor Çorabı

Doliche Gümüş Klasik Erkek Çorap ağır abiler için. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR