Erkek Spor Çorap

Erkek spor çorap, spor yaparken yapılan spor çorabına göre değişebilen çoraplardır. Yapılan spor faaliyetine göre değişebilen çorap çeşitleri bulunmaktadır. Futbol çorabı, basketbol çorabı, teniz çorabı vb. 

Erkek Spor Çorap Markaları 

Erkek Spor Çorap, spor yaparken bir çok modeli ve çeşidi bulunan erkek spor çoraplarını seçerken bir çok konuya dikkat etmek gerekir. Spor yaparken ayaklarda oluşan en önemli proplem hiç şüphesiz ayak kokusudur. Koşu yaparken, tenis oynarken, halı sahada futbol oynarken, basketbol oynarken spor ayakkabısı içeriisinde kötü ayak kokusu oluşumu kaçılımazdır. 

Erkek Gümüş Spor Çorap 

Erkek spor çoraplarını özel bir teknoloji ile gümüşle birleştirdik. Gümüşün eşsiz özelliklerini erkek spor çoraplarının fiberlerinin içerisine kalıcı olarak yerleştirdik. Böylece siz koşarken, futbol oynarken, basketbol oynarken ya da yürüyüşe çıkarken ayaklarımız kokacak diye endişe etmeyeceksiniz. Gümüş Erkek spor çoraplarını bir patent (TR20031384 ) teknolojisi ile geliştirdik. Gümüş ayak terlemesi sonucu oluşan bakterilerin oluşumunu önler. Böylece kötü ayak kokularını oluşturmaz. 

Doliche Gümüş Erkek Spor Çorap ;Ayakta oluşan tüm kötü kokuları ortadan kaldırır. Spor çoraplarında spor yaparken aşırı efor sarfiyatından dolayı kötü koku oluşu söz konusudur. Özel bir patent teknolojisi ile geliştirilen gümüş spor çoraplar ayaklardaki koku oluşumuna neden olan etkenlerin giderilmesinde yardımcıdır. 

Ayak kokusu erkek için kabus gibidir. Erkek çorapları ayak kokusunun en çok meydana geldiği giyimlerdendir. Artık bu kabus bitti. Doliche gümüş erkek çorapları sayesinde kötü kokular artık yok. Erkek çorap markaları içerisinde oldukça farklı bir yer gösteren Doliche gümüş erkek corapları ayak üzerindeki bakterileri ve mantarları ortadan kaldırır. Böylece kötü ayak kokuları oluşmaz. Diğer erkek çorap markalarından farklı olarak Doliche gümüş coraplar  pamuk fiberleri içerisinde gümüş iyonları sayesinde ayak sağlığını korur. Ayklarda koku, mantar, pişik, egzama gibi olumsuz sorunlara karşı etkilidir.

Doliche gümüs erkek çorapları diğer erkek çorap markalarından kalitesi, uygun fiyatı, patentli olması (TR20031384 nolu patent) ile farklılık gösterir. Doliche çorapları sadece giyinmek için değil aynı zamanda sağlık fonksiyonu bulunur yani bu gümüş çoraplar multifonksiyonel çoraplardır.

Gümüş çorap üretiminde bir çok farklı teknoloji kullanılmıştır. Stokes ve Davis (1957) tarafından yapılan çalışmada mikropları yok eden (mikrobisidal) maddeleri elde etmek ile ilgili bir prosestir. Bu çalışmada sentetik organik reçinelerden yapılmış maddeler,kağıt, deri tekstil ürünleri,keçe,lifli,lifsiz ürünler vb.malzemelerin yüzeylerinde temasla meydana gelen bakteri ve mantarların uzun sure öldürülmesini sağlayan mikrop öldürücü etki vermek amaçlanmıştır. Bu çalışmada ekonomik olan microbisidal ürün elde etmek için ürün yüzeyinde ya da boşluklarında suda çözünmeyen dayanıklı ikinci bir bileşik oluşturulur. Burada ifade edilen teknolojilerin çok önceden beri kullanıldığı gözükmektedir. 

Erkek Spor Çorap Modelleri

Bir çok erkek çorap modelleri bulunmaktadır. Ayak sağlığı açısından en uygun çorap seçiminde hem en güzel erkek çorap modellerini seçmek hemde çorabın pamuk olmasına, doğal olmasına  vb. olmasına dikkat edilmesi gerekir. Erkek çorap modelleri içerisinde Doliche Gümüş çorapları hem pamuk olması hemde gümüş içermesi açısından önemlidir.

Erkek Spor çorapları genellikle spor ayakkabılarla giyilir.Ya halı saha maçı için ya koşu için ya da spor faaliyeti için spor çorapları giyilir. Spor ayakkabılarıyla giyilen spor  çorapların içerisindeki ayaklarda  koşma,hızlı yürüme gibi aşırı faaliyetlerden dolayı aşırı terleme,koku,mantar oluşumu meydana gelir.

 Erkek spor çorapları ,oluşan ayak kokusu,ayak mantarı gibi olumsuz etmenleri ortadan kaldırmaktadır.

Erkek spor çorap modellerimizde patik erkek çorap, tenis çorap, erkek babet çorap çeşitlerini bulabilirsiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR