Nasır Kremi
Nasır Kremi

Nasır Kremi-Gümüş Çorap Hediyeli-

0,00
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺300,00
İndirimli : ₺249,00
Stok Miktarı : 8

Gümüş İçeren Bitkisel Nasır Kremi

:

Nasır Kremi Nedir?

Nasır Kremi, nasır ayak ve el bölgesinde oluşabilen bir cilt problemidir. Ayakta oluşan nasırların giderilmesi ve bir daha oluşmaması için geliştirilmiştir. Ayağınızda nasır sorunu var ise ilek yapacağınız nasır sökücü krem aramak olacaktır. Gümüş nasır kremi içerisinde gümüş ve bitkisel ceviz kabuğu ekstraktı bulunmaktadır. Nasır kremi içerisinde bulunan bitkisel formülasyon sayesinde oluşan nasırın zamanla erimesini sağlamaktadır. Nasır önleyici kremi ayak ve el bölgesinde oluşan sert nasır dokusunun içerisine nufus eden bitkisel gümüş krem kullanıldığı ilk gün etkisini göstermektedir. Ayak nasırı, ayakkabıların ayak cildinin belli bir bölgesine uyguladığı basınç sonucu cilt bölgesindeki kratin yapısının kalınlaşması sonucu oluşur. Nasır kremleri içerisindeki yer alan bitkisel gümüş nasir kremi bu sorunları çözmek amacıyla geliştirilmiştir. Aslında cildin kendisini savunma refleksidir. Ayakkabıların dar olması, bazı kalıp sorunlarının olması, ayakların belirli nedenlerle yürüyüş şekilleri, meslek durumları gibi bir çok nedenle oluşan bir problemdir ayak nasırı. Ayak nasırları, basınç ve sürtünmeye karşı ayak derisini korumak amacıyla ölmüş hücrelerden oluşan bir katmandır.  Ayak derisi vücudu örten deri katmanından 40 kez daha kalındır. Ayak nasırı ölmüş deri kalınlığının normal kalınlığından  4 kat daha fazla olduğunda ayaklarda ağrıya neden olabilir. 

Nasır Kremi, ayakta oluşan nasırların giderilmesi ve bir daha oluşmaması için geliştirilmiştir. Ayağınızda nasır sorunu var ise ilek yapacağınız nasır sökücü krem aramak olacaktır. Gümüş nasır kremi içerisinde gümüş ve bitkisel ceviz kabuğu ekstraktı bulunmaktadır. Nasır için krem içerisinde bulunan bitkisel formülasyon sayesinde oluşan nasırın zamanla erimesini sağlamaktadır. Ayak ve el bölgesinde oluşan sert nasır dokusunun içerisine nufus eden bitkisel gümüş krem kullanıldığı ilk gün etkisini göstermektedir.

Gümüş Nasır Kremi 

Gümüş kremi olarak geliştirilen nasır kremi gümüşün onarıcı etkisini bünyesinde taşımaktadır. Gümüşün onarıcı etkisi üzerinde yüzlerce bilimsel çalışma yapılmıştır. 2003 yılından beri gümüş teknolojisi ile geliştirdiğimiz ürünlerimizde gümüşün eşsiz özelliklerini birleştirdik. Gümüş kremi, nasır bölgesinin oluşturduğu tahribatı azaltmada yardımcı olmaktadır. Nasır Gümüş kremi, nasır dokusunun düzenli kullanımda azaltığı gözlemlenmiştir. Bitkisel ekstraktlarla zenginleştirilmiş gümüş kremini kullananlarda nasır sorunun zarar vermediği gözlemlenmiştir. 

Ayak Nasır Kremi

Nasır için merhem nasır sökücü krem özelliği göstermektedir. Ayak nasır kremi olarak kullanılmasındaki diğer bir özelliği bünyesindeki bitkisel yağlardır. Bitkisel yağlar, içerisindeki etken maddeler nasır bölgesinin yumuşayıp zamanla kaybolmasını sağlar. Nasır için merhem ayıyorsanız doliche ayak nasırı için krem tam size göre. Böylece ayak nasırı ortadan kaybolur. Nasır ayak bölgesinde ayak cildinin sürekli tahribatı sonucu oluşur. Ayak nasırları, basınç ve sürtünmeye karşı ayak derisini korumak amacıyla ölmüş hücrelerden oluşan bir katmandır.  Ayak derisi vücudu örten deri katmanından 40 kez daha kalındır. Ayak nasırı ölmüş deri kalınlığının normal kalınlığından  4 kat daha fazla olduğunda ayaklarda ağrıya neden olabilir.Ayak cildindeki keratin yapısı dengesiz şekilde kalınlaşır ve sertleşir. Nasır oluşumu aslında cildin kendisini ortama adepte etmesidir. Topuklarda da oluşan nasırlar için topuk nasırı kremi olarak kullanılabilir. Özellikle ayaklarda oluşan nasır oluşumu ayakkabı vurması sonucu oluşabilir. Böyle durumlarda istenmeyen ağrılar meydana gelebilir. Nasır oluşumunu azaltmak için ayaklara uygun ayakkabılar giymek önemlidir. Eğer ayakkabının bir kısmı ayağa baskı uyguluyorsa o bölgeye pamuk yerleştirmek çözüm olabilir. Diğer bir yöntem ise ayak kalın çorap veya bir kaç kat çorap giymek olabilir. 

Nasıra iyi gelen krem olarak bir çok araştırma yapılmaktadır. Nasir kremi, nasır sökücü krem, ayaklarda oluşan nasırların giderilmesinde gümüş ve ceviz kabuğunun gücünü kullanmaktadır. Ayak nasır kremi, gümüşün koku ve mantar giderilmesinin yanı sıra cilt yenileyici etkisi bulunmaktadır. Doliche ayak bakım kremindeki ceviz kabuğu özütü nasır bölgesindeki dokunun yenilenmesinde yardımcı olmaktadır.

El Nasır Kremi

El nasır kremi olarakta kullanılabilir. Eldeki nasıra iyi gelen krem için bu kremi kullanabilirsiniz. Elde nasır kremi kullanırken dikkat edilmesi gereken sürekli kullanımdır. Geliştirmiş olduğumuz ayak nasırına iyi gelen kremi ellerde oluşan nasırlar içinde kullanabilinir. 

Nasır Kremi Fiyatı 

En iyi nasır kremimini uygun fiyata sitemizden satın alarak kullanabilirsiniz. Oldukça uygun fiyata elde edeceğiniz ürünlerimizi alırken 1 çift gümüş çorap hediyemiz olacaktır. 

Bu paketimizdeki Ürünlerimiz
-1 adet Nasır Kremi
-1 çift  Gümüş Çorap hediyeli  
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR