parmaklı çorap
parmaklı çorap
erkek parmaklı çorap
parmaklı erkek çorap
parmaklı gümüş çorap

2'li Doliche Gümüş Patentli Parmaklı Erkek Çorap

0,00
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %55 İndirim
Fiyat : ₺800,00
İndirimli : ₺359,99
Stok Miktarı : 83

Erkek Parmaklı Çorap Gümüş İplikli 2 Çift Birarada 

:

Parmaklı Çorap Nedir? 

Parmaklı çoraplar ayak parmaklarını birbirinden ayırarak parmak aralarında oluşabilecek terlemenin azaltılmasını sağlayan çoraplardır. Parmaklı erkek çoraplar, ayak kokusunun azaltılmasında oldukça etkildir. Parmaklı çoraplar ayak parmaklarını azaltarak o bölgede çoğalabilecek bakterilerin azalmasını sağlar.  

Parmaklı Erkek Çorap

Parmaklı erkek çoraplar ayaklardaki parmak aralıklarını ayrırarak ayak parmak aralarının daha az terlemesini önler. Gümüş teknolojisi ile geliştirilen gümüş iplikli erkek parmaklı çoraplar daha iyi etki göstermektedir. Böylece gümüş erkek parmaklı çoraplar ayak kokusunu gidermede daha iyi sonuç alınır. Ayrıca erkek parmaklı çoraplar gümüş teknolojisi ile mantarların giderilmesinde yardımcı olurlar.

Parmaklı Gümüş Çorap

Parmaklı gümüş çorap, gümüş çorap olarak üretilen bir çorap şeklidir. Parmakli çorap bazı özellikleri sayesinde ayak kokusunun azaltılmasında belli ölçüde yardımcıdır. Ancak etkisi sınırlıdır. Çünkü parmaklı çoraplar ortamda oluşan kötü oluşturucu bakterilerin çoğalmalarını önleyemezler. Gümüş çorap ile geliştirdiğimiz parmaklı çoraplar bu eksikliği gidermektedir.

Parmaklı Çorap Faydaları 

Parmaklı çorapların bir çok faydası bulunmaktadır. Bunların başlıcaları;

-Ayak kokusunu giderir

-Ayakların parmak aralarını ayırdığı için kuru ve temiz kalmasını sağlar.

-Ayaklarda oluşan mantar oluşumu engellemeye yardımcı olur.

-Parmaklı gümüş teknolojili çoraplar, gümüşün parmak aralarına kadar ulaşmasını sağlar. 
-Ayaklarda kaşıntı, pişik, egzema gibi sorunların giderilmesinde yardımcı olur.  
-Gümüş teknolojisi ile geliştirilen parmaklı çorap fiyatları uygundur. 

Parmak Arası Çorap

Parmak arası çorap gümüş içermektedir. Gümüş çok etkili bakteri önleyicidir. Böylece kötü kokuların oluşması önlenir. Parmak arası çorap, ayakların parmak aralarına bir eldiven gibi giyilen bir çorap şeklidir. Parmaklı gümüş çorap, ayak parmaklarını ayırarak parmak aralarında oluşacak kötü kokuların giderilmesini daha kolay sağlayabilir. Ayrıca parmak araları ayrıldığı için ter oluşumu , nem oluşumu azalır. Buna bağlı olarak mantar, koku , kaşıntı gibi oluşumların daha iyi bir şekilde azalır. Doliche Parmaklı gümüş çorap, patenli gümüş teknoloji sayesinde gümüşün sağladığı katkı sayesinde daha etkili özellik gösterir. 

Gümüş İplikli Parmaklı Erkek Soket Çorap. Parmak çorap, ayak parmaklarını birbirinden ayırma prensibine dayanmaktadır.

Parmak Çorap Fiyatları

Parmak çorap fiyatları olarak farklı seçenekler bulunmaktadır. Geliştirmiş olduğumuz erkek parmaklı çoraplar hem çorap olarak hem de ayak kokusunu gideren ürün olarak kullanabildiği için sadece parmaklı çorap almıyorsunuz. Çok uygun fiyata çok fonksiyonlu parmak erkek çorabi elde edebilirsiniz. Ayak parmaklarını ayırarak koku ve mantar oluşumunu önlemede yardımcıdır. Biz onu gümüş teknolojisi ile zenginleştirerek daha etkili sonuçlar elde ettik. Bir çok fonksiyonu olan ürünümüzü uygun fiyatlara sitemizde bulabilirsiniz. 
Gümüş teknolojisi ile geliştirdiğimiz parmaklı çorap ayak terlemesi sonucu oluşan kötü kokuların, mantarların ve kaşıntıların giderilmesinde oldukça etkilidir.
Doliche Tekstil Argesi tarafından geliştirilen parmaklı gümüş çoraplar ayak kokusunun oluşma ihtimalini yüzde 99 azaltmaktadır. Ayak parmak aralarının parmaklı çoraplar ile aralnaması ve gümüş iplikli yazlık parmak çorapların etkisi ile ayak kokusu oluşmaz. Gümüş oldukça etkili antibakteriyel etkiye sahip bilinen en eski maddedir.

Eldiven Çorap 

Eldiven çorap yani ayak parmaklarının her birini ayıran çoraptır. Gümüş ipliklerle üretilen parmaklı erkek çoraplar ayaklarda oluşan kötü kokuların, mantar sorunlarının, kaşıntıların oluşmasını önler. Bir düşünün eldiven gibi çoraplarınızın olduğunu ? Ayak parmaklarının eldevenlerdeki gibi parmakların ayrılması prensibi ne sağlar?
1-Terlemenin en çok oluştuğu yerlerden biriside ayak parmak araları. Eğer siz parmak aralarının birbirinden ayırırsanız terlemeyi büyük ölçüde azaltmış olursunuz. Ayrıca ayırdığınız bu parmaklarda gümüş varsa ter kokusunuda önlemiş olursunuz.
2- Terleme ile birlikte kaşıntı oluşumu. Parmakları ayrılan çoraplarda terleme azalacağı için deri kuru kalacaktır. Böylece parmak aralarında kaşıntıya neden olacak kalıntılar daha az olacaktır. Kaşıntı oluşumu azalacaktır. Gümüş bulunan bu çoraplarda kaşıntı oluşumu olmayacak çünkü gümüş bu kaşıntıya neden olan olumsuz etkileri gidermede oldukça mahirdir.
3-Mantar oluşumu azalacaktır. Çünkü parmak aralarında nem olmayacağı için mantarların en çok sevdiği bir şeyden mahrum bırakacaksınız. Gümüş parmak çoraplar ile de mantar oluşmaz. Oluşan mantarlar varsa da onlarda ortamdan giderler. Böylece daha konforlu ayaklara kavuşmuş olursunuz 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR