Patentli Gümüş Bambu Bayan Spor Çorap-6 Çift-
Patentli Gümüş Bambu Bayan Spor Çorap-6 Çift-

Patentli Gümüş Bambu Bayan Spor Çorap-6 Çift-

0,00
Fiyat : ₺99,99
:

Doliche Gümüş çorap ,kullanımı boyunca özelliğini  kaybetmez.

Ayak kokusu artık sorun değil...

Ayakta oluşan koku ve mantar rahatsızlıkları erkekler kadar bayanlar içinde ciddi bir sorundur.Doliche gümüş Patik Çorap bayanlarda oluşan ayak kokusu ve mantar sorunlarını gidermede son derece etkilidir. Uzun Arge çalışmaları sonucu geliştirilen Doliche bayan patik çorapları nano gümüş teknolojisi olan TR 20031384 nolu patent teknolojisi ile üretilmiştir.

Sevdiklerinize sağlıklı ayaklar hediye edin...

Türkiyenin Tekstil Patentli Gümüş Çorabı ...

Ayak kokuna ve mantarına çözüm hiç bu kadar kolay olmamıştı.Doliche Çorabı giyiyorsunuz ve şikayetlerinizden kurtuluyorsunuz.

Doliche Çorap ;Cilde zarar veren ,kokuya ,mantara,tırnak mantarına,pişiğe ve  kaşıntıya neden etmenleri karşı iyi gelir.

Doliche  Gümüş çorapları TR 20031384 nolu patent teknolojisi ile geliştirilmiştir.Bu patent teknolojisine göre nano boyutlu gümüş iyonları çorap fiberlerinin içerisine yerleştirilmiştir.

Bu  paketin içerisinde:

-6 adet  Doliche  gümüş bayan patik  çorap bulunmaktadır.

Doliche Çorap ;Ayakta oluşan tüm kötü kokuları,ayak mantarlarını  ortadan kaldırır.

Doliche Çorap ;Cilde zarar veren ,kokuya ,mantara,tırnak mantarına ve  kaşıntıya neden olan mikroorganizmaların (bakteri ve mantar,fungi)çoğalmalarını engeller.

Doliche Çorap ;Ayak sağlığını korumak amacıyla teri emen doğal ipliklerden üretilmiştir.

Doliche Çorap ;Uzun yıkamalar sonucu özelliğini kaybetmez.

Doliche Çorap ;Kullanılan malzemeler insan sağlığına hiçbir şekilde zararlı değildir.

Doliche Çorap ;Dayanıklılığı artırmak için topuk burun takviyeli olarak üretilmiştir.

Doliche Çorap ;Doliche Çorap ilaç etkisi göstermez.

Doliche çorap ATTCC aktivite testi yapılmıştır.

Dört Mevsim Pamuk  Çorap

35-38 numaralı bayan ayaklarına uygundur.

Gümüşün(takı olarak erkek gümüş yüzük,bayan gümüş yüzük ,erkek gümüş yüzük alyans veya takı olarak kullanılmıştır) ilaç ve tedavi edici faydaları binlerce yıldır bilinmektedir. Roma döneminden kalan bazı yazıtlarda gümüşün tedavilerde kullanıldığından bahsetmektedir. Hatta bu özelliğinden dolayı gümüş büyülü iyileştirici olarak nitelendirilmiştir.

Gümüşün Faydaları (Gümüş Çorap )

Yine Roma döneminde sadece gümüş kaplarda su taşıyan askerlere savaşa gitmeye izin verilirdi. Çünkü Romalılar gümüş kapların suyu temiz ve saf tuttuğunu biliyorlardı.

Medikal otorite gümüşü en etkili ajan olarak tanımlamaktadır.

Modern batı tıbbı gümüş elementini doğal ve suni en etkili antimikrobiyal ajan olarak tanımlamaktadır.

Gümüşün ilk antibiyotik madde olduğu düşünülmektedir. Tarihte gümüş metal yaprağı bir sargı bezi olarak kullanılmıştır. Bugün gümüş, neredeyse enfeksiyon kontrolünün kritik olduğu her yerde, bandajlardan yanık tedavisinde kullanılan ilaçlara kadar sağlık ürünlerinde çok geniş spektrumda antimikrobiyal özelliliğinden dolayı kullanılmaktadır.
Amerikada doğan çocuklara doğumdan hemen sonra gümüş içerikli göz damlaları, gözde oluşacak enfeksiyonları engellemek için kullanılmaktadır.

Gümüş teknolojisi ayrıca endüstriyel uygulamalarda da karşımıza çıkmaktadır. İçme suyu filtre sistemlerinde ,yüzme havuzu filtre sistemlerinde ve savunma sistemlerinde geniş alanda kullanılmaktadır.

Gümüşün önemli özellikleri

Yansıtırlık:Gümüş ,yüzde 95 den daha fazla oranda kızılötesi yansıtırlığa sahiptir. Bu diğer herhangi bir elementten daha yüksektir. Bu şu manaya gelmektedir; gümüşle temas eden radyoaktif enerjinin yüzde 95 i onun kaynağına geri dönecektir. Böylece ortamındaki ısı kaybı önemli ölçüde azalacaktır.

Yayıcılık: Gümüş, elementler içerisinde en düşük yayıcılık( emissivity )oranlarından birine sahiptir. Yani termal enerjinin yayılması çok yavaştır. Bu özelliğinden dolayı gümüşün çevrelediği ortam uzun süre sıcak kalacaktır.

İletkenlik: Gümüş ,gezegenin en çok ısı iletkenine sahip elementidir. Bununla birlikte ısıyı hızlı ve düzgünce tekstil ürününde baştan başa iletir ve dağıtır.
Gümüş aynı zamanda en çok elektrik iletkenliğe sahip elementtir. Yalıtkan iki materyalin birbiriyle sürtünmesi ile oluşan elektrik yük, gümüşün varlığıyla çabucak dağılır. Böylece statik yükün verdiği stres gibi zararlardan korunulur.

Doliche Çorap ;Ayakta oluşan tüm kötü kokuları ortadan kaldırır.

Doliche Çorap ;Cilde zarar veren ,kokuya ve kaşıntıya neden olan mikroorganizmaların çoğalmalarını engeller.

Doliche Çorap ;Ayak sağlığını korumak amacıyla teri emen doğal ipliklerden üretilmiştir.

Doliche Çorap ;Uzun yıkamalar sonucu özelliğini kaybetmez.

Doliche Çorap ;Kullanılan malzemeler insan sağlığına hiçbir şekilde zararlı değildir.

Doliche Çorap ilaç etkisi göstermez.