Siyah Spor Çorap
Siyah Spor Çorap
Siyah Spor Çorap | Erkek Gümüş Spor Çorap-3 çift Siyah-

Siyah Spor Çorap | Erkek Gümüş Çorap-3 çift-

0,00
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %35 İndirim
Fiyat : ₺200,00
İndirimli : ₺129,99
Stok Miktarı : 95

Ayak kokusu erkek için kabus gibidir. Erkek çorapları ayak kokusunun en çok meydana geldiği giyimlerdendir. Artık bu kabus bitti. Doliche spor gümüş erkek çorapları sayesinde kötü kokular artık yok.

:

Erkek Gümüş Spor Çorap-3 çift Siyah Renk-

Siyah Spor Çorap Erkekler için geliştirilmiş gümüş patent teknojili çorap. Ayak kokusu ve ayak mantarı sorunları için özel olarak geliştirilmiştir.

Bu  paketin içerisinde:

-3 çift (adet)  Doliche Gümüş Erkek Çorabı Siyah Renkli

Ayak kokusu erkek için kabus gibidir. Erkek çorapları ayak kokusunun en çok meydana geldiği giyimlerdendir. Artık bu kabus bitti. Doliche gümüş erkek çorapları sayesinde kötü kokular artık yok. Erkek çorap markaları içerisinde oldukça farklı bir yer gösteren Doliche gümüş erkek corapları ayak üzerindeki bakterileri ve mantarları ortadan kaldırır. Böylece kötü ayak kokuları oluşmaz. Diğer erkek çorap markalarından farklı olarak Doliche gümüş coraplar  pamuk fiberleri içerisinde gümüş iyonları sayesinde ayak sağlığını korur. Ayklarda koku, mantar, pişik, egzama gibi olumsuz sorunlara karşı etkilidir.

Doliche gümüs erkek çorapları diğer erkek çorap markalarından kalitesi, uygun fiyatı, patentli olması (TR20031384 nolu patent) ile farklılık gösterir. Doliche çorapları sadece giyinmek için değil aynı zamanda sağlık fonksiyonu bulunur yani bu gümüş çoraplar multifonksiyonel çoraplardır.

Bir çok erkek çorap modelleri bulunmaktadır. Ayak sağlığı açısından en uygun çorap seçiminde hem en güzel erkek çorap modellerini seçmek hemde çorabın pamuk olmasına, doğal olmasına antibakteriyel vb. olmasına dikkat edilmesi gerekir. Erkek çorap modelleri içerisinde Doliche Gümüş çorapları hem pamuk olması hemde gümüş içermesi (antibakteriyel çorap) açısından önemlidir.

Doliche Erkek Siyah Spor Çorap ;Ayakta oluşan tüm kötü kokuları ortadan kaldırır.

Erkek Spor çorapları genellikle spor ayakkabılarla giyilir.Ya halı saha maçı için ya koşu için ya da spor faaliyeti için spor çorapları giyilir. Spor ayakkabılarıyla giyilen spor  çorapların içerisindeki ayaklarda  koşma,hızlı yürüme gibi aşırı faaliyetlerden dolayı aşırı terleme,koku,mantar oluşumu meydana gelir.

Erkek spor çorapları ,oluşan ayak kokusu,ayak mantarı gibi olumsuz etmenleri ortadan kaldırmaktadır.

Doliche Çorap ;Cilde zarar veren ,kokuya ve kaşıntıya neden olan mikroorganizmaların çoğalmalarını engeller.

Doliche Çorap Ayak sağlığını korumak amacıyla teri emen doğal ipliklerden üretilmiştir.

Doliche Çorap ;Uzun yıkamalar sonucu özelliğini kaybetmez.

Doliche Çorap ;Kullanılan malzemeler insan sağlığına hiçbir şekilde zararlı değildir.

Doliche  Çorap ilaç etkisi göstermez.

Benzer Ürünler
Doliche
₺200,00
₺129,99
1057
Beyaz
Doliche
₺300,00
₺199,99
1059
Lacivert
Siyah
Beyaz
Siyah
Beyaz
3 Çift Siyah 3 Çift Beyaz
Siyah
Beyaz