termal çorap
termal çorap
erkek termal çorap
termal çorap erkek
Termal gümüş çorap

Doliche Patentli Gümüş İplikli Erkek Termal Çorap

0,00
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺200,00
İndirimli : ₺149,99
Stok Miktarı : 99

Gümüş İplikli Termal Erkek Çorap

:

Termal Erkek Çorap Nedir?

Doliche Patentli Gümüş İplikli Erkek Termal Bambu Çorap, kış aylarında ayakların üşümesini önlemek için kullanılabilecek erkek termal çorap. Termal erkek çorap nedir, Termal çorap sahip olduğu özellikler sayesinde ayakları sıcak tutan çoraplardır. Termal gümüş erkek çorap, gümüşün termal özelliğinden yararlanılarak ayakları sıcak tutan çoraplardır. Ayak üşümesi için çorap arıyorsanız termal çoraplar tam size göre. 

Sizinde ayaklarınız özellikle kış ayları üşüyordur. Peki bunun için ne yaparsınız. Patentli gümüş teknolojisi ile geliştirilen termal erkek gümüş çoraplar ayak sıcaklığının dışarıya verilmesini önleyerek ayak sıcaklığını koruyan çoraplardır. Termal erkek çoraplardaki termal etki ayak çevresinde bir ısı kalkanı oluşturulmasıyla gerçekleşir. Bambu termal erkek çorap, gümüş teknolojisiyle geliştirilen termal erkek çoraplarda bu etki daha da fazladır. Çünkü gümüşün ayırca ısıyı tutma kapasitesi bulunmaktadır. Bambu termal erkek çorap, askerler, dışarda soğuk ortamda çalışanlar, polisler, çobanlar termal erkek çoraplarını rahatlıkla kullanabilirler. Bambu termal çorap, ayakları sıcacık kalacaktır. 

Termal Erkek Çorap Özellikleri

Termal erkek çorap özellikleri oldukça çeşitlidir. Bu özelliklerin başında ayakların sıcak tutulması gelmektedir. Gümüş erkek çoraplar ayak kokusunun ve mantarının giderilmesi amacıyla geliştirilmiştir. Bir müşterimiz Ankarada kış aylarında bizim çoraplarımızın ayak kokusunu gidermekle kalmadığını aynı zamanda ayaklarının üşümediğini söylemesiyle gümüş çoraplarının termal özelliğini keşfettik. Erkek termal çoraplar böylece geliştirildi. Gümüş erkek termal çoraplar, ayakların sıcak tutulması amacıyla özel olarak dokunmaktadır. Gümüşün termal etkisini ayak yüzeyinde daha iyi gösterilebilmesi için çoraplar daha sık örgü tekniği kullanılarak üretilmektedir. Ayak üşümesi için çorap arayanlar için oldukça ideal çorap türüdür. Ayak üşümesi için çorap olarak geliştirdiğimiz gümüş patentli bambu çorapları soğuk günlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

Termal çorap erkek ve bayan giyimlerinde soğuk kış günlerinde tercih edilmesi ile öne çıkmaktadır. Bu çorapların çalışma prensibi evlerde kullanılan termoslar gibidir. Termoslarda sıcak bir içeçeğin sıcaklığı korunur. Çünkü sıcak hava ile soğuk hava arasında yalıtkan bir ortam bulunmaktadır. Termal gümüş erkek çoraplarda da aynı durum sözkonusudur. Gümüşün bir çok özelliği bulunmaktadır. Bu özelliklerinden biriside yüzeyine çarpan ısıyı tekrar iletmesi yani termal özellik göstermesi. Termal erkek çoraplardaki gümüş teknolojisinin çalışma prensibi de bu şekildedir. 

Bileşeni: 

%85 Patentli Gümüş Bambu Termal İplik 

 %12 Lycra 

%3 Elastan 

Beden:

45-46

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler
Doliche
₺350,00
₺199,99
1083
Siyah
Asorti Renk Karışımı