Yeşil Çorap
Yeşil Çorap
erkek yeşil çorap

Doliche Gümüş Patentli Üniseks Soket Yeşil Çorap-6 çift-

5,00
Para Puan : 0
Fiyat : ₺250,00
İndirimli : ₺249,99
Stok Miktarı : 0

Gümüş Bayan Soket Yeşil Çorap

:

Doliche Gümüş Patentli Bayan/Erkek Soket Yeşil Çorap-6 çift-

Yeşil Çorap

Yeşil çorap doğal pamuk ipliklerinden üretilmiş gümüş içerikli bayan soket çoraplardır. Yeşil çorap renginden dolayı kendini her yerde belli eden tarz çoraplardır. Bayan soket yeşil çoraplar bayanlar için oldukça kullanışlıdır. Özel yeşil bir renk tonu ile geliştirilen soket yeşil çoraplar unisex özellik göstermektedir. Doliche Tekstil tarafından geliştirilen bayan soket yeşil çoraplar ayak kokusu başta olmak üzere bir çok ayak propleminin giderilmesinde yardımcıdır. 

Soket çorap nedir?

Soket çorap nedir sorusuna verilecek bir çok cevap olabilir. Soket çorap nedir? Soket çorap bayan ve erkeklerin en çok tercih ettiği çorap çeşididir. Bayan soket çoraplar bayanlar için oldukça kullanışlıdır. Doliche Tekstil tarafından geliştirilen gümüş bayan soket çoraplar ayak kokusu başta olmak üzere bir çok ayak propleminin giderilmesinde yardımcıdır. Patentli gümüş bayan soket çoraplar ayakları bileklere kadar sararak ayak kokularının oluşmasını önlerler. En çok bilinen cevap; soket çorap ayak bileğinin üstüne kadar çıkabilen kısa sayılabilecek özel çoraplardır. Klasik çorap olarakta bilinen soket çoraplar özellikle sonbahar ve kış aylarında tercih edilmektedir.

Bayan soket çoraplarda oldukça fazla soket çorap çeşidi bulunmaktadır.  Bayanlar ve erkeklerin en çok kullandığı çorap çeşidididir soket çoraplar.  Bayanlar için oldukça kullanışlı olabilen bayan soket çoraplar ayakkabıları tamamlayan bayan çorap türüdür. Patentli gümüş bayan soket çoraplar ayak kokularının giderilmesinde oldukça etkilidir. Gümüş bayan soket çorapların ihtiva ettikleri gümüş pamuk iplikleri sayesinde ayaklarda mantar oluşumunun azalmasında yardımcı olur. Gümüş bayan soket çorapların patentli teknolojisi sayesinde  (TR20031384 Patent Teknolojisi) ayaklardaki egzema sorunlarının olumsuz etkilerinin giderilmesinde yardımcı olmaktadır. 

Erkek Yeşil Çorap

Erkek yeşil çorap, erkeklerin son yıllarda renkli çorap modasına uygun olan çoraplardır. Gümüş içeren erkek yeşil çorabı erkeklerin en büyük sorunu olan ayak kokusunuda önlüyor. Hiç bir yerde bulamayacağınız. Gökkuşağı renk serisi fıstık yeşili çoraplar sizi çok farklı kılacaktır. Doliche patent teknolojisi ile geliştirilen fıstık yeşili gümüş soket çoraplar ayağınıza sağlık getirir. Gümüş teknolojisi sayesinde;

-Ayak kokuları yok olur.

-Ayak mantarı rahatsızlığını gidermede etkilidir.

-Ayağınız gün boyunca rahat eder.

Bu  paketin içerisinde:

-6 adet  Doliche gümüş bayan soket yeşil çorap bulunmaktadır.

BİLEŞİM:

%85 Patentli Gümüş Pamuk İplik %15 Lycra 

SİZE: 35-38 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR