Erkek Modal Çorap
Erkek Modal Çorap
Modal Çorap

6 Çift Gümüş Erkek Modal Çorap

0,00
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺400,00
İndirimli : ₺299,99
Stok Miktarı : 89

Patentli Gümüş Erkek Modal Çorap 6  çifti bir arada. 

:

Erkek Modal Çorap

Modal çorap, kavak ağaçlarının özel işlemlerden geçirilerek elde edilen ipliklerden elde edilmiştir. Modal çorap nem çekme kabiliyeti diğer doğal ipliklere göre %50 oranında artış gösterebilir. Erkek modal çorap ayaktaki terlemeyi önleyerek kötü kokuların oluşumunu önler. Gümüş teknolojisi ile geliştirdiğimiz modal gümüş erkek çoraplar kötü kokuların ve mantarların önlenmesinde 2 kat etkilidir. 

Patentli Gümüş Erkek Modal Çorap 6 Çift-Kargo Bizden

Modal coraplar kayın ağacının özel olarak işlemden geçirilerek elde edilmektedir. Yani teknik özellikleri bakımından bir çok doğal liflerden farklı yönleri bulunmaktadır. Tuşe yönünden daha yumuşaktır. Ayak cildine etkisi iyidir. İpeksi yapısını hissettirir. Nem çekme özelliği doğal liflere göre biraz daha fazladır. Ayak cildi terlese bile kuruluk hissi verir.

-6 çift Patentli Gümüş Modal Erkek Çorap 

Patenli Doliche Gümüş modal çoraplar TR20031384 patent teknolojisine göre üretilmiştir.

Modal çorap kendine has özelliği ile gümüşün eşsiz özelliği birleştirilerek doliche gümüş modal çoraplar üretilmiştir. Modal çoraplar kendine has özelliği ile ayaklarda konfor sağlar. 

Modal Çorap Nedir?

Modal çoraplarının imalatında kullanılan liflerin hava geçirgenlik özelliği aynı tür liflere göre daha iyi olduğu bilimsel çalışmalarda gözlemlenmiştir.( Teknolojik Araştırmalar: TTED 2012 (2) 28-36) Ayrıca modal lif yapısı itibariyle pamuğa göre yüzde 50 nem çekme özelliği daha fazladır. Ayak derisine karşı diğer çorap türlerine karşı daha yumuşaktır. 

Modal lifleri esas itibari ile kayın ağaçlarından elde edilen selulözlerle elde edilen yarı sentetik fiberlerdir. Bir tür rayon ipeğidir. Modal tekstil ürünleri direk olarak ta ya da  pamuk ve elastan elyaflara katılarakta kullanılabilir. Böylece havlu, çorap, kumaş vb. ürünler üretilebilir.  

Modal lifleri pamuğa göre daha hidrofilik(su emici özelliği) yaklaşık yüzde 50 gibi. Yani modaldan imal edilmiş ürünler örneğin ayaktaki nemi pamuğa göre daha fazla emerler. Pamuk gibi boyanabilme özelliğine sahiptir.Sıcak soğuk gerilimine dayanıklılığı daha fazladır. Sıcak suda yıkandığında renk solmaya karşı daha dayanıklıdır. Hatta sert sulardaki minareller (kireç) modal liflerinden elde edilmiş ürünlerin sertleşmesine neden olamazlar. Yani yıkama esnasında yumuşatıcı eklenmesine gerek kalmamaktadır. 

Benzer Ürünler
Doliche
₺300,00
₺199,99
5
Siyah
Beyaz
Siyah
Beyaz
3 Çift Siyah 3 Çift Beyaz
Doliche
₺100,00
₺79,99
BEÇ1000
3 Çift Siyah
6 Çift Siyah
1 Çift Siyah
Doliche
₺200,00
₺149,99
EKÇ124
2 Çift Siyah
1 Çift Siyah
Asorti Renk Karışımı