1

Erkek İç Giyim

Gümüş Erkek İç Giyim Nedir? 

Gümüş erkek iç giyim, gümüş içeren gümüş iplikli erkek iç giyim ürünleridir. Doliche Tekstil tarafından geliştirilen patentli gümüş ipliklerle üretilen erkek iç giyim ürünleri, ter kokusunun giderilmesinde etkilidir.

Gümüş erkek iç giyim ürünleri vücutta oluşan mantar sorunlarının giderilmesinde yardımcıdır. Gümüş erkek iç giyim ürünleri erkek slip kilot, erkek paçalı don, erkek boxer, erkek licralı boxer, erkek fanila, atlet gibi iç giyim ürünleridir. TR20031384 patent teknolojisi ile geliştirilen erkek iç çamaşır ürünleri gümüş pamuklu iplik, gümüş bambu iplik, gümüş modal iplik, gümüş yün iplik gibi patentli gümüş ipliklerden üretilmiştir. Erkek gümüş iç çamaşırı termal özelliği göstermektedir. Gümüşün termal özelliği sayesinde erkek iç çamaşırları vucüdü sıcak tutar. 

Erkek İç Giyim erkekler için oldukça önemli olan giysilerdendir. Erkeklerin çalışma hayatında rahatlık ve konfor içerisinde kalması için erkek iç giyim markası tercihi oldukça önemlidir.

Erkek İç Giyim Modelleri 

Geliştirdiğimiz patentli teknolojiyi erkek iç giyim ürünleri ile birleştirerek çeşitli erkek iç giyim modellerini geliştirdik. Amacımız daha sağlıklı ama aynı zamanda daha konforlu erkek iç giyim modelleri geliştirmektir. İnovatif ürünler geliştirerek ülkemizin hizmetine sunmak amacıyla Türkiye de bir çoğu ilk ve tek olan erkek iç giyim modellerini üretmeyi başardık. Erkek iç giyim ürünleri kötü kokuların oluştuğu ve mantar oluşmuna neden olan etmenleri barındıran adeta bizlerle bütünleşmiş iç çamaşır grubu giysilerdir.

Erkek İç Giyim Markaları 

Sizlere sunduğumuz erkek iç giyim markası ile ülkemizin ve dünyanın en kaliteli erkek iç giyim markaları arasında yerimizi almak birinci amacımızdır. Erkek iç giyim markası olarak pamuk, bambu, modal gibi doğal naturel ipliklerle gümüş teknolojisini birleştirerek Türkiyenin ilk ve tek patentli erkek iç çamaşır ünvanına sahibiz. 2004 tarihinden beri gümüş çorap daha sonra gümüş erkek iç çamaşır ürünlerini geliştirerek daha ekonomik ve daha sağlıklı, konforlu ürünleri ayağınıza getirdik. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR