Erkek Babet Çorap
Erkek Babet Çorap
erkek görünmez çorap

6 Çift Patentli Gümüş Erkek Bambu Babet Görünmez Çorap

0,00
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %35 İndirim
Fiyat : ₺920,00
İndirimli : ₺599,99
Stok Miktarı : 89

Gümüş İplikli Erkek Babet Çorap

:

Erkek Babet Çorap

Erkek babet çorap, kullanım kolaylığı bakımından erkekler için oldukça tercih edilen bir çorap türüdür. Özellikle yaz günlerinde klasik erkek çorapların ayakları daha da sıcak tutmasından dolayı erkek babet çoraplar tercif edilmektedir. Babet çorapta olsa ayak kokusu oluşumu malesef devam etmektedir. Özellikle ayakların terlemesi ile birlikte ayak kokusu oluşumu daha da artmaktadır. Geliştirmiş olduğumuz gümüş patent teknolojisini erkek babet çoraplara da uygulamayı başardık. Böylece gümüş babet çorapları ayaklarınızdaki kötü kokuların oluşumunu önleyerek rahatlığınız daha da artacak. Ayaklarınızda görünmez bir gücünüz olacak.

Görünmez Çorap 

Görünmez çorap ayakkabı ile giyilen görünmeyen çoraplardır. Görünmez erkek çorap erkeklerin oldukça dikkatini çekmiş vazgeçilmez giyim eşyalarından olumuştur. Erkek görünmez çorap ile gümüşü birleştirerek gümüş görünmez çoraplarını geliştirdik. Böylece ayakkabı içerisinde giyilerek görünmeyen çoraplar hem kötü kokuları önlüyor hem de ayaklarınıza rahatlık getiriyor. Yaz aylarında aşırı terleyen babet görünmez çoraplar ayaklarda kaşıntıya neden olabilirken gümüş görünmez babet çoraplarda böyle bir sorun olmaz. Çünküü gümüş görünmez çoraplar ayakta oluşan terlemeyi azaltırken kokulara neden olan sorunları giderirler. Gümüş iplikli Bambu Görünmez çoraplar ayakta oluşan mantarların önlenmesinde yardımcı olurlar. 

Erkek babet çorap ayaklarda oluşan kötü kokuların önlemesinde etkilidir. Patentli Gümüş Erkek Bambu Babet Görünmez Çorap Babet çoraplar ayaklardaki kullanım kolaylığından dolayı oldukça tercih edilmektedir. Doliche Gümüş patentli bambu babetler sahip olduğu yumuşak dokusundan dolayı ayaklarda rahatlık hissi vermektedir. Erkek babet bambu çoayakta rapların sahip olduğu gümüş teknolojisi sayesinde ayaklarda oluşan kötü kokuların giderilmesinde etkilidir. Patentli erkek gümüş bambu çoraplar ayaklarda oluşan mantarların giderilmesinde yardımcıdır. 

Erkek babet çorap; Patentli Gümüş Erkek Bambu Babet Görünmez Çorap

Patentli Bambu Gümüş İpliklerden imal edilmiştir.

Babet çorap nedir ?

Babet çorap ayakkabı içerisinde görünmeyen ancak ayağa konfor sağlayan yeni nesil çorap çeşidine denir. Ayakkabı içerisinde genellikle görünmezler. Ayak cildine oldukça rahatlık sağlarlar. Giyilmesi pratikdir. Özellikle yaz aylarında uzun çoraplara göre ayakları sıkmaz. Ayaklar daha iyi nefes alır. Ayaktan çıkmayan erkek babet çorap.

Erkek babet çoraplar kullanım kolaylığı bakımından erkekler tarafından tercih edilmektedir. Özellikle yaz ayalarında çorapların ayaklardaki terlemeyi artırması babet erkek çorapların tercih edilmesi kolaylaştırmıştır. Babet çoraplar ayakkabılarda giyildiğinde görünememktedir. Bu yüzden erkek görünmez çorap olarak nitelendirilmektedir. Doliche Tekstil argesi tarafından geliştirilen gümüş babet erkek çorabı ayak kokularını gidermektedir. Patentli gümüş teknolojisi ile geliştirilen erkek gümüş babet çoraplar silikonlu taban yapısı sayesinde ayaktan çıkmayan erkek babet çorap özelliği göstermektedir. Ayaktan çıkmayan babet çorap özelliği gösteren babet çoraplarımız silikonlu aparatı sayesinde ayakların çorapla birlikte tutunmasını sağlar. Erkek babet çorap, ayakkabı çorabı arayanlar için oldukça ideal. Gerek kullanım kolaylığı gerekse rahatsız edici kokuları gideren gümüş teknolojisi ile erkek görünmez çorap kategorisinde harika bir seçim. Doliche  patentli gümüş teknolojisi ile erkek babet çoraplar bambu iplik kalitesiyle vazgeçilmez kombininiz olacaktır. 

Ayak kokularını giderir.

Ayak mantarlarının oluşumunu önler. Patentli gümüş teknolojisi (TR20031384) sayesinde ayaklardaki mantar türlerinin oluşumunu önlemede yardımcı olur.

Gümüş Erkek babet çoraplar bambu ile gümüş teknolojisiyle geliştirilmiştir. Böylece ayaklarda rahatlık, konfor hissi sağlar.

Gümüş erkek bambu çoraplar ayakta kaymaz. Bambu gümüş erkek babetlerin topuk kıssılarında silikon tutucular bulunmaktadır. Böylece çorabın kaymasını önler.

Bileşimi :

%85 Patentli Gümüş Bambu İplik

%12 Elastan 

%3 Lycra 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR