Erkek Gümüş Spor Çorap-6 çift-
Erkek Gümüş Spor Çorap-6 çift-

Erkek Gümüş Spor Çorap-6 çift-

0,00
İndirim Oranı : %43 İndirim
Fiyat : ₺300,00
İndirimli : ₺169,99

Erkek Spor Çorap, patentli gümüş teknolojisi ile geliştirilmiştir. Patentli erkek spor çoraplar ihtiva ettikleri gümüş sayesinde başta ayak kokusu olmak üzere ayak mantarını ayak kaşıntısını ayak pişiklerini gidermede yardımcıdır. Erkek spor çorapların sahip olduğu gümüşün zararlı mikroorganizmaları yok ettiğini bilimsel otorite bildirmektedir. 

:

Erkek Gümüş Spor Çorap-6 çift-

Bu  paketin içerisinde:

-6 çift (adet)  Doliche Gümüş Erkek Spor Çorabı

Daha rahat spor yapmaya var mısınız.

Spor yaparken ayaklarınızın kokmamasını var mısınız.

Doliche Gümüş Erkek Spor Çorap ;Ayakta oluşan tüm kötü kokuları ortadan kaldırır. Spor çoraplarında spor yaparken aşırı efor sarfiyatından dolayı kötü koku oluşu söz konusudur. Özel bir patent teknolojisi ile geliştirilen gümüş spor çoraplar ayaklardaki koku oluşumuna neden olan etkenlerin giderilmesinde yardımcıdır. 

Ayak kokusu erkek için kabus gibidir. Erkek çorapları ayak kokusunun en çok meydana geldiği giyimlerdendir. Artık bu kabus bitti. Doliche gümüş erkek çorapları sayesinde kötü kokular artık yok. Erkek çorap markaları içerisinde oldukça farklı bir yer gösteren Doliche gümüş erkek corapları ayak üzerindeki bakterileri ve mantarları ortadan kaldırır. Böylece kötü ayak kokuları oluşmaz. Diğer erkek çorap markalarından farklı olarak Doliche gümüş coraplar  pamuk fiberleri içerisinde gümüş iyonları sayesinde ayak sağlığını korur. Ayklarda koku, mantar, pişik, egzama gibi olumsuz sorunlara karşı etkilidir.

Doliche gümüs erkek çorapları diğer erkek çorap markalarından kalitesi, uygun fiyatı, patentli olması (TR20031384 nolu patent) ile farklılık gösterir. Doliche çorapları sadece giyinmek için değil aynı zamanda sağlık fonksiyonu bulunur yani bu gümüş çoraplar multifonksiyonel çoraplardır.

Gümüş çorap üretiminde bir çok farklı teknoloji kullanılmıştır. Stokes ve Davis (1957) tarafından yapılan çalışmada mikropları yok eden (mikrobisidal) maddeleri elde etmek ile ilgili bir prosestir. Bu çalışmada sentetik organik reçinelerden yapılmış maddeler,kağıt, deri tekstil ürünleri,keçe,lifli,lifsiz ürünler vb.malzemelerin yüzeylerinde temasla meydana gelen bakteri ve mantarların uzun sure öldürülmesini sağlayan mikrop öldürücü etki vermek amaçlanmıştır. Bu çalışmada ekonomik olan microbisidal ürün elde etmek için ürün yüzeyinde ya da boşluklarında suda çözünmeyen dayanıklı ikinci bir bileşik oluşturulur. Burada ifade edilen teknolojilerin çok önceden beri kullanıldığı gözükmektedir. 

Bir çok erkek çorap modelleri bulunmaktadır. Ayak sağlığı açısından en uygun çorap seçiminde hem en güzel erkek çorap modellerini seçmek hemde çorabın pamuk olmasına, doğal olmasına  vb. olmasına dikkat edilmesi gerekir. Erkek çorap modelleri içerisinde Doliche Gümüş çorapları hem pamuk olması hemde gümüş içermesi açısından önemlidir.

Erkek Spor çorapları genellikle spor ayakkabılarla giyilir.Ya halı saha maçı için ya koşu için ya da spor faaliyeti için spor çorapları giyilir. Spor ayakkabılarıyla giyilen spor  çorapların içerisindeki ayaklarda  koşma,hızlı yürüme gibi aşırı faaliyetlerden dolayı aşırı terleme,koku,mantar oluşumu meydana gelir.

 Erkek spor çorapları ,oluşan ayak kokusu,ayak mantarı gibi olumsuz etmenleri ortadan kaldırmaktadır.

Doliche Çorap Ayak sağlığını korumak amacıyla teri emen doğal ipliklerden üretilmiştir.

Doliche Çorap ;Uzun yıkamalar sonucu özelliğini kaybetmez.

Doliche Çorap ;Kullanılan malzemeler insan sağlığına hiçbir şekilde zararlı değildir.

Doliche Çorap ilaç etkisi göstermez.