Doliche Bayan Patentli Gümüş İplikli Boxer Beyaz-3 adet-
Doliche Bayan Patentli Gümüş İplikli Boxer Beyaz-3 adet-
Doliche Bayan Patentli Gümüş İplikli Boxer Beyaz-3 adet-
Doliche Bayan Patentli Gümüş İplikli Boxer Beyaz-3 adet-

Doliche Bayan Patentli Gümüş İplikli Boxer Beyaz-3 adet-

0,00
Fiyat : ₺99,99
:

 Doliche  Gümüş Bayan Boxer Beyaz-3 adet

Bayan boxer rahatlık paeşinde koşan bayanlar için en uygun seçimdir. Bir çok kıyafetle rahatlıkla giyilebilir. Doliche Bayan boxer modelleri içerisinde patentli gümüş teknolojisi sayesinde yüksek konfor sağlar. Kasık bölgesinde oluşan bir çok olumsuz etmenlere (koku, kaşıntı vb.) karşı iyi gelebilir.

Bayan iç giyim-Koku ve Mantara Kolay Çözüm

Turkiyenin Tekstil Patentli ilk ve tek Bayan Külotu

Pişik yapmayan boxer

Doliche Bayan Külot; Kasık Bölgesinde oluşan kokulara ve mantarlara çözüm hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Doliche bayan külot; Cilde zarar veren, kokuya, mantara, pişiğe ve  kaşıntıya neden olan etmenlere karşı iyi olduğu görülmüştür.

Doliche Gümüş bayan külotları TR 20031384 nolu patent teknolojisi ile geliştirilmiştir.Bu patent teknolojisine göre nano boyutlu gümüş iyonları külot  fiberlerinin içerisine yerleştirilmiştir. Bayan boxerlar sliplere göre daha rahat iz yapmaz olduğu için bir çok bayan tarafından tercih edilmektedir.

Doliche  Gümüş kilot, kullanımı boyunca  özelliğini  kaybetmez.

İçeriği :80 pamuk 15 Lycra 5 Elastan

Koku ve Mantar Yapmayan İç Giyim

Bu  paketin içerisinde:

-3 adet  Beyaz renkli  Gümüş Bayan Boxer ...

Gümüş İç giyim ,Bayanlarda genital bölgede oluşabilecek mantardan kaynaklanan; vajinal mantar enfeksiyonu , vajinal kaşıntı , vajinal koku , vajinal akıntı ve pişik gibi rahatsızlıkların giderilmesine yardımcı olur.

Sürekli kullanılması durumunda, genital bölgeyi, mantar hastalıkları ve mantardan kaynaklanabilecek enfeksiyonlara karşı korumada yardımcı olur.

Vajinitler, yani vajinanın enfeksiyonları mantar, parazit veya bakteri enfeksiyonlarına bağlı olarak meydana gelirler. Bazı durumlarda bu etkenlerin ikisi veya tümü birden beraberce enfeksiyon yaratırlar.

Kadınların yaklaşık yüzde 75 i hayatlarında en az bir kez, önemli bir kısmı ise senede iki veya daha fazla vajinal mantar enfeksiyonu atağı geçirirler. Gebelik, doğum kontrol hapı kullanımı, uzun süren antibiyotik kullanımı ve tedavi edilmemiş şeker hastalığı mantar enfeksiyonunu kolaylaştıran etkenlerdir.

Candida Albicans veya Torulopsis Glabrata adı verilen iki mantar türünün neden olduğu bu vajinit türünün en sık görülen bulgusu vulva ve vajinada yoğun kaşıntıyla birlikte peynir kesiği şeklinde, beyaz renkli, kokusuz akıntıdır. Bazen akıntı çok yoğun olabilir. Dış genital bölgede enfeksiyonun kendisine ve kaşıntıya bağlı olarak kızarıklık ve ödem oluşmuş olabilir. Bazı durumlarda kaşınmanın yarattığı tahriş idrar yaparken yanmaya neden olabilir. İleri durumlarda vajinal mantar enfeksiyonları ilişki esnasında ağrıya da neden olabilmektedirler.

Türk Tekstil sektöründe bir ilke imza atan Doliche Tekstil,Türkiyenin ilk ve tek  tekstil patentini geliştirmiştir.

Doliche tekstilin geliştirdiği Doliche  Bayan İç Giyim  Külotlar ; yukarıda ifade edilen  vajinitler ve/veya diğer etkenler(terleme,kasık mantarları vb.)sonucu oluşan mantar ve bakterilerin kasık bölgesinde çoğalmalarını engeller. Böylece bu bölgede oluşacak istenmeyen koku,kaşıntı ve mantar rahatsızlıklarının ilerlemesi  önlenir.

Doliche  içgiyim üretilmesinde kullanılan nano-iyon gümüş teknolojisi ile gümüşün eşsiz  özelliği iç giyimle birleştirilmiştir.Gümüşün çok geniş sprekturumda mantar ve bakteri enfeksiyonlarına karşı)etkisi uzun zamandır bilinmektedir.

Doliche  Gümüş teknolojisi ile üretilen Doliche iç giyim ürünlerinin sürekli kullanımında bilhassa istenmeyen kokuların ,mantarların ve kaşıntıların giderilmesi sağlanır.

Doliche Gümüş İç giyim ,Genital bölgede oluşan vajinal mantar türleri,koku,pişik gibi istenmeyen şikayetlerin giderilmesinde yardomco ürün olarak kullanılabilir.