3 Çift-Patentli Gümüş Bambu Erkek Çorap
Gümüş Bambu Erkek Çorap-5 ÇİFT-
Gümüş Bambu Erkek Çorap-5 ÇİFT-

3 Çift-Patentli Gümüş Bambu Erkek Çorap

Fiyat : ₺99,99
Barkod : 8697462800112
:

Doliche Patentli Gümüş Bambu Erkek Çorap 3 Çift 

Patentli Gümüş Bambu Çorap

Ayak Üşümelerine,

Ayak Kokusuna,

Ayak Mantarlarına,

Ayak Kaşıntısına Son 

Bambu Çorapayaklarınıza ipeksi dokunuş sağlar. Ayaklarınızı sürekli nemli tutarak cildin kurumasını engeller. Bambu çorap birçok avantajı bulunmaktadır. Bambu çorap faydaları oldukça fazladır. Bu avantaj lif yapısından gelmektedir. Bambu erkek çorapların bu özelliği sayesinde yoğun mesayi proğramlarında ayakların yardımcısıdır. Örneğin hızlı yenilenebilir olması, biyolojik olarak dönüşebilme kabiliyeti (biodegradability), az su kullanımı, antistatik özelliği ve organik yapısı. Ayrıca üretim aşamalarında da bu özelliklerinden dolayı daha ekonomiktir. 

Bambu çorap modellerinin çok şık olmasında lif kimyasından dolayı mükemmel görünüşe sahip olmasının payı vardır. Doğal olarak UV koruyucu, nem kontrol krakteristiğine sahip olması ile diğer liflere göre yeganedir. Ayakkabı içerisindeki hava sirkilasyonu oldukça azdır. Hava geçirgenliği, su buhar, nem geçirgenliği fazla olan bu çorapların kullanılması hem komforlu olmak  hem de sağlıklı olmak için kullanılması önerilir. 

Bu paketde Türkiyenin ilk ve tek patentli gümüş bambu çorapı bulunmaktadır. Bambu çorap fiyatları açısından sitemizden oldukça uygun fiyata ürün alabilirsiniz. Bambu çorap fiyatları bakımından ucuzdur. Çünkü bu çoraplar hem patentli gümüş teknolojisi hem de bambunun özelliğini bünyesinde taşımaktadır.  

Bambu çoraplar lif özellikleri bakımından nem çekme özelliği ile öne çıkmaktadır.Ayrıca tuşesi o kadar yumuşaktır ki sürekli ipeksi hissi verir. Bambu erkek çorapların diğer bir özelliği sürekli nemli duruşudur. Böylece erkek bambu çorap ayak cildinin çabucak kuruması önlenir. Ayak cildindeki küçük çaptaki çatlamalar giderilir. 

Bambu kısa lifleri epoksi kompositleri ile güçlendirilerek değişik boyutlarda lifler elde edilmiştir. Böylece asetik asit, kostik, hidroklorik asit(tuz ruhu), nitrik asit (kezzap), kostik gibi güçlü maddelere karşı kimyasal direnç geliştirilmiştir. Ayrıca bambu fiberlerinin selüloz yapısı diğer doğal fiberlere göre polimerisazyon  derecesi ve molekül kütlesi bakımından daha küçüktür. 

Gümüş teknolojisinde geliştirilen patentli gümüş bambu çoraplar ayak rahatlığı için tasarlanmış benzersiz çoraplardır. Bu özellikleri sayesinde hem ayak sağlığını hem de ayak konforunu arayanlar bu çorapları mutlaka kullanmalıdır. İhtiva ettiği gümüş sayesinde ayak kokusu ve mantar başta olmak üzere bir çok ayak problemine iyi gelirken ipeksi yapısı sayesinde ayaklarınız rahat eder. 

Bambu elyafı geçmişte büst, korse için kullanılmıştır.Günümüzde teknik tekstilin gelişmesi sayesinde tekstil ürünleri (kumaş, çorap, iç giyim, havlu vb.) ve moda tasarımlarında genişçe kullanılmaktadır. Modern bambu giysileri ya yüzde yüz bambu elyaflarından ya da pamuk karışımlı elyaflardan üretilmektedir. Ayrıca bambu teknolojilerinde spandeks (elastan) ya da kenevir gibi liflerle harmanlaya bilinir. 

Tekstil ürünlerinde kullanılan Bambuların çoğunluğu Çin de yetiştirilmektedir. Bambu ağacının iplik haline dönüştürmek için bazı firmalar patent geliştirmiştir. Bambu lifleri, natural bambudan direk ya da ekstra edilen doğal bir selülöz lifidir. Genellikle bitkilerin liflerinden direk olarak üretilmemektedir. Daha doğrusu Bambu selulözünden üretilmiş bir viskoz dur. 

Bambunun tekstil dışında bir çok kullanım alanı bulunmaktadır. İnşaatlarda biyopolimer  ve kompozit malzemesi olarak katkı maddesi geliştirmek amacıyla çalışmalar yapılmaktadır.

Ürün Bileşimi: 

%85 Patentli Gümüş Bambu İpliği

%12 Lcra

%3 Elastan