Erkek Gümüş Spor Çorap-3 çift Beyaz-
Erkek Gümüş Spor Çorap-3 çift Beyaz-

Erkek Gümüş Spor Çorap-3 çift Beyaz-

0,00
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %50 İndirim
Fiyat : ₺300,00
İndirimli : ₺149,99
Stok Miktarı : 91
:

 Erkek Gümüş Beyaz spor çorap -3 çift Beyaz Renk-

Gümüş ile pamuğu birleştiren teknoloji. Gümüş Erkek spor Çorap. Beyaz spor çorap

Bu  paketin içerisinde:

-3 çift (adet)  Doliche Erkek Çorabı

Ayak kokusu erkek için kabus gibidir. Erkek çorapları ayak kokusunun en çok meydana geldiği giyimlerdendir. Artık bu kabus bitti. Doliche gümüş erkek çorapları sayesinde kötü kokular artık yok. Erkek çorap markaları içerisinde oldukça farklı bir yer gösteren Doliche gümüş erkek corapları ayak üzerindeki bakterileri ve mantarları ortadan kaldırmada yardımcı olur. Böylece kötü ayak kokuları oluşmaz. Diğer erkek çorap markalarından farklı olarak Doliche gümüş coraplar  pamuk fiberleri içerisinde gümüş iyonları sayesinde ayak sağlığını korur. Ayklarda koku, mantar, pişik, egzama gibi olumsuz sorunlara karşı yardımcı ürün olarak tavsiye edilmektedir. 

Doliche gümüs erkek çorapları diğer erkek çorap markalarından kalitesi, uygun fiyatı, patentli olması (TR20031384 nolu patent) ile farklılık gösterir. Doliche çorapları sadece giyinmek için değil aynı zamanda sağlık fonksiyonu bulunur yani bu gümüş çoraplar multifonksiyonel çoraplardır. Ayak bakımı için kullanılacak bir çorap. 

Bir çok erkek çorap modelleri bulunmaktadır. Ayak sağlığı açısından en uygun çorap seçiminde hem en güzel erkek çorap modellerini seçmek hemde çorabın pamuk olmasına, doğal olmasına antibakteriyel vb. olmasına dikkat edilmesi gerekir. Erkek çorap modelleri içerisinde Doliche Gümüş çorapları hem pamuk olması hemde gümüş içermesi (antibakteriyel çorap) açısından önemlidir.

Doliche Erkek Spor Çorap ;Beyaz spor çorap ayakta oluşan tüm kötü kokuları ortadan kaldırır.

Erkek Spor çorapları genellikle spor ayakkabılarla giyilir.Ya halı saha maçı için ya koşu için ya da spor faaliyeti için spor çorapları giyilir. Spor ayakkabılarıyla giyilen spor  çorapların içerisindeki ayaklarda  koşma,hızlı yürüme gibi aşırı faaliyetlerden dolayı aşırı terleme,koku,mantar oluşumu meydana gelir.

 Erkek spor çorapları ,oluşan ayak kokusu,ayak mantarı gibi olumsuz etmenleri ortadan kaldırmaktadır.

Doliche Çorap ;Cilde zarar veren ,kokuya ve kaşıntıya neden olan etmenlerin çoğalmalarını engeller.

Doliche Çorap Ayak sağlığını korumak amacıyla teri emen doğal ipliklerden üretilmiştir.

Doliche Çorap ;Uzun yıkamalar sonucu özelliğini kaybetmez.

Doliche Çorap ;Kullanılan  malzemeler insan sağlığına hiçbir şekilde zararlı değildir.

Doliche Çorap ilaç etkisi göstermez.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR