Doliche Bayan Patentli Gümüş İplikli Bikini Kilot -3 adet-
  Aranacak Kelime  
 

  Tüm Reyonlar

  Gümüş Bayan İç giyim

  Üye Girişi

  Alışveriş Sepeti
Alışveriş sepetinize henüz ürün eklememişsiniz.

  Fırsat Ürünü
Gümüş Bayan Soket Çorap Beyaz-6 çift-

Fiyatı : 50,00 YTL
İndirimli : 42,50 TL

  Güncel Haberler

  Popüler Ürünler
Natural Herbal Cilt Maskesi -200 g -2 adet-KARGO HEDİYELİ
Fiyatı : 90,00 TL
İndirimli : 76,50 TL
Natural Herbal Cilt Maskesi -200 g -2 adet-KARGO HEDİYELİ
Diyabetik Gümüş Erkek Çorap-6 Çift-
Fiyatı : 129,99 TL
Diyabetik Gümüş Erkek Çorap-6 Çift-
Erkek Gümüş Çorap,Gümüş Krem,Gümüş Sprey
Fiyatı : 69,99 TL
Erkek Gümüş Çorap,Gümüş Krem,Gümüş Sprey
Aynısafa Bitkisel Kremi,Gümüş Çorap,Gümüş Sprey-3 Ürün-
Fiyatı : 99,99 TL
İndirimli : 84,99 TL
Aynısafa Bitkisel Kremi,Gümüş Çorap,Gümüş Sprey-3 Ürün-
Doliche Patentli Gümüş Erkek Çorap-6 çift- Kargo Bizden-
Fiyatı : 99,99 TL
Doliche Patentli Gümüş Erkek Çorap-6 çift- Kargo Bizden-
Çam Terebentin Esansı -20 ml -
Fiyatı : 30,00 TL
Çam Terebentin Esansı -20 ml -
Ayak Kokusuna Bitkisel Çözüm,Krem,Çorap,Sprey-3 Ürün-
Fiyatı : 79,00 TL
İndirimli : 67,15 TL
Ayak Kokusuna Bitkisel Çözüm,Krem,Çorap,Sprey-3 Ürün-
Doliche Erkek Patentli Gümüş Çorap Siyah-3 çift Bir arada -Kargo Bizden
Fiyatı : 59,99 TL
Doliche Erkek Patentli Gümüş Çorap Siyah-3 çift Bir arada -Kargo Bizden
Ayak-Ayakkabı Spreyi-1 Alana 1 Hediye ve Kargo Bizden-
Fiyatı : 35,00 TL
Ayak-Ayakkabı Spreyi-1 Alana 1 Hediye ve Kargo Bizden-
Aynısefa Kremi ,Gümüş Kremi,Gümüş Çorap-3 Ürün Birden-
Fiyatı : 49,00 TL
Aynısefa Kremi ,Gümüş Kremi,Gümüş Çorap-3 Ürün Birden-

  Gerekli Bilgiler
Hakkımızda
Tırnak Mantarı
Bayimiz Olurmusunuz
Neden Doliche ?
Bilimsel Makalelerimiz
Basındaki Makalelerimiz
Ayak Sağlığı Ayak Bakımı
Koku Yapmayan Çorap
Gümüş Teknolojisi
Yardım
Basında Doliche
Markamızın Çıkış Kaynağı
Gümüş İplik
İnternetten Ek İş Fırsatı
Girişimcilik
Teslimat İade
Gizlilik Sözleşmesi
Nasıl Alışveriş Yapabilirim ?
Kargo ve Teslimat
Ayakkabı Kokusu
Neden Gümüş Çorap
Bayilik Arayanlar Bayilik Verenler
Ayak Mantarı
Ayak Kokusu
Ek İş Ek Gelir
Teknik Tekstil
Ayak Mantarı Tedavisi
Erkek Çorap
Kasık Mantarı
Vajinal Mantar ve Tedavisi
İç Giyim Markaları
Ayak Kokusu Tedavisi
Gümüş Çorap Faydaları
Gümüş İç Giyim
Gümüş Çorap
Ayaklarda Egzama

 
  Doliche Bayan Patentli Gümüş İplikli Bikini Kilot -3 adet- Özellikleri


Resimi büyütmek için tıklayınız.
    
 
Doliche Bayan Patentli Gümüş İplikli Bikini Kilot -3 adet-
Marka : Doliche
Fiyatı : 89,99 TL KDV Dahil
Havale/EFT ile : 80,99 TL KDV Dahil ( %10 İndirimli )

Beden :

adet

Gümüş Patentli Bayan Bikini -3 adet- 

Kasık Mantarı ve kokular  için geliştirilmiştir. 

Patentli Gümüş Teknolojisi ile geliştirilmiştir. 

Bayan gümüş çorap hediyeli. 

Bayan İç giyim-Koku ve Mantara Kolay Çözüm

Turkiyenin Patentli İç Giyimi

Doliche Gümüş İç giyim; Genital bölgede görülen ,kasık mantarı ,vajinal mantar ( genital mantar türleri, genital koku giderici etkisi )koku ,pişik ,kaşıntı ,yanma gibi olumsuz etmenleri gidermede yardımcı ürün olarak kullanılabilir.

Doliche Bayan kilot kullanılmaya başlanıldığında kokuların yok olduğu gözlenecektir.Doliche Bayan kilot ihtiva ettiği gümüş sayesinde bakteri ve mantarın çoğalması engellemeye yardımcı olur

gümüş teknoloji, Kasık bölgeindeki  kokuları kasık kokusunu ,vajinal kokusunu ,iç giyim kokusunu ,külot kokusunu ,ter kokusunu ,vajinal akıntı kokusunu ve diğer oluşabilecek tük kokuların giderilmesinde etkili olduğu bilinmektedir. 

Bayanlarda kasık bölgelerinde oluşan mantar,koku,kaşıntı ve diğer olumsuz rahatlıksızlıklara etkili çözüm.

Kasık mantarı veya tıbbî ismiyle Tinea cruris, kasık bölgesinde oluşan bir mantar enfeksiyonudur. Genellikle sporcularda ve şişman, çok terleyen kişilerde görülür. Kasık kaşıntısı diye de bilinir.

Kasık mantarı ( Tinea Crusis )belirtileri ;Kasık bölgesi tipik kaşıntılıdır ve irrite olmuştur yani hassalaşmıştır.Kızarıklık başlıca bacakların ve genital bölgenin üst taraflarında oluşmuştur.Tinea cruris erkeklerde daha çok görülür.Erkek genital organları(testisler)kaşıntılı olabilir.Kasıklarda belirgin kenarlı pişikler oluşur ve kısa sürede büyür.Kızarıklık apıç aralarında çok çabuk yayılır.Tinea cruris enfeksiyonlarında çoğu zaman enfeksiyon vucüdun diğer bölümlerine yayılır.O kadar etkili olabilir ki athletes foot (atlet ayağı )gibi mantar hastalıklarının başlamasına neden olabilir.

Kasık mantarı tedavisinde herhangibir mantar kremi eczenelerden alınarak kullanılabilinir.Tabii ilk önce doktora başvurmak önemlidir.Kasık mantarı tedavisinde bir çok mantar kremleri kullanılmaktadır.Terbinafine,Clotrimazole,Econazole,Ketoconazol,Miconazol ve Sulconazol gibi.Kasık mantarı tedavisinde kremleri uygularken kırmızı renkli pişiğin 4-6 cm çevresinden başlamak en iyisidir. Eğer kasık bölgesinde birden fazla pişik varsa sadece krem uygulaması yeterli olmayabilir.Bu durumlarda oral (ağızdan )yoldan ilaç alınması gerekebilir.

Kasık Mantarının tekrarlamaması için neler yapılmalı

Kasık bölgesi günlük yıkanmalı vedaha  iyice kurulanmalıdır.Kuru tutmak belkide en önemli noktadır.Eğer senin kasık bölgen tamamen kuru degilse iç çamaşırların tenine iyice yapışır.Böylece rutubetli bir kasık mantarların büyük oranda çoğalmaları için ideal bir yuva olur.Günlük iç çamaşırı değiştirilebilinir.Mantarlar yıkanmamış iççamaşırlarındaki deri parçalarında çok çabuk çoğalabilirler.Burada pamukdan üretilmiş iç giyimlerin giyilmesi önemlidir.Ayrıca mantarların çoğalmasını engelleyen  gümüş iç giyimlerin kullanılması çok önemlidir.Eğer ayağınızda atlet ayağı mantarı varsa atlet ayağını kontrol edin ve tedavi ettirin.Atlet ayağı (Tinea Pedis )ayak parmaklarındaki çok görülen bir mantar enfeksiyonudur.Genel tanısı ayak parmaklarındaki (bilhassa son iki küçük parmak)derinin kaşınması ve dökülmesidir.Atlet ayağı mantarı kasık bölgesine yayılabilir.Ve kasık bölgesini enfekte edebilir.Bu durumdada gümüş çorap kullanımının önemi artmaktadır.Atlet ayağı ve kasık mantarı enfeksiyonlarında aynı kremler kullanılabilinir.Genel kullanımı olan yerlerde (oteller,hamamlar)havlu paylaşmayınız.Diğer kişilerden mantar geçme şansını azaltmak istiyorsanız sadece kendi havlunuzu kullanınız.

Vajinitler, yani vajinanın enfeksiyonları mantar, parazit veya bakteri enfeksiyonlarına bağlı olarak meydana gelirler. Bazı durumlarda bu etkenlerin ikisi veya tümü birden beraberce enfeksiyon yaratırlar.

Kasık Mantarı tedavi yöntemleri için yapılan araştırmalarda  gümüş ve bileşiklerinin çok önemli olduğu görülmüştür.Gümüş mikroorganizmaları etkili biçimde ortadan kaldırır. Kasık mantarı gibi mikroorganizmaların hücrelerdeki proteinlere bağlanarak hücrenin normal işleyiş fonksiyonlarını bloke eder.Böylece mikroorganizma günlük faaliyetlerini yerine getiremediği için hayatta kalamaz.Kasık mantarı gibi genital mantar türlerinde de gümüşün etkinliği kullanılmaktadır.

Doliche Gümüş İç giyim; Genital bölgede görülen ,kasık mantarı ,vajinal mantar ( genital mantar türleri )koku ,pişik ,kaşıntı ,yanma gibi olumsuz etmenleri gidermede yardımcı ürün olarak kullanılabilir.

Gümüş İç giyim ,Bayanlarda genital bölgede oluşabilecek mantardan kaynaklanan; vajinal mantar enfeksiyonu , vajinal kaşıntı , vajinal koku , vajinal akıntı ve pişik gibi rahatsızlıkların giderilmesine yardımcı olur.
Sürekli kullanılması durumunda, genital bölgeyi, mantar hastalıkları ve mantardan kaynaklanabilecek enfeksiyonlara karşı korur.

Antibakteriyel aktivite testi ATTCC 147-2004 yapılmıştır.

Kadınların yaklaşık yüzde 75 i hayatlarında en az bir kez, önemli bir kısmı ise senede iki veya daha fazla vajinal mantar enfeksiyonu atağı geçirirler. Gebelik, doğum kontrol hapı kullanımı, uzun süren antibiyotik kullanımı ve tedavi edilmemiş şeker hastalığı mantar enfeksiyonunu kolaylaştıran etkenlerdir.

Candida Albicans veya Torulopsis Glabrata adı verilen iki mantar türünün neden olduğu bu vajinit türünün en sık görülen bulgusu vulva ve vajinada yoğun kaşıntıyla birlikte peynir kesiği şeklinde, beyaz renkli, kokusuz akıntıdır. Bazen akıntı çok yoğun olabilir. Dış genital bölgede enfeksiyonun kendisine ve kaşıntıya bağlı olarak kızarıklık ve ödem oluşmuş olabilir. Bazı durumlarda kaşınmanın yarattığı tahriş idrar yaparken yanmaya neden olabilir. İleri durumlarda vajinal mantar enfeksiyonları ilişki esnasında ağrıya da neden olabilmektedirler.

Türk Tekstil sektöründe bir ilke imza atan Doliche Tekstil,Türkiyenin ilk ve tek  tekstil patentini geliştirmiştir.

Doliche tekstilin geliştirdiği Doliche  Bayan İçGiyim  Külotlar ; yukarıda ifade edilen  vajinitler ve/veya diğer etkenler(terleme,kasık mantarları vb.)sonucu oluşan mantar ve bakterilerin kasık bölgesinde çoğalmalarını engeller. Böylece bu bölgede oluşacak istenmeyen koku,kaşıntı ve mantar rahatsızlıklarının ilerlemesi  önlenir.

Kasık Mantarı

Kasık mantarı veya tıbbî ismiyle Tinea cruris, kasık bölgesinde oluşan bir mantar enfeksiyonudur. Genellikle sporcularda ve şişman, çok terleyen kişilerde görülür. "Kasık kaşıntısı" diye de bilinir.

Kasıkta kaşınma sıklıkla ekzema veya başka nedenlerle olur. Kaşıntı ile birlikte sıklıkla erişkin erkeklerde olan bir hastalıktır. Nemli ve ılık alanlarda olabilir. Kötü hijyen, sıkı çamaşırın sürtünmesi, bölgenin uzun süre nemli kalması ile infeksiyona duyarlılık artar. Kasık mantarı genellikle cinsel organlarda oluşmaz. Diğer tinea infeksiyonlarına göre daha az ciddidir. Ancak anal bölgede kaşıntı veya rahatsızlığa neden olabilir.
Şikayetler

Kasıkta, anal bölgede kaşıntı, kızarıklık olur. Sınırları keskindir. Kuru ve kabuklu gibi olabilir. İçi sıvı dolu lezyonlar da olabilir. Ciltte koyu veya açık alanlar olabilir.
Tanı ve tedavi

Tanı esas olarak cildin görüntüsüne göre konur. Biyopsinin mikroskopik incelemesi veya kültür yapılabilir. Tedavide kişisel hijyen ve bakım önemlidir. Hekim sizin için uygun ağızdan veya cilde sürülen ilaçları verecektir. Tedaviye cevap verir, ancak bazı durumlarda dirençli olabilir. Lezyon bölgesinde kalıcı renk değişikliği yapabilir.
Önlem

Genel olarak iyi hijyen önemlidir. Banyodan sonra kurulanmak gerekir. Sürtünmeyi önlemeye çalışmak önemlidir. İç çamaşırlar sıkı ve havasız olmamalıdır.
İsminden anlaşılabileceği gibi hastalık kasıkta, deri katları arasında veya anusta yanma ve kaşıntı şeklinde başlar. İç kasıklar ve genital bölgede de görülebilir. Etkilenmiş bölge kızarık veya kahverengi olabilir, deride dökülme soyulma ve çatlama görülebilir.

Enfeksiyon kasığın kat yerinde, genelde her iki tarafta, yaklaşık 1 cm büyüklüğünde bir alan halinde başlar. Ardından benzer başka alanlar da belirir. Kızarıklık deriden yüksek, kabuk gibi bir tabaka şeklindedir, kernar sınırları belirgin olur, içi su toplayıp sızabilir.

Enfeksiyonun yayılması halinde kasık içinden aşağıya doğru ilerler. İlerleyen kenar daha evvel enfekte olmuş kısma kıyasla daha kızarık ve yüksektir, kabuklu yüzeyinin altından sıvı sızabilir.

Genişleyen enfeksiyon alanının orta kısımları kırmızı-kahverengi olur ve kabuğunu kaybeder. Kenarlarda sivilce veya apse gibi küçük kabarıklıklar görülebilir. Bunlarin da ortasi kirmizi olup üstelerinde küçük kabuklar olabilir

Hastalığa neden olabilen mikroorganizma başlıcaTrichophyton rubrumdur. Hastalığa neden olabilen bazı başka mantar türleri iseTrichophyton mentagrophytes ve Epidermophyton floccosum dur.

Vücudun başka bölgelerinden mantar (çoğu zaman ayak mantarı) bulaşması yoluyla da meydana gelebilir (kasık mantarı olanların yarısında ayak mantarı da bululunmuştur). Mantar nemli, sıcak ortamda büyür, dolayısıyla deriye sürtünen sıkı, terli giysilerde hastalığın oluşmasına çok katkıda bulunurlar. Kasık mantarı, bağışıklık sisteminin zayıflaması durumlarında sıkça görülür ve ciddi komplikasyonlara yol açabilir.

Candida albicans da kasık bölgesi dahil olmak üzere katlanmış deriler arasında deri enfeksiyonuna neden olur, bu intertrigo olarak adlandırılır. İntertrigoda enfeksiyonu kasık mantarından daha kırmızı ve nemli görünür ve penise de yayılabilir.

Hastalığın tedavisi çabuk sonuç verir ve basittir. Tedavideklotrimazol veya mikonazol  içeren anti-mantar melhemler kullanılır. Butenafin içeren yeni ilaçlar da mevcuttur. Bu ilaçlar mantar hücre zarında bulunan ergosterol sentezini engelleyerek mantar hücrelerinin ölümüne neden olur. Eğer deri iritasyonu ve kaşınması rahatsızlık veriyorsa glükokortikoid steroid  içeren melhemler de kullanılabilir. Bu melhemler kaşınmadan meydana gelecek ikincil bakteriyel enfeksiyon riskini de azaltır. Eğer ilerleyen safhalarda ise ve kabuk bağlayıp yara oluşuyorsa bu durumda doktorunuz başvurmanız önerilir.

İyileşme evresinden sonra enfeksiyonun tekrarlanması sık görülen bir durumdur. Mantar dayanıklı olabilir ve geri gelmesini engellemek için uzun süreli dikkat gerekebilir. Kuruluk en önem verilmesi gereken şarttır. Terleyince hemen duş almak, kasıkların kuru kalması için ilaçlı pudra (talk pudreası değil) kullanılması, bunu sağlar. sık sık iç çamaşırının değiştirilmesi, banyodan sonra kaşınan bölgelerin iyice kurulanması önerilir. Ayrıca giyilen iç çamaşırlarının, naylon türünde ve hava almayan iç çamaşırları olmamasına önem gösterilmelidir; tavsiye edilen pamuklu ve geniş çamaşırlardır. Tere neden olabilecek sentetik kumaşlı iç çamaşırları, deriyi tahriş edecek faaliyetlerden (bisiklet sürmek, sık sık jiletle traş olmak) kaçınılmalıdır. Mantar nemli kumaşta da büyüyebileceği için terden nemlenmiş giysiler yıkanmalıdır. Temiz giysiler kuru bir yerde saklanmalıdır.Ayak mantarı kasığa da bulaşabilir ve tersi de olabilir. Bu yüzden iç çamaşırı giyerken kasıktan ayağa veya ters yönde bulaştırmamaya dikkat edilmelidir

  • Öneri Kutusu
Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz
 
Ürün açıklamasını yetersiz buluyorum.
Ürün açıklamasında yanlışlık var.
Bu ürünün fiyatı sizde piyasaya göre daha pahalı.
Ürünün resmi görüntülenemiyor veya çok kalitesiz.
 
Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz;Company : Doliche Tekstil
End Date : 14.11.2020
URL : https://www.dolichetekstil.com/
Address : E-MAİL : info@dolichetekstil.com WHATSAPP : 0541 354 86 58 MERKEZ ADRES : Yazıcık Mah.Büyük Taş Sok.No:58/A
Telephone : 0 342 231 62 97 -0 541 354 86 58
Email Contact : turan27@yahoo.com
 

The following information has been self-reported by the entity to which it relates for the purpose of assignment of a unique identifier (CUI). The information has not been verified nor has the entity been authenticated, credentialed, verified, or investigated in any way.


Sitemizde kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları firmamıza aittir. Bu sitede yer alan içerikler, firmamızın izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
Bu sitede, Kolaymağaza™ Profesyonel E Ticaret Sistemi altyapısı kullanılmaktadır.